Program for Arena Lyngby Open 2017, Stadion
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 16, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 4:35.52 | |
2 | 286 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 4:36.26 | |
3 | 315 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 4:38.01 | |
4 | 322 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 4:38.99 | |
5 | 240 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 4:39.55 | |
6 | 294 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 4:41.67 | |
7 | 136 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 4:43.12 | |
8 | 404 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 4:44.54 | |
9 | 74 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 4:46.90 | |
10 | 51 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 4:47.56 | |
11 | 13 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 180897-3139 | 50 m | 4:50.79 | |
12 | 15 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 4:51.45 | |
13 | 121 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:52.22 | |
14 | 117 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 4:52.30 | |
15 | 316 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 4:53.46 | |
16 | 39 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 4:55.26 | |
17 | 28 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 4:55.91 | |
18 | 124 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 4:57.25 | |
19 | 9 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 4:59.53 | |
20 | 321 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 5:02.69 | |
21 | 141 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 5:03.35 | |
22 | 84 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 5:03.38 | |
23 | 123 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 5:03.70 | |
24 | 196 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 5:04.74 | |
25 | 289 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 5:07.91 | |
26 | 122 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 5:08.49 | |
27 | 116 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 5:12.78 | |
28 | 77 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 5:28.50 | |
29 | 80 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 5:29.58 | |
30 | 24 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 5:33.61 | |
31 | 78 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 5:43.94 | |
32 | 163 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 6:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |