Startliste for IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Sunnuntai-ilta
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
11 v |
1 | 217 | Rautaporras Eero | 2005 | Pyry | 05A055 | 25 m | 2:28.09 | 2:28.09 | |
2 | 392 | Sainio Samuel | 2005 | UiTa | 05A041 | 50 m | 2:39.75 | 2:35.75 | |
3 | 96 | Tynjä Topias | 2005 | LaUS | 05A627 | 25 m | 2:41.61 | 2:41.61 | |
4 | 13 | Kukkonen Leevi | 2005 | KoU | 05A258 | 25 m | 2:43.36 | 2:43.36 | |
5 | 326 | Kontula Daniel | 2005 | UiTa | 05A152 | 25 m | 2:58.05 | 2:58.05 | |
6 | 68 | Karvanen Maksim | 2005 | LaUS | 05A421 | 25 m | 3:06.24 | 3:06.24 | |
7 | 26 | Suni Erkka | 2005 | KoU | 05A270 | 25 m | 3:18.84 | 3:18.84 | |
8 | 319 | Kerby Lucas | 2005 | UiTa | 05A554 | 25 m | 3:29.60 | 3:29.60 | |
9 | 346 | Liukkonen Akseli | 2005 | UiTa | 05A362 | 50 m | 3:37.55 | 3:33.55 | |
10 | 98 | Uosukainen Lenni | 2005 | LaUS | 05A571 | 25 m | 3:45.01 | 3:45.01 | |
11 | 59 | Huuhka Riku | 2005 | LaUS | 05A549 | 25 m | |||
12 | 245 | Koskinen Markus | 2005 | UKK | 05A207 | 25 m | |||
13 | 260 | Pikkuhuhta Miklas | 2005 | UKK | 05A464 | 25 m | |||
14 | 266 | Solante Oskari | 2005 | UKK | 05A777 | 25 m | |||
15 | 280 | Aspholm Oliver | 2005 | UiTa | 05A594 | 25 m | |||
16 | 286 | Cavallotti Samuele | 2005 | UiTa | 05A333 | 25 m |
14 v |
1 | 74 | Leppänen Antti | 2002 | LaUS | 02A243 | 50 m | 2:05.99 | 2:01.99 | |
2 | 168 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 02A531 | 25 m | 2:07.25 | 2:07.25 | |
3 | 176 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 25 m | 2:07.46 | 2:07.46 | |
4 | 191 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 50 m | 2:20.37 | 2:16.37 | |
5 | 330 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 25 m | 2:17.72 | 2:17.72 | |
6 | 154 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 02A064 | 25 m | 2:18.00 | 2:18.00 | |
7 | 27 | Ursin Manu | 2002 | KoU | 02A800 | 25 m | 2:18.03 | 2:18.03 | |
8 | 70 | Koskinen Eetu | 2002 | LaUS | 02A250 | 25 m | 2:23.60 | 2:23.60 | |
9 | 71 | Krjukov Nikas Daniel | 2002 | LaUS | 02A438 | 25 m | 2:27.24 | 2:27.24 | |
10 | 360 | Naarajärvi Henri | 2002 | UiTa | 02A893 | 50 m | 2:35.91 | 2:31.91 | |
11 | 181 | Syrjäkoski Ville | 2002 | TaTU | 02A081 | 50 m | 3:03.03 | 2:59.03 |
15 v |
1 | 55 | Helminen Aleksi | 2001 | LaUS | 01A494 | 25 m | 2:04.78 | 2:04.78 | |
2 | 100 | Zimmermann Harry | 2001 | LaUS | 01A148 | 25 m | 2:05.78 | 2:05.78 | |
3 | 76 | Mustonen Joonas | 2001 | LaUS | 01A643 | 25 m | 2:06.00 | 2:06.00 | |
4 | 309 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 01A394 | 25 m | 2:06.35 | 2:06.35 | |
5 | 134 | Reinonen Jaakko | 2001 | HäUS | 01A300 | 25 m | 2:09.40 | 2:09.40 | |
6 | 399 | Toivonen Juuso | 2001 | UiTa | 01A482 | 25 m | 2:22.04 | 2:22.04 | |
7 | 389 | Roine Leo | 2001 | UiTa | 01B182 | 25 m | 2:24.89 | 2:24.89 | |
8 | 277 | Ala-Karvia Eero | 2001 | UiTa | 01A295 | 25 m | 2:30.85 | 2:30.85 | |
9 | 261 | Pynnönen Eemil | 2001 | UKK | 01A064 | 25 m | 2:31.16 | 2:31.16 |
16 v |
1 | 156 | Korhonen Joona | 2000 | TaTU | 00A464 | 50 m | 2:02.88 | 1:58.88 | |
2 | 58 | Hulkko Santeri | 2000 | LaUS | 00A843 | 25 m | 2:00.81 | 2:00.81 | |
3 | 329 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 00A343 | 50 m | 2:05.11 | 2:01.11 | |
4 | 388 | Rautaporras Olli | 2000 | UiTa | 00A795 | 25 m | 2:06.52 | 2:06.52 | |
5 | 85 | Romo Saku | 2000 | LaUS | 00A504 | 50 m | 2:10.94 | 2:06.94 | |
6 | 238 | Aro Roope | 2000 | UKK | 00A167 | 50 m | 2:12.42 | 2:08.42 | |
7 | 126 | Lähde Mikael | 2000 | HäUS | 00A918 | 25 m | 2:13.14 | 2:13.14 | |
8 | 180 | Syrjäkoski Joona | 2000 | TaTU | 00A478 | 25 m | 2:18.63 | 2:18.63 | |
9 | 271 | Tiitola Waltteri | 2000 | UKK | 00A645 | 50 m | 2:40.66 | 2:36.66 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 04 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 17:15 |