2019-10-24   02:30:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

8_S
Laji 8, P11,12,13-16 50m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
217  Rautaporras Eero  2005  Pyry  05A055  50 m  29.56  28.56   
392  Sainio Samuel  2005  UiTa  05A041  50 m  33.08  32.08   
96  Tynjä Topias  2005  LaUS  05A627  50 m  34.21  33.21   
13  Kukkonen Leevi  2005  KoU  05A258  25 m  33.44  33.44   
346  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  25 m  33.98  33.98   
68  Karvanen Maksim  2005  LaUS  05A421  25 m  34.52  34.52   
Salonen Santeri  2005  HeiI  05A686  25 m  34.97  34.97   
326  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  25 m  37.37  37.37   
59  Huuhka Riku  2005  LaUS  05A549  25 m  38.32  38.32   
10  260  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  50 m  39.81  38.81   
11  280  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  50 m  40.19  39.19   
12  286  Cavallotti Samuele  2005  UiTa  05A333  25 m  39.87  39.87   
13  205  Lehtonen Tuomas  2005  Pyry  05A783  25 m  41.20  41.20   
14  124  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  25 m  41.34  41.34   
15  112  Ahvonen Emil  2005  HäUS  05A580  25 m  42.04  42.04   
16  26  Suni Erkka  2005  KoU  05A270  25 m  42.20  42.20   
17  245  Koskinen Markus  2005  UKK  05A207  50 m  43.44  42.44   
18  202  Kytö Kasper  2005  Pyry  05A837  25 m  42.72  42.72   
19  98  Uosukainen Lenni  2005  LaUS  05A571  50 m  44.53  43.53   
20  266  Solante Oskari  2005  UKK  05A777  25 m  45.55  45.55   
21  138  Salmi Miko  2005  HäUS  05A936  25 m       
12 v 
169  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  28.99  28.99   
167  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  29.93  29.93   
60  Hyppönen Jesse  2004  LaUS  04A842  25 m  31.48  31.48   
285  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  31.72  31.72   
315  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  50 m  32.84  31.84   
120  Kokkonen Aleksi  2004  HäUS  04A575  50 m  33.53  32.53   
164  Liukonen Leo  2004  TaTU  04A017  25 m  32.61  32.61   
158  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  25 m  33.48  33.48   
177  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  25 m  33.58  33.58   
10  429  Soini Akseli  2004  RaUS  04A562  25 m  33.62  33.62   
11  155  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  34.20  34.20   
12  396  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  25 m  34.68  34.68   
13  152  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  50 m  35.93  34.93   
14  358  Mäkinen Lauri  2004  UiTa  04A752  50 m  36.29  35.29   
15  273  Vaikkola Mitja  2004  UKK  04A244  25 m  35.32  35.32   
16  397  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  25 m  35.55  35.55   
17  317  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  50 m  38.65  37.65   
18  379  Penttilä Litti  2004  UiTa  04A636  25 m  37.73  37.73   
19  165  Luoma Ville  2004  TaTU  04B070  25 m  38.16  38.16   
20  255  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  25 m  38.20  38.20   
21  128  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  50 m  39.50  38.50   
22  133  Pykälistö Luka  2004  HäUS  04A920  25 m  39.00  39.00   
23  247  Kurppa Joona  2004  UKK  04A686  50 m  41.79  40.79   
24  401  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  50 m  42.01  41.01   
25  323  Knuutila Nicolas  2004  UiTa  04A586  25 m  41.29  41.29   
26  318  Kaskela Kasper  2004  UiTa  04A761  25 m  42.57  42.57   
27  294  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  25 m  45.52  45.52   
28  Arveli Jeremias  2004  KoU  04B039  25 m  46.87  46.87   
29  370  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  25 m       
13 - 16 v 
342  Lehtonen Teemu  2000  UiTa  00A472  50 m  25.26  24.26   
51  Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  25 m  24.85  24.85   
50  Halme Samuli  2000  LaUS  00A440  50 m  26.07  25.07   
388  Rautaporras Olli  2000  UiTa  00A795  25 m  25.54  25.54   
134  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  50 m  26.66  25.66   
309  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  50 m  26.87  25.87   
208  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  50 m  27.06  26.06   
126  Lähde Mikael  2000  HäUS  00A918  25 m  26.26  26.26   
302  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  25 m  26.31  26.31   
10  168  Olander Axel  2002  TaTU  02A531  25 m  26.83  26.83   
11  184  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  50 m  27.86  26.86   
12  203  Kärkkäinen Sampo  2000  Pyry  00A625  50 m  28.45  27.45   
13  27  Ursin Manu  2002  KoU  02A800  25 m  27.86  27.86   
14  180  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  27.93  27.93   
15  Ridal Markus  2003  HeiI  03B078  25 m  28.06  28.06   
16  14  Laihinen Aleksander  2000  KoU  00B091  25 m  28.22  28.22   
17  72  Kupari Veeti  2000  LaUS  00B039  50 m  29.35  28.35   
18  159  Kukkonen Sami  2000  TaTU  00A765  50 m  29.69  28.69   
19  175  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  25 m  28.76  28.76   
20  389  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  25 m  28.80  28.80   
21  296  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  50 m  30.64  29.64   
22  360  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  50 m  31.09  30.09   
23  19  Martikainen Risto  2003  KoU  03A605  25 m  30.15  30.15   
24  249  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  50 m  31.80  30.80   
25  277  Ala-Karvia Eero  2001  UiTa  01A295  25 m  30.96  30.96   
26  331  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  50 m  32.02  31.02   
27  150  Ahonpää Atte-Mikael  2001  TaTU  01A336  50 m  32.35  31.35   
28  328  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  25 m  31.99  31.99   
29  327  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  50 m  33.36  32.36   
30  242  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  50 m  33.58  32.58   
31  366  Sipola Eemil  2003  UiTa  03A088  50 m  34.08  33.08   
32  Nylund Eemeli  2003  HeiI  03A915  50 m  34.16  33.16   
33  334  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  50 m  34.25  33.25   
34  361  Salmela Valtteri  2003  UiTa  03A774  50 m  34.40  33.40   
35  113  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  25 m  34.06  34.06   
36  Kaybiyaynen Georg  2002  HeiI  02B261  25 m  34.29  34.29   
37  408  Varpukari Joona  2003  UiTa  03B181  25 m  34.32  34.32   
38  240  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  25 m  34.37  34.37   
39  272  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  50 m  35.37  34.37   
40  162  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  50 m  36.36  35.36   
41  312  Jussila Valtteri  2003  UiTa  03A131  50 m  36.44  35.44   
42  293  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  50 m  36.75  35.75   
43  181  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU  02A081  50 m  37.18  36.18   
44  130  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  25 m  38.52  38.52   
45  282  Autio Roope  2003  UiTa  03B052  50 m  41.40  40.40   
46  292  Gummerus Sakari  2003  UiTa  03B195  25 m  46.33  46.33   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner