2019-11-18   16:00:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Lähtölista Laji 28
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut HKS    Tulostuspäivämäärä  06 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  09:11   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
 
Laji 28, T13,14,15 200m SU  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Kaisa Siukonen  2001  01A802  UiTa    25m     
Veera Skinnari  2003  03A090  LaUS    25m     
Mariia Sherstiuk  2003  03B010  TaTU    25m     
Annika Heikkilä  2003  03A516  LaUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Pylvänäinen  2003  03B026  La-Ka    25m  3:25.56  3:25.56 
Aada Viitamäki  2003  03B051  HäUS    25m  3:07.48  3:07.48 
Silja Hieto  2003  03A995  HäUS    25m  3:05.63  3:05.63 
Venla Pesu  2002  02A174  TaTU    50m  3:00.62  2:56.62 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    50m  3:03.95  2:59.95 
Julia Salminen  2002  02A860  LaUS    25m  3:06.92  3:06.92 
Venla Mäkelä  2003  03A964  HäUS    25m  3:24.75  3:24.75 
Lotta Laine  2003  03A604  HäUS    50m  3:31.53  3:27.53 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sandra Kalenius  2003  03A126  KoU    25m  2:47.49  2:47.49 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    25m  2:46.21  2:46.21 
Anni Ruokanen  2003  03A488  UKK    50m  2:47.43  2:43.43 
Anna Rantanen  2001  01A301  UiTa    25m  2:37.97  2:37.97 
Hilla Nieminen  2001  01A109  UiTa    25m  2:42.04  2:42.04 
Sini Korin  2003  03A617  Pyry    50m  2:48.25  2:44.25 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    25m  2:46.61  2:46.61 
Vilma Tuokko  2002  02A414  LaUS    25m  2:52.20  2:52.20 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Senni Ovaskainen  2001  01A093  LaUS    25m  2:37.47  2:37.47 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  Pyry    25m  2:36.00  2:36.00 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  2:34.48  2:34.48 
Olga Koskinen  2002  02A165  UKK    50m  2:36.14  2:32.14 
Netta Nyberg  2001  01A250  UiTa    25m  2:33.34  2:33.34 
Suvi Kurth  2001  01A009  UiTa    25m  2:35.74  2:35.74 
Nora Kosonen  2001  01A255  TaTU    25m  2:37.15  2:37.15 
Emma Kajanto  2002  02A486  HäUS    50m  2:41.54  2:37.54 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  06 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  09:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner