2019-10-22   11:57:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

9_S
Laji 9, T11,12,13,14,15 100m PU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
276  Aaltola Rebekka  2005  UiTa  05A280  25 m  1:27.02  1:27.02   
204  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  25 m  1:30.51  1:30.51   
306  Helenius Heidi  2005  UiTa  05A589  25 m  1:35.14  1:35.14   
301  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  25 m  1:38.49  1:38.49   
161  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m  1:39.43  1:39.43   
73  Kähkönen Milla  2005  LaUS  05A054  25 m  1:39.84  1:39.84   
87  Sakomaa Juulia  2005  LaUS  05A564  25 m  1:45.98  1:45.98   
47  Bogdanova Eevi-maria  2005  LaUS  05A106  25 m  1:50.65  1:50.65   
299  Halme Henni  2005  UiTa  05A216  25 m  1:52.30  1:52.30   
10  61  Hyvönen Saana  2005  LaUS  05A309  25 m  2:14.19  2:14.19   
11  211  Nousiainen Jenna  2005  Pyry  05A555  25 m       
12  241  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  25 m       
13  258  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  25 m       
12 v 
21  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  1:13.07  1:11.07   
279  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  50 m  1:14.05  1:12.05   
243  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  1:23.03  1:21.03   
77  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  1:21.19  1:21.19   
314  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  1:23.09  1:23.09   
20  Mäkinen Milja  2004  KoU  04A192  25 m  1:24.76  1:24.76   
359  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  1:25.19  1:25.19   
275  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  1:27.43  1:25.43   
335  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  25 m  1:25.52  1:25.52   
10  357  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  25 m  1:26.06  1:26.06   
11  67  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  25 m  1:26.89  1:26.89   
12  75  Lindström Venla  2004  LaUS  04A263  50 m  1:29.40  1:27.40   
13  135  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  25 m  1:27.89  1:27.89   
14  289  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  1:28.19  1:28.19   
15  390  Rossi Silja  2004  UiTa  04A599  50 m  1:33.06  1:31.06   
16  404  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  25 m  1:31.13  1:31.13   
17  310  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  25 m  1:31.27  1:31.27   
18  221  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  50 m  1:33.46  1:31.46   
19  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  50 m  1:34.29  1:32.29   
20  269  Talja Alina  2004  UKK  04A322  50 m  1:34.44  1:32.44   
21  268  Suominen Ella  2004  UKK  04A354  50 m  1:34.97  1:32.97   
22  163  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  1:33.36  1:33.36   
23  383  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  25 m  1:33.63  1:33.63   
24  12  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  25 m  1:38.24  1:38.24   
25  160  Lassila Wilma  2004  TaTU  04A649  25 m  1:40.66  1:40.66   
26  22  Pulkkinen Lilja  2004  KoU  04A680  25 m  1:46.49  1:46.49   
27  251  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  25 m  1:52.81  1:52.81   
13 v 
79  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  50 m  1:11.68  1:09.68   
324  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  25 m  1:13.80  1:13.80   
199  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  1:17.47  1:17.47   
86  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  50 m  1:19.92  1:17.92   
Kalenius Sandra  2003  KoU  03A126  50 m  1:20.57  1:18.57   
320  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  25 m  1:18.57  1:18.57   
210  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  50 m  1:20.84  1:18.84   
178  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU  03B010  50 m  1:22.16  1:20.16   
321  Kirjonen Tessa  2003  UiTa  03A080  25 m  1:23.46  1:23.46   
10  364  Siikala Liisa  2003  UiTa  03A292  50 m  1:26.23  1:24.23   
11  298  Halima Ilona  2003  UiTa  03A252  25 m  1:38.10  1:38.10   
12  222  Wiren Minea  2003  Pyry  03A335  25 m  1:44.66  1:44.66   
13  183  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  25 m  1:56.93  1:56.93   
14  198  Koivula Anni  2003  Pyry  03B130  25 m       
15  218  Salmi Sanni  2003  Pyry  03A973  25 m       
14 v 
382  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  1:06.80  1:04.80   
131  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  25 m  1:08.57  1:08.57   
354  Moisio Jenni  2002  UiTa  02A607  25 m  1:08.80  1:08.80   
118  Kajanto Emma  2002  HäUS  02A486  50 m  1:12.90  1:10.90   
336  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  1:11.21  1:11.21   
246  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  1:13.54  1:13.54   
121  Koskiluoto Iida  2002  HäUS  02A906  25 m  1:16.90  1:16.90   
173  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  25 m  1:18.48  1:18.48   
375  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  25 m  1:19.09  1:19.09   
10  89  Salminen Julia  2002  LaUS  02A860  50 m  1:23.68  1:21.68   
15 v 
48  Bärlund Raakel  2001  LaUS  01A081  25 m  1:03.98  1:03.98   
352  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  50 m  1:08.13  1:06.13   
136  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  50 m  1:09.13  1:07.13   
333  Kurth Suvi  2001  UiTa  01A009  25 m  1:10.75  1:10.75   
259  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  25 m  1:10.77  1:10.77   
119  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  1:15.51  1:13.51   
365  Sinisalo Kastehelmi  2001  UiTa  01A207  25 m  1:16.29  1:16.29   
207  Matikainen Anni  2001  Pyry  01A629  25 m  1:19.03  1:19.03   
297  Hakala Jenni  2001  UiTa  01B139  50 m  1:27.89  1:25.89   
10  350  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  25 m  1:31.56  1:31.56   
11  372  Nyberg Netta  2001  UiTa  01A250  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner