Startliste for Arena Lyngby Open 2017, Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 27.03 | |
2 | 334 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 27.17 | |
3 | 169 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 27.60 | ||
4 | 112 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 28.10 | |
5 | 235 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 28.13 | |
6 | 170 | Lindborg Natahlie | 1991 | MKK | 50 m | 28.25 | ||
7 | 335 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 28.63 | |
8 | 241 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 28.71 | |
9 | 44 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | TRITON B | 0126AC | 50 m | 28.96 | |
10 | 247 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 29.34 | |
11 | 338 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 29.45 | |
12 | 101 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | A6 | 9956AQ | 50 m | 29.50 | |
13 | 25 | Weinreich Laura | 1998 | RINGSTED | 9818AA | 50 m | 29.60 | |
14 | 168 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 29.69 | |
15 | 91 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 29.72 | |
16 | 305 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 29.73 | |
17 | 239 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 29.75 | |
18 | 33 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 29.81 | |
19 | 34 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 29.82 | |
20 | 204 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 29.85 | |
21 | 213 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 29.94 | |
22 | 129 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 30.05 | |
23 | 113 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 30.07 | |
24 | 221 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 30.29 | |
25 | 11 | Robertson Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 190999-3789 | 50 m | 30.32 | |
26 | 30 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 30.37 | |
27 | 12 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 130699-3089 | 50 m | 30.38 | |
28 | 107 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 30.49 | |
29 | 52 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 30.54 | |
30 | 199 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 30.62 | |
31 | 98 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 30.68 | |
32 | 185 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 30.70 | |
33 | 155 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 30.85 | |
34 | 276 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 31.00 | |
35 | 17 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 31.09 | |
36 | 197 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 31.15 | |
37 | 119 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 31.16 | |
38 | 47 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 31.28 | |
39 | 299 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 31.32 | |
40 | 282 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 31.37 | |
41 | 172 | Brophy Emily | 1999 | VAT CPH | 9962AQ | 50 m | 31.40 | |
42 | 153 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 31.42 | |
43 | 145 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 31.45 | |
44 | 178 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 31.56 | |
45 | 283 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA NL | 199506230 | 50 m | 31.63 | |
46 | 277 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 31.75 | |
47 | 2 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 31.79 | |
48 | 29 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 31.79 | |
49 | 177 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 31.87 | |
50 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 31.88 | |
51 | 146 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 32.03 | |
52 | 220 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 32.04 | |
53 | 138 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 32.06 | |
54 | 268 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 32.22 | |
55 | 133 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 32.34 | |
56 | 8 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 32.38 | |
57 | 126 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | GENTOFTE | 0008AO | 50 m | 32.42 | |
58 | 176 | Wael Emma | 1993 | VAT CPH | 9374AL | 50 m | 32.50 | |
59 | 291 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 32.50 | |
60 | 57 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 32.54 | |
61 | 7 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 32.57 | |
62 | 56 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 32.63 | |
63 | 229 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 32.67 | |
64 | 159 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 32.74 | |
65 | 88 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 32.76 | |
66 | 298 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 32.87 | |
67 | 130 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 32.89 | |
68 | 249 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 32.89 | |
69 | 40 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 32.92 | |
70 | 83 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 32.94 | |
71 | 162 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 33.02 | |
72 | 20 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 33.20 | |
73 | 217 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 33.21 | |
74 | 284 | Osinga Froukje | 2000 | ORCA NL | 200003090 | 50 m | 33.37 | |
75 | 79 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 33.41 | |
76 | 61 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 33.61 | |
77 | 181 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 33.71 | |
78 | 244 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 33.73 | |
79 | 157 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 33.89 | |
80 | 222 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 33.93 | |
81 | 246 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 34.17 | |
82 | 317 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 34.17 | |
83 | 306 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 34.22 | |
84 | 59 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 35.60 | |
85 | 201 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 35.75 | |
86 | 4 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 38.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Björk Jesper | 1993 | HELSINGBRG | AU5793 | 50 m | 24.26 | |
2 | 240 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 25.60 | |
3 | 97 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 25.81 | |
4 | 322 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 25.87 | |
5 | 264 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 26.06 | |
6 | 53 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 26.07 | |
7 | 92 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 26.17 | |
8 | 71 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 26.27 | |
9 | 90 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 26.33 | |
10 | 104 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 26.34 | |
11 | 223 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 26.35 | |
12 | 262 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 26.40 | |
13 | 219 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 26.51 | |
14 | 117 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 26.52 | |
15 | 336 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 26.88 | |
16 | 94 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 26.94 | |
17 | 37 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 27.07 | |
18 | 154 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 27.10 | |
19 | 124 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 27.11 | |
20 | 54 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 27.22 | |
21 | 173 | Hasemann Rasmus | 1996 | VAT CPH | 9601AA | 50 m | 27.23 | |
22 | 144 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 27.25 | |
23 | 140 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 27.51 | |
24 | 192 | Sørensen Daniel | 1999 | VATCPH-STT | 9901AD | 50 m | 27.59 | |
25 | 184 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 27.67 | |
26 | 32 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 50 m | 27.72 | |
27 | 251 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 27.78 | |
28 | 72 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 27.79 | |
29 | 175 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH | 9821AG | 50 m | 27.81 | |
30 | 147 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 27.87 | |
31 | 78 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 27.95 | |
32 | 28 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 27.96 | |
33 | 245 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 27.96 | |
34 | 62 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 28.03 | |
35 | 116 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 28.07 | |
36 | 51 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 28.10 | |
37 | 152 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 28.11 | |
38 | 231 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 50 m | 28.12 | |
39 | 23 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 28.18 | |
40 | 74 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 28.18 | |
41 | 216 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 28.23 | |
42 | 118 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 50 m | 28.25 | |
43 | 85 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 28.41 | |
44 | 39 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 28.48 | |
45 | 84 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 28.53 | |
46 | 3 | Bjarnason Þröstur | 1997 | IRB | 020997-3119 | 50 m | 28.58 | |
47 | 96 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 28.64 | |
48 | 289 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 28.86 | |
49 | 136 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 28.96 | |
50 | 13 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 180897-3139 | 50 m | 28.98 | |
51 | 9 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 29.13 | |
52 | 164 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 29.13 | |
53 | 218 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 29.17 | |
54 | 24 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 29.18 | |
55 | 228 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 29.22 | |
56 | 60 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 29.29 | |
57 | 127 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 29.29 | |
58 | 189 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 29.30 | |
59 | 141 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 29.39 | |
60 | 160 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 29.42 | |
61 | 6 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 060798-2659 | 50 m | 29.51 | |
62 | 198 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 29.65 | |
63 | 73 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 29.85 | |
64 | 82 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 30.03 | |
65 | 266 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 30.24 | |
66 | 58 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 50 m | 30.35 | |
67 | 233 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 30.44 | |
68 | 295 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 30.44 | |
69 | 285 | Postma Jelmer | 1997 | ORCA NL | 199701631 | 50 m | 30.54 | |
70 | 89 | Kucharczyk Karol | 2000 | SK LAXEN | AW8700 | 50 m | 30.67 | |
71 | 321 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 30.69 | |
72 | 93 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 30.70 | |
73 | 46 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 30.79 | |
74 | 212 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 30.80 | |
75 | 270 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 30.80 | |
76 | 318 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 30.88 | |
77 | 125 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 31.52 | |
78 | 313 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 31.68 | |
79 | 161 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 31.87 | |
80 | 292 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 32.23 | |
81 | 158 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 32.52 | |
82 | 43 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 32.58 | |
83 | 174 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH | 9927AP | 50 m | 33.40 | |
84 | 80 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 43.97 | |
85 | 75 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 50 m | 46.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 28.39 | ||
2 | 236 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 28.83 | |
3 | 87 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 29.39 | |
4 | 128 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 29.87 | |
5 | 241 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 29.88 | |
6 | 113 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 30.33 | |
7 | 299 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 30.54 | |
8 | 102 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 30.75 | |
9 | 235 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 30.86 | |
10 | 168 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 31.26 | |
11 | 172 | Brophy Emily | 1999 | VAT CPH | 9962AQ | 50 m | 31.41 | |
12 | 335 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 31.45 | |
13 | 91 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 31.82 | |
14 | 178 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 31.86 | |
15 | 243 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 31.91 | |
16 | 177 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 31.99 | |
17 | 5 | Hilmarsdóttir Íris Ósk | 1998 | IRB | 060798-2579 | 50 m | 32.24 | |
18 | 301 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 32.29 | |
19 | 244 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 32.44 | |
20 | 100 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 32.90 | |
21 | 166 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 32.99 | |
22 | 83 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 33.04 | |
23 | 258 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 33.35 | |
24 | 48 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 33.59 | |
25 | 188 | Huryn Xenia | 2000 | VATCPH-STT | 0088AW | 50 m | 33.59 | |
26 | 310 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 33.60 | |
27 | 8 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 33.71 | |
28 | 171 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 33.73 | |
29 | 12 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 130699-3089 | 50 m | 33.86 | |
30 | 143 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 34.01 | |
31 | 115 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 34.55 | |
32 | 45 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 34.63 | |
33 | 14 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 35.11 | |
34 | 277 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 35.11 | |
35 | 303 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 35.23 | |
36 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 35.28 | |
37 | 21 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 35.43 | |
38 | 68 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 35.63 | |
39 | 206 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 35.83 | |
40 | 273 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 36.10 | |
41 | 22 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 36.17 | |
42 | 7 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 37.48 | |
43 | 297 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 37.57 | |
44 | 18 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 37.77 | |
45 | 238 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 39.22 | |
46 | 64 | Ankerstjerne Cecilie | 2001 | KVIK | 50 m | 39.50 | ||
47 | 10 | Pálmadóttir Kolbrún Eva | 2002 | IRB | 270402-3480 | 50 m | 40.57 | |
48 | 49 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 45.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Björk Jesper | 1993 | HELSINGBRG | AU5793 | 50 m | 25.22 | |
2 | 224 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 26.65 | |
3 | 31 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 26.84 | |
4 | 187 | Hougaard Nikolai | 1999 | VATCPH-STT | 9967AF | 50 m | 27.90 | |
5 | 147 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 27.92 | |
6 | 271 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 50 m | 28.05 | |
7 | 257 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 28.33 | |
8 | 231 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 50 m | 28.54 | |
9 | 240 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 28.58 | |
10 | 264 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 29.13 | |
11 | 250 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 29.29 | |
12 | 15 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 29.34 | |
13 | 175 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH | 9821AG | 50 m | 29.65 | |
14 | 122 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 29.87 | |
15 | 78 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 29.89 | |
16 | 84 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 29.97 | |
17 | 152 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 29.97 | |
18 | 16 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 29.98 | |
19 | 62 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 30.01 | |
20 | 94 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 30.13 | |
21 | 337 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 30.16 | |
22 | 190 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0071AC | 50 m | 30.29 | |
23 | 69 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 30.30 | |
24 | 13 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 180897-3139 | 50 m | 30.44 | |
25 | 255 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 30.89 | |
26 | 75 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 50 m | 31.21 | |
27 | 74 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 31.31 | |
28 | 233 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 31.93 | |
29 | 300 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 32.03 | |
30 | 139 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 32.12 | |
31 | 43 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 32.48 | |
32 | 227 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 32.53 | |
33 | 192 | Sørensen Daniel | 1999 | VATCPH-STT | 9901AD | 50 m | 32.57 | |
34 | 93 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 32.85 | |
35 | 208 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 33.05 | |
36 | 9 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 33.15 | |
37 | 274 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 33.17 | |
38 | 89 | Kucharczyk Karol | 2000 | SK LAXEN | AW8700 | 50 m | 33.30 | |
39 | 218 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 34.56 | |
40 | 156 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 35.03 | |
41 | 304 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 35.09 | |
42 | 158 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 35.90 | |
43 | 234 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 36.13 | |
44 | 82 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 39.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: 10-4.dk byggecenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 33.91 | |
2 | 55 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 33.98 | |
3 | 235 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 33.98 | |
4 | 171 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 34.18 | |
5 | 221 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 34.25 | |
6 | 106 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 34.39 | |
7 | 310 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 34.50 | |
8 | 243 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 34.60 | |
9 | 1 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 34.86 | |
10 | 29 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 34.89 | |
11 | 40 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 34.89 | |
12 | 79 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 35.04 | |
13 | 220 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 35.10 | |
14 | 249 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 35.28 | |
15 | 305 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 35.32 | |
16 | 146 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 35.70 | |
17 | 211 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 35.80 | |
18 | 102 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 35.83 | |
19 | 126 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | GENTOFTE | 0008AO | 50 m | 36.48 | |
20 | 179 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 50 m | 36.76 | |
21 | 166 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 37.07 | |
22 | 113 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 37.24 | |
23 | 44 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | TRITON B | 0126AC | 50 m | 37.36 | |
24 | 14 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 37.43 | |
25 | 298 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 37.67 | |
26 | 202 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 37.68 | |
27 | 281 | Baarda Carolien | 1997 | ORCA NL | 199704060 | 50 m | 38.02 | |
28 | 181 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 38.16 | |
29 | 261 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 38.20 | |
30 | 229 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 38.41 | |
31 | 165 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 38.88 | |
32 | 56 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 39.26 | |
33 | 151 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 39.44 | |
34 | 185 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 39.58 | |
35 | 237 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 39.89 | |
36 | 306 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 39.90 | |
37 | 244 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 40.31 | |
38 | 201 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 46.13 | |
39 | 333 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 50 m | 48.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Trævarefabrikkernes udsal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 28.62 | |
2 | 267 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 28.72 | |
3 | 219 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 28.93 | |
4 | 97 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 29.15 | |
5 | 90 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 30.04 | |
6 | 85 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 30.46 | |
7 | 216 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 31.12 | |
8 | 173 | Hasemann Rasmus | 1996 | VAT CPH | 9601AA | 50 m | 31.31 | |
9 | 264 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 31.50 | |
10 | 190 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0071AC | 50 m | 31.97 | |
11 | 77 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 32.37 | |
12 | 287 | Ballerini André Goldberg | 1999 | ALLERØD | 9955AI | 50 m | 32.43 | |
13 | 149 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 32.79 | |
14 | 13 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 180897-3139 | 50 m | 32.86 | |
15 | 96 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 32.90 | |
16 | 114 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 32.95 | |
17 | 245 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 33.07 | |
18 | 160 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 33.32 | |
19 | 121 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 33.37 | |
20 | 223 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 33.44 | |
21 | 191 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 33.59 | |
22 | 230 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 33.81 | |
23 | 336 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 33.81 | |
24 | 189 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 33.96 | |
25 | 54 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 34.03 | |
26 | 174 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH | 9927AP | 50 m | 34.09 | |
27 | 253 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 34.16 | |
28 | 123 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 34.51 | |
29 | 80 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 34.73 | |
30 | 318 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 34.75 | |
31 | 316 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 34.99 | |
32 | 187 | Hougaard Nikolai | 1999 | VATCPH-STT | 9967AF | 50 m | 35.22 | |
33 | 321 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 35.37 | |
34 | 39 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 35.52 | |
35 | 193 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 50 m | 36.71 | |
36 | 135 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 37.07 | |
37 | 275 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 50 m | 37.47 | |
38 | 212 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 37.55 | |
39 | 304 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 42.67 | |
40 | 158 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 46.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Louis Nielsen, Lyngby HG |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 25.56 | |
2 | 170 | Lindborg Natahlie | 1991 | MKK | 50 m | 25.69 | ||
3 | 334 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 26.41 | |
4 | 34 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 26.78 | |
5 | 87 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 26.79 | |
6 | 105 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 27.02 | |
7 | 178 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 27.29 | |
8 | 241 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 27.39 | |
9 | 247 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 27.52 | |
10 | 236 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 27.53 | |
11 | 113 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 27.58 | |
12 | 213 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 27.58 | |
13 | 199 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 27.62 | |
14 | 47 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 27.65 | |
15 | 327 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 50 m | 27.67 | |
16 | 239 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 27.76 | |
17 | 11 | Robertson Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 190999-3789 | 50 m | 27.85 | |
18 | 55 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 27.86 | |
19 | 17 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 27.90 | |
20 | 91 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 27.95 | |
21 | 261 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 27.95 | |
22 | 30 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 27.96 | |
23 | 129 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 28.01 | |
24 | 128 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 28.33 | |
25 | 204 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 28.34 | |
26 | 301 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 28.35 | |
27 | 235 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 28.43 | |
28 | 338 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 28.47 | |
29 | 277 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 28.54 | |
30 | 171 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 28.58 | |
31 | 45 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 28.63 | |
32 | 176 | Wael Emma | 1993 | VAT CPH | 9374AL | 50 m | 28.64 | |
33 | 335 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 28.66 | |
34 | 291 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 28.70 | |
35 | 14 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 28.73 | |
36 | 98 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 28.75 | |
37 | 168 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 28.75 | |
38 | 282 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 28.86 | |
39 | 273 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 28.88 | |
40 | 8 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 28.99 | |
41 | 153 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 29.15 | |
42 | 155 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 29.15 | |
43 | 12 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 130699-3089 | 50 m | 29.23 | |
44 | 188 | Huryn Xenia | 2000 | VATCPH-STT | 0088AW | 50 m | 29.25 | |
45 | 238 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 29.26 | |
46 | 181 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 29.37 | |
47 | 244 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 29.41 | |
48 | 217 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 29.54 | |
49 | 25 | Weinreich Laura | 1998 | RINGSTED | 9818AA | 50 m | 29.55 | |
50 | 172 | Brophy Emily | 1999 | VAT CPH | 9962AQ | 50 m | 29.56 | |
51 | 268 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 29.56 | |
52 | 5 | Hilmarsdóttir Íris Ósk | 1998 | IRB | 060798-2579 | 50 m | 29.72 | |
53 | 1 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 29.84 | |
54 | 145 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 29.89 | |
55 | 195 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 29.90 | |
56 | 237 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 29.92 | |
57 | 88 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 29.93 | |
58 | 159 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 29.98 | |
59 | 126 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | GENTOFTE | 0008AO | 50 m | 30.01 | |
60 | 100 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 30.06 | |
61 | 61 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 30.09 | |
62 | 202 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 30.11 | |
63 | 276 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 30.12 | |
64 | 185 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 30.17 | |
65 | 143 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 30.20 | |
66 | 162 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 30.26 | |
67 | 7 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 30.29 | |
68 | 27 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 30.44 | |
69 | 18 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 30.50 | |
70 | 81 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 30.69 | |
71 | 52 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 30.70 | |
72 | 297 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 30.71 | |
73 | 22 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 30.88 | |
74 | 303 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 30.88 | |
75 | 26 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 30.89 | |
76 | 211 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 30.93 | |
77 | 4 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 31.04 | |
78 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 31.04 | |
79 | 177 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 31.18 | |
80 | 222 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 31.21 | |
81 | 20 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 31.25 | |
82 | 2 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 31.37 | |
83 | 317 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 31.51 | |
84 | 165 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 31.60 | |
85 | 157 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 32.42 | |
86 | 333 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 50 m | 33.64 | |
87 | 64 | Ankerstjerne Cecilie | 2001 | KVIK | 50 m | 35.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Louis Nielsen, Lyngby HG |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 23.78 | |
2 | 224 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 24.22 | |
3 | 219 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 24.23 | |
4 | 36 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 24.31 | |
5 | 140 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 24.33 | |
6 | 97 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 24.36 | |
7 | 271 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 50 m | 24.53 | |
8 | 260 | Björk Jesper | 1993 | HELSINGBRG | AU5793 | 50 m | 24.54 | |
9 | 28 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 24.70 | |
10 | 90 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 24.77 | |
11 | 245 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 24.79 | |
12 | 92 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 24.87 | |
13 | 262 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 24.87 | |
14 | 71 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 25.10 | |
15 | 94 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 25.12 | |
16 | 231 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 50 m | 25.13 | |
17 | 104 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 25.22 | |
18 | 67 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 25.24 | |
19 | 285 | Postma Jelmer | 1997 | ORCA NL | 199701631 | 50 m | 25.33 | |
20 | 189 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 25.44 | |
21 | 264 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 25.47 | |
22 | 85 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 25.50 | |
23 | 37 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 25.56 | |
24 | 251 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 25.67 | |
25 | 16 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 25.68 | |
26 | 175 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH | 9821AG | 50 m | 25.73 | |
27 | 3 | Bjarnason Þröstur | 1997 | IRB | 020997-3119 | 50 m | 25.83 | |
28 | 173 | Hasemann Rasmus | 1996 | VAT CPH | 9601AA | 50 m | 25.84 | |
29 | 63 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 25.96 | |
30 | 269 | Langhorn Sebastian | 1998 | FARUM | 9801AA | 50 m | 25.96 | |
31 | 60 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 25.99 | |
32 | 337 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 26.06 | |
33 | 136 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 26.12 | |
34 | 150 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 26.12 | |
35 | 53 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 26.17 | |
36 | 160 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 26.17 | |
37 | 24 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 26.27 | |
38 | 295 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 26.30 | |
39 | 190 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0071AC | 50 m | 26.48 | |
40 | 9 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 26.49 | |
41 | 72 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 26.57 | |
42 | 32 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 50 m | 26.60 | |
43 | 257 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 26.65 | |
44 | 270 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 26.67 | |
45 | 187 | Hougaard Nikolai | 1999 | VATCPH-STT | 9967AF | 50 m | 26.74 | |
46 | 184 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 26.84 | |
47 | 192 | Sørensen Daniel | 1999 | VATCPH-STT | 9901AD | 50 m | 26.85 | |
48 | 164 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 27.02 | |
49 | 230 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 27.17 | |
50 | 227 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 27.20 | |
51 | 233 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 27.27 | |
52 | 292 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 27.30 | |
53 | 127 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 27.43 | |
54 | 6 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 060798-2659 | 50 m | 27.45 | |
55 | 289 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 27.47 | |
56 | 274 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 27.50 | |
57 | 46 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 27.68 | |
58 | 228 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 27.82 | |
59 | 216 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 27.90 | |
60 | 253 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 27.94 | |
61 | 93 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 27.98 | |
62 | 313 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 28.00 | |
63 | 196 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 28.03 | |
64 | 69 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 28.08 | |
65 | 193 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 50 m | 28.22 | |
66 | 58 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 50 m | 28.26 | |
67 | 266 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 28.34 | |
68 | 198 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 28.36 | |
69 | 255 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 28.37 | |
70 | 250 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 28.41 | |
71 | 194 | Brenner Luccas Dam | 2001 | GSK | 0193AK | 50 m | 28.46 | |
72 | 89 | Kucharczyk Karol | 2000 | SK LAXEN | AW8700 | 50 m | 28.48 | |
73 | 191 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 28.48 | |
74 | 321 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 28.52 | |
75 | 144 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 28.62 | |
76 | 156 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 28.73 | |
77 | 135 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 28.76 | |
78 | 174 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH | 9927AP | 50 m | 28.87 | |
79 | 225 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 29.26 | |
80 | 234 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 29.35 | |
81 | 279 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 29.46 | |
82 | 139 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 29.52 | |
83 | 218 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 29.97 | |
84 | 275 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 50 m | 29.99 | |
85 | 158 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 30.36 | |
86 | 208 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 40.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 293 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 4:17.23 | |
2 | 11 | Robertson Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 190999-3789 | 50 m | 4:20.66 | |
3 | 307 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:20.66 | |
4 | 239 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 4:23.71 | |
5 | 236 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 4:28.87 | |
6 | 314 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 4:29.25 | |
7 | 105 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 4:29.44 | |
8 | 138 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 4:30.64 | |
9 | 120 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 4:30.76 | |
10 | 308 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 4:31.04 | |
11 | 213 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:31.43 | |
12 | 8 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 4:31.53 | |
13 | 128 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 4:33.28 | |
14 | 195 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 4:33.29 | |
15 | 33 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 4:33.32 | |
16 | 258 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 4:33.81 | |
17 | 298 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 4:35.47 | |
18 | 119 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 4:35.61 | |
19 | 112 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 4:35.77 | |
20 | 48 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 4:36.43 | |
21 | 221 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 4:36.48 | |
22 | 291 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 4:36.63 | |
23 | 130 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 4:37.98 | |
24 | 133 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 4:38.43 | |
25 | 206 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 4:38.79 | |
26 | 30 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 4:38.89 | |
27 | 288 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 4:39.44 | |
28 | 310 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 4:40.46 | |
29 | 107 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 4:41.47 | |
30 | 68 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 4:42.32 | |
31 | 243 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 4:42.89 | |
32 | 290 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 4:43.11 | |
33 | 115 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 4:46.13 | |
34 | 301 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 4:47.23 | |
35 | 81 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 4:47.83 | |
36 | 106 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 4:48.00 | |
37 | 296 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 4:48.23 | |
38 | 297 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 4:51.99 | |
39 | 59 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 4:53.93 | |
40 | 180 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 4:54.85 | |
41 | 305 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 4:55.50 | |
42 | 79 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 4:57.51 | |
43 | 49 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 4:57.65 | |
44 | 83 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 4:58.01 | |
45 | 10 | Pálmadóttir Kolbrún Eva | 2002 | IRB | 270402-3480 | 50 m | 4:59.43 | |
46 | 317 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 5:00.27 | |
47 | 21 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 5:00.52 | |
48 | 299 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 5:01.95 | |
49 | 303 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 5:02.81 | |
50 | 26 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 5:02.86 | |
51 | 246 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 5:03.39 | |
52 | 306 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:05.30 | |
53 | 27 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 5:05.70 | |
54 | 220 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 5:06.31 | |
55 | 4 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 5:07.18 | |
56 | 186 | Hougaard Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0282AJ | 50 m | 5:14.59 | |
57 | 57 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 6:31.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 3:50.78 | |
2 | 117 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 3:56.13 | |
3 | 122 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 4:01.90 | |
4 | 315 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 4:02.47 | |
5 | 240 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 4:02.85 | |
6 | 320 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 4:03.44 | |
7 | 286 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 4:06.76 | |
8 | 223 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 4:07.04 | |
9 | 114 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 4:07.31 | |
10 | 404 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 4:07.59 | |
11 | 74 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 4:07.90 | |
12 | 3 | Bjarnason Þröstur | 1997 | IRB | 020997-3119 | 50 m | 4:08.95 | |
13 | 140 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 4:09.00 | |
14 | 38 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 4:09.54 | |
15 | 294 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 4:13.53 | |
16 | 224 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 4:13.57 | |
17 | 118 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 50 m | 4:16.60 | |
18 | 322 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 4:16.98 | |
19 | 331 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 4:17.17 | |
20 | 141 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 4:18.63 | |
21 | 67 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 4:19.19 | |
22 | 73 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:19.95 | |
23 | 63 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 4:21.15 | |
24 | 150 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:21.36 | |
25 | 183 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 4:22.94 | |
26 | 84 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 4:23.77 | |
27 | 19 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 4:24.95 | |
28 | 6 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 060798-2659 | 50 m | 4:25.93 | |
29 | 9 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 4:26.77 | |
30 | 15 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 4:27.28 | |
31 | 292 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 4:28.90 | |
32 | 75 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 50 m | 4:29.92 | |
33 | 121 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:30.19 | |
34 | 123 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 4:30.68 | |
35 | 116 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 4:32.11 | |
36 | 78 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 4:33.91 | |
37 | 51 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 4:34.98 | |
38 | 316 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 4:35.32 | |
39 | 289 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 4:36.07 | |
40 | 82 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 4:36.64 | |
41 | 31 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 4:36.80 | |
42 | 23 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 4:37.73 | |
43 | 182 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 50 m | 4:40.10 | |
44 | 196 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 4:40.23 | |
45 | 161 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 4:44.04 | |
46 | 124 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 4:44.88 | |
47 | 80 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 4:45.05 | |
48 | 125 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 4:45.84 | |
49 | 295 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 4:46.34 | |
50 | 77 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 4:46.91 | |
51 | 279 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 4:57.35 | |
52 | 300 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 4:58.66 | |
53 | 225 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 4:59.36 | |
54 | 318 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 5:01.98 | |
55 | 313 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 5:08.03 | |
56 | 304 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 5:16.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 1:01.41 | ||
2 | 236 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 1:02.05 | |
3 | 128 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 1:03.07 | |
4 | 87 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 1:03.87 | |
5 | 299 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 1:04.94 | |
6 | 172 | Brophy Emily | 1999 | VAT CPH | 9962AQ | 50 m | 1:06.78 | |
7 | 55 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:06.93 | |
8 | 301 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:07.13 | |
9 | 177 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 1:07.62 | |
10 | 239 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:08.47 | |
11 | 30 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:08.81 | |
12 | 213 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:09.33 | |
13 | 244 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:09.69 | |
14 | 83 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:09.72 | |
15 | 243 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:10.04 | |
16 | 47 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:10.29 | |
17 | 166 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:10.36 | |
18 | 48 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 1:10.79 | |
19 | 5 | Hilmarsdóttir Íris Ósk | 1998 | IRB | 060798-2579 | 50 m | 1:10.87 | |
20 | 171 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 1:10.88 | |
21 | 91 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 1:11.00 | |
22 | 126 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | GENTOFTE | 0008AO | 50 m | 1:11.24 | |
23 | 8 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 1:11.44 | |
24 | 206 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:11.44 | |
25 | 14 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 1:11.47 | |
26 | 296 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:11.88 | |
27 | 61 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:11.91 | |
28 | 45 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:12.13 | |
29 | 237 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:12.43 | |
30 | 34 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 1:12.60 | |
31 | 12 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 130699-3089 | 50 m | 1:13.16 | |
32 | 143 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:13.86 | |
33 | 291 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 1:15.24 | |
34 | 186 | Hougaard Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0282AJ | 50 m | 1:15.34 | |
35 | 148 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:15.62 | |
