2019-10-17   08:44:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

38_S
Laji 38, P12,13,14,15,16 100m SU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v 
82  Pulkkinen Santeri  2004  LaUS  04A223  50 m  1:17.31  1:15.31   
169  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  1:16.09  1:16.09   
315  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  25 m  1:17.38  1:17.38   
46  Backman Taavi  2004  LaUS  04A048  25 m  1:17.60  1:17.60   
152  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  50 m  1:21.28  1:19.28   
167  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  50 m  1:22.47  1:20.47   
69  Koskinen Aapo  2004  LaUS  04A115  25 m  1:21.05  1:21.05   
24  Salo Eetu  2004  KoU  04A413  50 m  1:25.61  1:23.61   
402  Tuominen Oskar  2004  UiTa  04A373  50 m  1:25.89  1:23.89   
10  255  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  25 m  1:27.77  1:27.77   
11  155  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  1:28.47  1:28.47   
12  290  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  25 m  1:28.87  1:28.87   
13  158  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  25 m  1:29.36  1:29.36   
14  177  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  25 m  1:30.00  1:30.00   
15  273  Vaikkola Mitja  2004  UKK  04A244  25 m  1:35.08  1:35.08   
16  164  Liukonen Leo  2004  TaTU  04A017  50 m  1:37.53  1:35.53   
17  128  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  50 m  1:37.78  1:35.78   
18  247  Kurppa Joona  2004  UKK  04A686  50 m  1:41.48  1:39.48   
19  219  Salminen Topi  2004  Pyry  04A856  50 m  1:43.19  1:41.19   
20  317  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  50 m  1:45.16  1:43.16   
21  358  Mäkinen Lauri  2004  UiTa  04A752  25 m  1:45.36  1:45.36   
22  379  Penttilä Litti  2004  UiTa  04A636  50 m  1:49.23  1:47.23   
23  396  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  50 m  1:51.47  1:49.47   
24  318  Kaskela Kasper  2004  UiTa  04A761  25 m  1:54.30  1:54.30   
25  294  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  25 m  1:54.69  1:54.69   
26  Arveli Jeremias  2004  KoU  04B039  25 m  1:55.03  1:55.03   
27  213  Palo Aaro  2004  Pyry  04B046  25 m       
28  397  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  25 m       
29  401  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  25 m       
13 v 
302  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  25 m  1:05.95  1:05.95   
296  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  25 m  1:08.77  1:08.77   
19  Martikainen Risto  2003  KoU  03A605  25 m  1:12.90  1:12.90   
348  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  25 m  1:13.29  1:13.29   
242  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  50 m  1:16.31  1:14.31   
249  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  50 m  1:16.62  1:14.62   
80  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  50 m  1:18.25  1:16.25   
Ridal Markus  2003  HeiI  03B078  25 m  1:17.13  1:17.13   
331  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  50 m  1:19.35  1:17.35   
10  328  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  25 m  1:18.36  1:18.36   
11  44  Airas Julius  2003  LaUS  03A835  50 m  1:21.75  1:19.75   
12  65  Isoranta Jonne  2003  LaUS  03A748  25 m  1:21.12  1:21.12   
13  66  Järvinen Perttu  2003  LaUS  03A819  25 m  1:21.28  1:21.28   
14  366  Sipola Eemil  2003  UiTa  03A088  25 m  1:23.67  1:23.67   
15  240  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  25 m  1:24.54  1:24.54   
16  340  Lehtonen Leevi  2003  UiTa  03A753  50 m  1:27.58  1:25.58   
17  162  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  50 m  1:28.34  1:26.34   
18  212  Nuoranne Markus  2003  Pyry  03B039  25 m  1:27.27  1:27.27   
19  63  Hännikäinen Manu  2003  LaUS  03A073  25 m  1:27.50  1:27.50   
20  11  Korhonen Janne  2003  KoU  03B139  50 m  1:29.72  1:27.72   
21  113  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  25 m  1:32.07  1:32.07   
22  272  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  50 m  1:34.25  1:32.25   
23  408  Varpukari Joona  2003  UiTa  03B181  25 m  1:35.93  1:35.93   
24  293  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  25 m  1:39.52  1:39.52   
25  130  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  25 m  1:40.21  1:40.21   
26  282  Autio Roope  2003  UiTa  03B052  25 m       
14 v 
343  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  1:09.95  1:07.95   
170  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  1:11.23  1:11.23   
97  Uosukainen Lauri  2002  LaUS  02A568  50 m  1:14.48  1:12.48   
153  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  25 m  1:13.16  1:13.16   
62  Hämäläinen Aaro  2002  LaUS  02A237  25 m  1:13.46  1:13.46   
56  Hoffren Otto  2002  LaUS  02A253  50 m  1:16.27  1:14.27   
70  Koskinen Eetu  2002  LaUS  02A250  50 m  1:19.21  1:17.21   
54  Helander Elmeri  2002  LaUS  02A238  50 m  1:28.80  1:26.80   
15 v 
51  Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  25 m  59.48  59.48   
39  El-Idi Firas  2001  La-Ka  01A005  25 m  1:04.72  1:04.72   
10  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  25 m  1:05.49  1:05.49   
43  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  25 m  1:06.36  1:06.36   
208  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  25 m  1:08.42  1:08.42   
172  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  1:10.07  1:10.07   
184  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  25 m  1:13.28  1:13.28   
150  Ahonpää Atte-Mikael  2001  TaTU  01A336  25 m  1:17.48  1:17.48   
261  Pynnönen Eemil  2001  UKK  01A064  50 m  1:20.39  1:18.39   
16 v 
342  Lehtonen Teemu  2000  UiTa  00A472  25 m  1:00.49  1:00.49   
363  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  25 m  1:02.13  1:02.13   
304  Heikkinen Arttu  2000  UiTa  00A448  25 m  1:04.88  1:04.88   
238  Aro Roope  2000  UKK  00A167  25 m  1:05.18  1:05.18   
329  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  25 m  1:06.05  1:06.05   
185  Viitanen Teemu  2000  TaTU  00A915  25 m  1:06.57  1:06.57   
72  Kupari Veeti  2000  LaUS  00B039  50 m  1:10.82  1:08.82   
349  Länsipuro Valtteri  2000  UiTa  00A604  50 m  1:11.66  1:09.66   
201  Kuronen Onni  2000  Pyry  00A863  25 m  1:09.79  1:09.79   
10  159  Kukkonen Sami  2000  TaTU  00A765  50 m  1:22.79  1:20.79   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner