2020-04-05   00:09:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

11_S
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
241  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  50 m  2:52.95  2:47.95   
200  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  50 m  3:08.28  3:03.28   
276  Aaltola Rebekka  2005  UiTa  05A280  25 m  3:07.82  3:07.82   
196  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  25 m  3:08.57  3:08.57   
161  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m  3:19.61  3:19.61   
127  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  25 m  3:34.39  3:34.39   
53  Heikkilä Kaisa  2005  LaUS  05A301  25 m  3:40.69  3:40.69   
248  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  25 m  3:43.56  3:43.56   
84  Romo Olivia  2005  LaUS  05A297  25 m  4:08.56  4:08.56   
10  339  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  25 m       
11  345  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  25 m       
12  367  Nevalainen Soila  2005  UiTa  05A804  25 m       
12 v 
21  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  2:37.43  2:32.43   
279  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  2:41.46  2:41.46   
67  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  25 m  2:42.04  2:42.04   
275  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  2:47.82  2:42.82   
243  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  2:51.37  2:46.37   
77  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  2:48.79  2:48.79   
314  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  2:49.79  2:49.79   
216  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  25 m  2:50.69  2:50.69   
166  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  25 m  2:50.76  2:50.76   
10  256  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  50 m  2:57.56  2:52.56   
11  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  50 m  2:59.52  2:54.52   
12  20  Mäkinen Milja  2004  KoU  04A192  50 m  3:00.37  2:55.37   
13  278  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  50 m  3:00.39  2:55.39   
14  359  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  2:56.96  2:56.96   
15  295  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  2:58.07  2:58.07   
16  357  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  50 m  3:03.11  2:58.11   
17  135  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  3:04.21  2:59.21   
18  269  Talja Alina  2004  UKK  04A322  50 m  3:06.08  3:01.08   
19  75  Lindström Venla  2004  LaUS  04A263  50 m  3:06.35  3:01.35   
20  268  Suominen Ella  2004  UKK  04A354  50 m  3:07.71  3:02.71   
21  310  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  25 m  3:02.90  3:02.90   
22  64  Hännikäinen Milla  2004  LaUS  04A214  25 m  3:03.39  3:03.39   
23  239  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  50 m  3:10.62  3:05.62   
24  289  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  3:06.00  3:06.00   
25  163  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  3:06.05  3:06.05   
26  404  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  25 m  3:06.63  3:06.63   
27  383  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  25 m  3:08.25  3:08.25   
28  390  Rossi Silja  2004  UiTa  04A599  50 m  3:16.30  3:11.30   
29  23  Raitio Inka  2004  KoU  04A303  25 m  3:12.76  3:12.76   
30  12  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  25 m  3:13.62  3:13.62   
31  110  Soramies Aino  2004  VoVi  04A325  25 m  3:16.26  3:16.26   
32  251  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  50 m  3:22.20  3:17.20   
33  22  Pulkkinen Lilja  2004  KoU  04A680  50 m  3:23.87  3:18.87   
34  335  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  50 m  3:25.06  3:20.06   
35  244  Kiuru Saara  2004  UKK  04A410  50 m  3:28.75  3:23.75   
36  305  Heittokangas Viivi  2004  UiTa  04A309  50 m  3:31.18  3:26.18   
37  391  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  50 m  3:32.12  3:27.12   
38  409  Virtanen Melissa  2004  UiTa  04A736  25 m  3:28.60  3:28.60   
39  403  Turkki Essi  2004  UiTa  04A884  50 m  3:38.17  3:33.17   
40  267  Suominen Aino  2004  UKK  04A355  25 m  3:35.70  3:35.70   
41  287  Eho Enna  2004  UiTa  04B080  25 m  3:36.20  3:36.20   
42  209  Mustalahti Ronja  2004  Pyry  04A893  25 m       
13 v 
79  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  25 m  2:38.04  2:38.04   
86  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  25 m  2:39.48  2:39.48   
199  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  2:43.70  2:43.70   
210  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  25 m  2:44.12  2:44.12   
288  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  25 m  2:46.63  2:46.63   
Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  25 m  2:47.20  2:47.20   
263  Ruokanen Anni  2003  UKK  03A488  50 m  2:53.28  2:48.28   
57  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  25 m  2:48.47  2:48.47   
83  Romo Julia  2003  LaUS  03A094  25 m  2:52.13  2:52.13   
10  16  Lassila Liisa  2003  KoU  03A641  25 m  2:53.22  2:53.22   
11  90  Skinnari Veera  2003  LaUS  03A090  25 m  2:54.22  2:54.22   
12  88  Salminen Janna  2003  LaUS  03A489  25 m  2:55.96  2:55.96   
13  321  Kirjonen Tessa  2003  UiTa  03A080  50 m  3:04.72  2:59.72   
14  139  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  25 m  2:59.84  2:59.84   
15  18  Lonka Matilda  2003  KoU  03A814  25 m  3:00.57  3:00.57   
16  144  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  25 m  3:01.69  3:01.69   
17  52  Heikkilä Annika  2003  LaUS  03A516  25 m  3:06.66  3:06.66   
18  41  Silvennoinen Aida  2003  La-Ka  03B031  25 m  3:20.15  3:20.15   
19  214  Peltolehto Saga  2003  Pyry  03B046  25 m  3:20.30  3:20.30   
20  40  Pylvänäinen Venla  2003  La-Ka  03B026  25 m  3:22.14  3:22.14   
21  129  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  25 m  3:24.06  3:24.06   
22  116  Hieto Silja  2003  HäUS  03A995  25 m       
23  125  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  25 m       
24  362  Salomaa Olivia  2003  UiTa  03B005  25 m       
14 v 
354  Moisio Jenni  2002  UiTa  02A607  50 m  2:33.39  2:28.39   
246  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  50 m  2:39.94  2:34.94   
411  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  2:40.61  2:35.61   
Kalenius Mathilda  2002  KoU  02A119  50 m  2:41.20  2:36.20   
131  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  50 m  2:44.21  2:39.21   
49  Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  25 m  2:39.48  2:39.48   
121  Koskiluoto Iida  2002  HäUS  02A906  25 m  2:43.47  2:43.47   
137  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  25 m  2:51.19  2:51.19   
283  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  50 m  2:57.72  2:52.72   
10  95  Tuokko Vilma  2002  LaUS  02A414  50 m  2:59.70  2:54.70   
11  114  Hakamäki Viivi  2002  HäUS  02B053  50 m  3:06.64  3:01.64   
12  369  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  25 m  3:03.99  3:03.99   
13  142  Vartiainen Nelli  2002  HäUS  02A900  25 m  3:05.98  3:05.98   
14  117  Kajander Alisa  2002  HäUS  02B167  50 m  3:35.51  3:30.51   
15 v 
48  Bärlund Raakel  2001  LaUS  01A081  25 m  2:23.44  2:23.44   
352  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  25 m  2:23.90  2:23.90   
259  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  25 m  2:32.15  2:32.15   
25  Sjöblom Jenna  2001  KoU  01A952  25 m  2:37.92  2:37.92   
78  Ovaskainen Senni  2001  LaUS  01A093  25 m  2:43.92  2:43.92   
368  Nieminen Hilla  2001  UiTa  01A109  25 m  2:45.18  2:45.18   
387  Rantanen Anna  2001  UiTa  01A301  50 m  2:50.49  2:45.49   
311  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  50 m  2:56.26  2:51.26   
91  Talvio Melissa  2001  LaUS  01A793  25 m  2:54.30  2:54.30   
10  316  Karppinen Kamilla  2001  UiTa  01A305  25 m  2:57.31  2:57.31   
11  109  Puranen Miia  2001  VoVi  01A509  25 m  3:01.85  3:01.85   
12  350  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  25 m  3:12.32  3:12.32   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner