2019-11-15   12:25:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

29_S
Laji 29, P12,13,14,15,16 200m SKU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v 
82  Pulkkinen Santeri  2004  LaUS  04A223  50 m  2:36.52  2:31.52   
169  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  2:35.79  2:35.79   
46  Backman Taavi  2004  LaUS  04A048  50 m  2:50.63  2:45.63   
167  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  2:48.01  2:48.01   
152  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  25 m  2:49.24  2:49.24   
69  Koskinen Aapo  2004  LaUS  04A115  25 m  2:50.76  2:50.76   
285  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  2:51.35  2:51.35   
315  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  50 m  3:00.75  2:55.75   
24  Salo Eetu  2004  KoU  04A413  50 m  3:04.77  2:59.77   
10  60  Hyppönen Jesse  2004  LaUS  04A842  25 m  3:00.04  3:00.04   
11  155  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  3:01.43  3:01.43   
12  273  Vaikkola Mitja  2004  UKK  04A244  25 m  3:01.74  3:01.74   
13  158  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  50 m  3:07.08  3:02.08   
14  177  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  25 m  3:06.49  3:06.49   
15  396  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  25 m  3:16.17  3:16.17   
16  255  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  25 m  3:16.22  3:16.22   
17  402  Tuominen Oskar  2004  UiTa  04A373  50 m  3:24.02  3:19.02   
18  128  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  25 m       
19  164  Liukonen Leo  2004  TaTU  04A017  25 m       
20  397  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  25 m       
13 v 
302  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  25 m  2:26.35  2:26.35   
242  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  25 m  2:34.21  2:34.21   
19  Martikainen Risto  2003  KoU  03A605  50 m  2:43.58  2:38.58   
80  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  2:38.83  2:38.83   
296  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  50 m  2:45.14  2:40.14   
249  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  50 m  2:45.58  2:40.58   
328  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  25 m  2:44.99  2:44.99   
348  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  25 m  2:45.00  2:45.00   
44  Airas Julius  2003  LaUS  03A835  25 m  2:50.02  2:50.02   
10  65  Isoranta Jonne  2003  LaUS  03A748  50 m  2:58.97  2:53.97   
11  63  Hännikäinen Manu  2003  LaUS  03A073  25 m  2:54.45  2:54.45   
12  331  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  25 m  2:54.53  2:54.53   
13  66  Järvinen Perttu  2003  LaUS  03A819  25 m  2:56.61  2:56.61   
14  385  Raitalaakso Topi  2003  UiTa  03A825  25 m  2:58.40  2:58.40   
15  11  Korhonen Janne  2003  KoU  03B139  25 m  2:58.86  2:58.86   
16  366  Sipola Eemil  2003  UiTa  03A088  25 m  2:59.74  2:59.74   
17  272  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  50 m  3:05.54  3:00.54   
18  240  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  25 m  3:02.92  3:02.92   
19  113  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  50 m  3:25.23  3:20.23   
20  130  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  50 m  3:51.30  3:46.30   
14 v 
74  Leppänen Antti  2002  LaUS  02A243  25 m  2:14.68  2:14.68   
176  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  2:23.14  2:23.14   
170  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  2:30.66  2:30.66   
94  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  25 m  2:32.15  2:32.15   
343  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  2:37.82  2:32.82   
62  Hämäläinen Aaro  2002  LaUS  02A237  25 m  2:33.92  2:33.92   
70  Koskinen Eetu  2002  LaUS  02A250  50 m  2:50.72  2:45.72   
360  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  25 m  2:49.10  2:49.10   
54  Helander Elmeri  2002  LaUS  02A238  25 m  2:49.35  2:49.35   
10  17  Lekander Joonatan  2002  KoU  02A674  25 m  2:50.09  2:50.09   
11  71  Krjukov Nikas Daniel  2002  LaUS  02A438  25 m  2:53.69  2:53.69   
12  181  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU  02A081  50 m  3:34.71  3:29.71   
15 v 
51  Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  25 m  2:17.36  2:17.36   
76  Mustonen Joonas  2001  LaUS  01A643  25 m  2:19.37  2:19.37   
10  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  25 m  2:20.91  2:20.91   
55  Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  25 m  2:22.12  2:22.12   
141  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  2:29.13  2:24.13   
100  Zimmermann Harry  2001  LaUS  01A148  50 m  2:30.18  2:25.18   
134  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  50 m  2:31.60  2:26.60   
182  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  2:32.37  2:27.37   
250  Leino Riku  2001  UKK  01A282  25 m  2:29.83  2:29.83   
10  389  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  25 m  2:40.97  2:40.97   
11  399  Toivonen Juuso  2001  UiTa  01A482  50 m  2:52.35  2:47.35   
12  261  Pynnönen Eemil  2001  UKK  01A064  50 m  2:53.42  2:48.42   
16 v 
156  Korhonen Joona  2000  TaTU  00A464  50 m  2:17.81  2:12.81   
363  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  50 m  2:20.02  2:15.02   
329  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  50 m  2:20.38  2:15.38   
58  Hulkko Santeri  2000  LaUS  00A843  25 m  2:19.82  2:19.82   
388  Rautaporras Olli  2000  UiTa  00A795  25 m  2:21.72  2:21.72   
185  Viitanen Teemu  2000  TaTU  00A915  25 m  2:26.29  2:26.29   
126  Lähde Mikael  2000  HäUS  00A918  25 m  2:29.86  2:29.86   
349  Länsipuro Valtteri  2000  UiTa  00A604  25 m  2:38.63  2:38.63   
238  Aro Roope  2000  UKK  00A167  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner