Program for Arena Lyngby Open 2017, Stadion
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 17, 200m Frisvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 2:03.77 | |
2 | 236 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:04.16 | |
3 | 11 | Robertson Sunneva Dgg | 1999 | IRB | 190999-3789 | 50 m | 2:05.27 | |
4 | 170 | Lindborg Natahlie | 1991 | MKK | 50 m | 2:05.30 | ||
5 | 33 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:07.72 | |
6 | 199 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 2:07.72 | |
7 | 105 | Ruby Lrke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 2:07.76 | |
8 | 213 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:07.88 | |
9 | 176 | Wael Emma | 1993 | VAT CPH | 9374AL | 50 m | 2:08.20 | |
10 | 17 | Ladik Annabelle Grnbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 2:09.85 | |
11 | 119 | Maage Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:09.86 | |
12 | 138 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:10.28 | |
13 | 107 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 2:11.26 | |
14 | 128 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 2:11.58 | |
15 | 258 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:11.83 | |
16 | 204 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 2:11.92 | |
17 | 112 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 2:11.93 | |
18 | 98 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 2:13.06 | |
19 | 171 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 2:13.44 | |
20 | 44 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | TRITON B | 0126AC | 50 m | 2:13.49 | |
21 | 129 | Hrlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:13.50 | |
22 | 241 | Schn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:13.54 | |
23 | 327 | Hrlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 50 m | 2:13.63 | |
24 | 195 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 2:13.73 | |
25 | 115 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 2:13.95 | |
26 | 301 | Stampe Julie | 2002 | ALLERD | 0276AB | 50 m | 2:14.08 | |
27 | 334 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 2:14.20 | |
28 | 243 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:14.26 | |
29 | 338 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 2:14.32 | |
30 | 235 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 2:14.48 | |
31 | 68 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 2:14.57 | |
32 | 130 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:14.74 | |
33 | 14 | Sigurrsdttir Stefana | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 2:14.87 | |
34 | 206 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:15.43 | |
35 | 177 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 2:15.76 | |
36 | 202 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 2:16.08 | |
37 | 113 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 2:16.09 | |
38 | 326 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 2:16.13 | |
39 | 120 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 2:16.17 | |
40 | 330 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:16.37 | |
41 | 246 | Vlund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 2:16.49 | |
42 | 181 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 2:16.72 | |
43 | 106 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 2:17.10 | |
44 | 133 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:17.54 | |
45 | 172 | Brophy Emily | 1999 | VAT CPH | 9962AQ | 50 m | 2:17.56 | |
46 | 56 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:17.89 | |
47 | 299 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERD | 0014AH | 50 m | 2:18.11 | |
48 | 100 | Johansen Ccilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 2:18.27 | |
49 | 168 | Sander Lrke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:18.71 | |
50 | 238 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 2:18.71 | |
51 | 283 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA NL | 199506230 | 50 m | 2:19.03 | |
52 | 185 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 2:19.54 | |
53 | 81 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KGE | 0082AF | 50 m | 2:19.58 | |
54 | 297 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERD | 0068AH | 50 m | 2:19.74 | |
55 | 282 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 2:19.80 | |
56 | 18 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 2:20.26 | |
57 | 101 | Jrgensen Vibe Tofte | 1999 | A6 | 9956AQ | 50 m | 2:20.78 | |
58 | 49 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:20.92 | |
59 | 88 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 2:21.21 | |
60 | 197 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 2:21.48 | |
61 | 83 | Pedersen Pernille | 2001 | KGE | 0134AC | 50 m | 2:23.30 | |
62 | 10 | Plmadttir Kolbrn Eva | 2002 | IRB | 270402-3480 | 50 m | 2:23.50 | |
63 | 27 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 2:23.56 | |
64 | 317 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERD | 0254AH | 50 m | 2:23.68 | |
65 | 268 | Jrgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 2:23.74 | |
66 | 217 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:24.14 | |
67 | 59 | Rishj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:24.36 | |
68 | 328 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 2:24.94 | |
69 | 265 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 2:25.16 | |
70 | 273 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 2:25.29 | |
71 | 21 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 2:25.56 | |
72 | 22 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 2:25.58 | |
73 | 26 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 2:25.62 | |
74 | 220 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:25.98 | |
75 | 211 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:26.50 | |
76 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 2:26.93 | |
77 | 52 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 2:26.95 | |
78 | 4 | Hilmarsdttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 2:28.24 | |
79 | 165 | Hjars Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 2:32.40 | |
80 | 229 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 2:32.64 | |
81 | 143 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGR | 0262AU | 50 m | 2:33.03 | |
82 | 280 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:35.38 | |
83 | 201 | Jrgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 2:37.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |