Ohjelma Jyväskylän Syysuinnit IV
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 12
|
Kilpailu |
Syysuinnit IV 2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
10:42 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
17 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 12, 50m Perhosuinti Naiset |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anu Lajunen |
1966 |
66A086 |
SWIM |
|
25m |
49.18 |
49.18 |
4 |
Carola Huntus |
2003 |
03B158 |
SWIM |
|
50m |
45.23 |
44.23 |
5 |
Maria Korkalainen |
2005 |
05A667 |
JoUS |
|
50m |
48.14 |
47.14 |
6 |
Sanni Taskinen |
2003 |
03A831 |
SWIM |
|
50m |
51.66 |
50.66 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mitra Pietiäinen |
2004 |
04A567 |
JoUS |
|
25m |
43.62 |
43.62 |
2 |
Mimosa Seijari |
2001 |
01B195 |
SWIM |
|
50m |
39.67 |
38.67 |
3 |
Netta Korhonen |
2001 |
01A662 |
VaajUS |
|
50m |
38.85 |
37.85 |
4 |
Ella Kankkunen |
2003 |
03A693 |
KuUS |
|
25m |
37.39 |
37.39 |
5 |
Veera Laakkonen |
2003 |
03A241 |
Plaani |
|
25m |
37.79 |
37.79 |
6 |
Soile Auvinen |
2002 |
02A259 |
UiTa |
|
50m |
38.97 |
37.97 |
7 |
Elina Gavrilov |
2004 |
04A825 |
JoUS |
|
50m |
40.55 |
39.55 |
8 |
Viivi Heittokangas |
2004 |
04A309 |
UiTa |
|
50m |
45.10 |
44.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anni Kokolahti |
2001 |
01B023 |
KuUS |
|
25m |
34.99 |
34.99 |
2 |
Vivian Heräjärvi |
2001 |
01A352 |
JIlves |
|
25m |
33.34 |
33.34 |
3 |
Amanda Paukkunen |
2002 |
02A895 |
SWIM |
|
50m |
32.92 |
31.92 |
4 |
Vilhelmiina Wegelius |
2002 |
02A466 |
JoUS |
|
50m |
32.15 |
31.15 |
5 |
Nelle Ojakippola |
2001 |
01A440 |
ViesU |
|
50m |
32.59 |
31.59 |
6 |
Hilla Nieminen |
2001 |
01A109 |
UiTa |
|
50m |
33.88 |
32.88 |
7 |
Ruusa Eiserbeck |
2001 |
01A283 |
JoUS |
|
50m |
34.72 |
33.72 |
8 |
Milla Laiteenmäki |
2001 |
01B318 |
KuRy |
|
50m |
37.75 |
36.75 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jonna Siilin |
1997 |
97A686 |
JoUS |
|
50m |
31.90 |
30.90 |
2 |
Heini Hammar |
1999 |
99A148 |
UiTa |
|
50m |
30.09 |
29.09 |
3 |
Jenni Lampi |
2000 |
00A178 |
SWIM |
|
50m |
29.30 |
28.30 |
4 |
Nea Norismaa |
1995 |
95A534 |
UiTa |
|
50m |
27.66 |
26.66 |
5 |
Noora Sartela |
1991 |
91A171 |
SWIM |
|
25m |
27.40 |
27.40 |
6 |
Ilona Jakonen |
1998 |
98A588 |
SWIM |
|
50m |
29.93 |
28.93 |
7 |
Saara Svahn |
2001 |
01A172 |
JIlves |
|
50m |
31.82 |
30.82 |
8 |
Pinja Partinen |
1999 |
99B125 |
JoUS |
|
50m |
32.08 |
31.08 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
17 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
10:42 |
|