Ohjelma Concordia Forsikring Cup 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.27.21, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 447 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 36.40 | |
2 | 658 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 36.46 | |
3 | 624 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 38.30 | |
4 | 433 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 38.94 | |
5 | 364 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 41.39 | |
6 | 412 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 43.25 | |
7 | 626 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 43.60 | |
8 | 632 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 45.16 | |
9 | 390 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 46.21 | |
10 | 66 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 49.48 | ||
11 | 582 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 49.67 | |
12 | 357 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 50.84 | |
13 | 656 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 52.44 | ||
14 | 587 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 57.77 | |
15 | 73 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | |||
16 | 356 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | ||
17 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 177 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 33.70 | |
2 | 515 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 35.71 | |
3 | 329 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 36.10 | |
4 | 337 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 36.78 | |
5 | 388 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 37.33 | |
6 | 191 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 37.56 | |
7 | 64 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 37.60 | ||
8 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 37.83 | |
9 | 340 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 38.25 | |
10 | 171 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 38.86 | |
11 | 335 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 39.06 | |
12 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 39.11 | ||
13 | 179 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 39.23 | |
14 | 674 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 39.64 | |
15 | 625 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 41.50 | |
16 | 176 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 41.67 | |
17 | 623 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 43.01 | |
18 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 44.69 | |
19 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 44.81 | ||
20 | 164 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 45.26 | |
21 | 550 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 46.61 | |
22 | 564 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 25 m | 48.51 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 432 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 32.54 | |
2 | 34 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 33.53 | ||
3 | 341 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 33.81 | |
4 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 34.58 | |
5 | 617 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 34.72 | |
6 | 511 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 35.03 | |
7 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 35.41 | |
8 | 32 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 35.54 | ||
9 | 215 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 35.56 | |
10 | 660 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 35.86 | |
11 | 661 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 36.27 | |
12 | 607 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 36.86 | |
13 | 35 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 37.03 | ||
14 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 37.36 | ||
15 | 36 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 37.43 | ||
16 | 71 | Hammerseth Margrethe | 2003 | Ullensaker | 25 m | 37.51 | ||
17 | 521 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 25 m | 37.54 | ||
18 | 184 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 38.01 | |
19 | 328 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 38.19 | |
20 | 393 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 38.36 | |
21 | 325 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 38.59 | |
22 | 33 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 38.83 | ||
23 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 39.15 | |
24 | 636 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 39.30 | |
25 | 187 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 39.69 | |
26 | 634 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 40.70 | |
27 | 523 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 42.26 | ||
28 | 629 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 42.30 | |
29 | 324 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 42.43 | |
30 | 590 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 43.48 | |
31 | 620 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 44.10 | |
32 | 630 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 25 m | 47.40 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 477 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 31.97 | |
2 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 32.37 | |
3 | 512 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 32.92 | |
4 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 33.29 | |
5 | 389 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 33.44 | |
6 | 598 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 33.62 | |
7 | 83 | Fagge Cathrine Emile | 2002 | Lillesand | 25 m | 33.97 | ||
8 | 443 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 34.84 | |
9 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 34.87 | |
10 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 35.20 | |
11 | 517 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 35.47 | |
12 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 35.92 | |
13 | 284 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 36.24 | |
14 | 505 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 36.89 | |
15 | 268 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 37.29 | |
16 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 37.42 | ||
17 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 37.56 | |
18 | 610 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 38.54 | |
19 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 38.82 | |
20 | 202 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 39.31 | |
21 | 289 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 39.57 | |
22 | 618 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 42.45 | |
23 | 69 | Hagen Martine | 2002 | Ullensaker | 25 m | |||
24 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | ||
25 | 307 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 330 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 27.68 | |
2 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 30.99 | |
3 | 451 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 31.24 | |
4 | 408 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 31.40 | |
5 | 562 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 31.42 | |
6 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 31.70 | ||
7 | 342 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 32.01 | |
8 | 438 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 32.02 | |
9 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 32.03 | ||
10 | 121 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 32.33 | |
11 | 457 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 32.39 | ||
12 | 199 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 32.50 | |
13 | 333 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 32.61 | |
14 | 468 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 33.73 | ||
15 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 34.04 | |
16 | 203 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 34.06 | |
17 | 417 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 34.07 | |
18 | 111 | Aakre Marit | 2000 | Bergkam. | 25 m | 34.19 | ||
19 | 599 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 34.22 | |
20 | 288 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 34.37 | |
21 | 460 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 34.38 | ||
22 | 100 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 34.57 | |
23 | 601 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 34.61 | |
24 | 290 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 34.76 | |
25 | 130 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 35.02 | |
26 | 360 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 35.08 | |
27 | 170 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 35.10 | |
28 | 30 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 35.22 | ||
29 | 298 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 37.12 | |
30 | 464 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 37.27 | ||
31 | 29 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 38.06 | ||
32 | 559 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 38.09 | |
33 | 226 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 38.32 | |
34 | 322 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 38.65 | |
35 | 565 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 38.66 | |
36 | 220 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 39.79 | |
37 | 28 | Pavljuk Katrine L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 40.22 | ||
38 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 40.83 | |
39 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 45.19 | |
40 | 114 | Gundersen Rosa | 2001 | AAS | 0132BE | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 446 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 27.87 | |
2 | 664 | Hansen Cecilie | 1995 | SMUT | 9512AJ | 25 m | 27.98 | |
3 | 462 | Karlberg Stine | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 31.31 | ||
4 | 606 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 33.34 | |
5 | 466 | Nordbø Rannei | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 33.53 | ||
6 | 662 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 34.55 | |
7 | 491 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 34.62 | |
8 | 42 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 35.85 | ||
9 | 201 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 37.58 | |
10 | 549 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 38.29 | |
11 | 161 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 38.31 | |
12 | 456 | Matsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 40.12 | ||
13 | 520 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 41.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |