Program for UGP4 2016, Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
UGP4 - 2016 |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:27 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
David Wahlin |
2001 |
AQ4501 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
302 |
4 |
Tom Ullberg Harrison |
2003 |
AZ6103 |
SPIF SF |
|
25m |
|
152 |
5 |
Rafael Pyötsiä |
2003 |
AL2103 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:47.96 |
240 |
6 |
Karim Al-Kallyas |
2004 |
AW4504 |
SPIF SF |
|
25m |
|
287 |
7 |
Adam Njegovanovic |
2003 |
AW5703 |
SPIF SF |
|
25m |
|
296 |
8 |
Alexander Suei |
2004 |
AM3304 |
SPIF SF |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
136 |
2 |
Axel Bystedt |
2001 |
AE6701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:39.65 |
283 |
3 |
Aryan Munshi |
2002 |
AZ0102 |
SPIF SF |
|
50m |
1:36.33 |
317 |
4 |
Elias Lyth |
2004 |
AO8504 |
WISBY SS |
|
25m |
1:32.41 |
257 |
5 |
Jakob Gnalin |
2003 |
AR8303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:29.73 |
256 |
6 |
Daniel Gnalin |
2003 |
AR7303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:30.82 |
313 |
7 |
Oskar Hedin |
2001 |
AY6701 |
WISBY SS |
|
25m |
1:35.07 |
322 |
8 |
Jack Sjöberg |
2005 |
AI3305 |
WISBY SS |
|
25m |
1:38.92 |
254 |
9 |
Emil Frisendahl |
2003 |
AV8303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:43.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
268 |
2 |
Lukas Kelkay |
2003 |
AH9903 |
SPIF SF |
|
25m |
1:25.56 |
186 |
3 |
Emil Gunnarsson |
2004 |
AM0504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:24.64 |
214 |
4 |
Henry Plavans |
2005 |
AB6105 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:23.69 |
194 |
5 |
Edvin Jonsson |
2004 |
AD1504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:21.83 |
292 |
6 |
Hugo Seemann |
2003 |
AT0703 |
SPIF SF |
|
50m |
1:22.91 |
7 |
7 |
Samu Petteri Kallio |
2002 |
02A516 |
ÅSK |
|
50m |
1:24.02 |
253 |
8 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
SPIF SF |
|
50m |
1:25.22 |
228 |
9 |
Daner Alex Tapia |
2005 |
AG9305 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:28.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
237 |
2 |
Albin Åslund |
2003 |
AT1103 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:19.66 |
273 |
3 |
Axel Lewander |
2004 |
AI7304 |
SPIF SF |
|
25m |
1:17.47 |
324 |
4 |
Oskar Thuresson |
1999 |
AB2399 |
WISBY SS |
|
25m |
1:12.97 |
15 |
5 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
03A892 |
ÅSK |
|
50m |
1:12.23 |
93 |
6 |
Arvid Hallenborg |
2002 |
AM1902 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:12.82 |
213 |
7 |
Photsawa Phootepkhum |
2002 |
AV4302 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:14.53 |
329 |
8 |
Oliver Dahlin |
2002 |
AV8502 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:19.02 |
153 |
9 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:20.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
337 |
2 |
Tim Lundwall |
2001 |
AP7301 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:11.50 |
312 |
3 |
Jesper Granath |
2002 |
AM5902 |
WISBY SS |
|
25m |
1:10.31 |
38 |
4 |
Veeti Haikonen |
2001 |
01A104 |
Finland |
|
25m |
1:09.04 |
133 |
5 |
Erik Bergstrand |
2002 |
AD3102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.72 |
148 |
6 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.77 |
19 |
7 |
Jere Oikarainen |
2002 |
02A610 |
ÅSK |
|
25m |
1:09.21 |
150 |
8 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:11.20 |
178 |
9 |
Kevin Cheng |
2002 |
AI8702 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:11.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:07.06 |
2 |
3 |
Hugo Enroth |
2001 |
01A477 |
ÅSK |
|
50m |
1:06.90 |
5 |
4 |
Santeri Herpola |
2003 |
03A188 |
ÅSK |
|
50m |
1:06.32 |
55 |
5 |
Elias Laine |
2002 |
02A521 |
Finland |
|
25m |
1:06.01 |
251 |
6 |
Alexander Dimitriou |
2000 |
AQ6900 |
SPIF SF |
|
25m |
1:06.08 |
325 |
7 |
William Yttergren |
2000 |
AL6700 |
WISBY SS |
|
25m |
1:06.76 |
187 |
8 |
Johan Javier Gutierrez |
2002 |
AM9502 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:06.92 |
195 |
9 |
Gustav Jonsson |
2002 |
AG6502 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:08.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
02A150 |
Finland |
|
25m |
1:04.33 |
3 |
3 |
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
ÅSK |
|
25m |
1:02.69 |
57 |
4 |
Ibrahim Ezzat |
2002 |
02A249 |
Finland |
|
50m |
1:01.53 |
41 |
5 |
Roni Kallström |
2001 |
01A092 |
Finland |
|
25m |
59.35 |
45 |
6 |
Veeti Ruohtula |
2001 |
01A193 |
Finland |
|
25m |
59.89 |
40 |
7 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Finland |
|
25m |
1:02.36 |
284 |
8 |
Tyrone Nilsson-Deya |
2001 |
AS7901 |
SPIF SF |
|
25m |
1:03.93 |
53 |
9 |
Viljami Salonen |
2002 |
02A192 |
Finland |
|
25m |
1:05.81 |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:27 |
|