36 | 298 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 1:15.91 | |
37 | 265 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 1:16.17 | |
38 | 115 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 1:16.30 | |
39 | 21 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 1:16.49 | |
40 | 281 | Baarda Carolien | 1997 | ORCA NL | 199704060 | 50 m | 1:16.63 | |
41 | 220 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.74 | |
42 | 273 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:16.89 | |
43 | 7 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 1:17.28 | |
44 | 26 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 1:18.14 | |
45 | 27 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:18.46 | |
46 | 229 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:19.06 | |
47 | 217 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:19.24 | |
48 | 202 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 1:19.48 | |
49 | 18 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 1:19.57 | |
50 | 22 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:19.82 | |
51 | 10 | Pálmadóttir Kolbrún Eva | 2002 | IRB | 270402-3480 | 50 m | 1:20.68 | |
52 | 238 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:23.85 | |
53 | 333 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 50 m | 1:29.18 | |
54 | 345 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | ||
55 | 346 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | ||
56 | 361 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | ||
57 | 362 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | ||
58 | 364 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | ||
59 | 365 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | ||
60 | 366 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | ||
61 | 367 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | ||
62 | 368 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | ||
63 | 370 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | ||
64 | 371 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | ||
65 | 418 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 55.89 | |
2 | 31 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 57.45 | |
3 | 147 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 58.94 | |
4 | 322 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 59.54 | |
5 | 187 | Hougaard Nikolai | 1999 | VATCPH-STT | 9967AF | 50 m | 59.69 | |
6 | 240 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 1:00.35 | |
7 | 271 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 50 m | 1:00.91 | |
8 | 190 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0071AC | 50 m | 1:00.94 | |
9 | 175 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH | 9821AG | 50 m | 1:01.06 | |
10 | 136 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:02.38 | |
11 | 223 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 1:02.40 | |
12 | 194 | Brenner Luccas Dam | 2001 | GSK | 0193AK | 50 m | 1:02.61 | |
13 | 15 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 1:02.73 | |
14 | 69 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 1:02.73 | |
15 | 16 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 1:02.82 | |
16 | 250 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 1:03.40 | |
17 | 337 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 1:03.46 | |
18 | 51 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:03.85 | |
19 | 325 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:03.90 | |
20 | 212 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 1:03.92 | |
21 | 62 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:04.68 | |
22 | 255 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 1:05.02 | |
23 | 208 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:05.75 | |
24 | 160 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:06.86 | |
25 | 141 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 1:06.97 | |
26 | 316 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:08.14 | |
27 | 139 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 1:08.38 | |
28 | 227 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:09.73 | |
29 | 43 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 1:09.98 | |
30 | 93 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 1:10.06 | |
31 | 189 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 1:10.41 | |
32 | 182 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 50 m | 1:10.82 | |
33 | 300 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 1:10.94 | |
34 | 58 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 50 m | 1:11.34 | |
35 | 46 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:11.51 | |
36 | 89 | Kucharczyk Karol | 2000 | SK LAXEN | AW8700 | 50 m | 1:11.54 | |
37 | 6 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 060798-2659 | 50 m | 1:12.18 | |
38 | 266 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:12.18 | |
39 | 156 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:12.79 | |
40 | 234 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 1:14.06 | |
41 | 158 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:14.36 | |
42 | 304 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:15.59 | |
43 | 23 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:15.61 | |
44 | 274 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 1:17.19 | |
45 | 19 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 1:21.14 | |
46 | 354 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | ||
47 | 357 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | ||
48 | 359 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | ||
49 | 373 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | ||
50 | 374 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | ||
51 | 375 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | ||
52 | 376 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | ||
53 | 378 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | ||
54 | 380 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | ||
55 | 396 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | ||
56 | 426 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | ||
57 | 428 | Olsen Karsten | 2004 | A6 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 1:01.29 | |
2 | 204 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 1:04.74 | |
3 | 241 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:05.02 | |
4 | 33 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 1:05.17 | |
5 | 101 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | A6 | 9956AQ | 50 m | 1:05.19 | |
6 | 11 | Robertson Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 190999-3789 | 50 m | 1:05.61 | |
7 | 30 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:05.64 | |
8 | 185 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 1:06.11 | |
9 | 338 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:06.24 | |
10 | 199 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 1:06.78 | |
11 | 128 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 1:06.81 | |
12 | 2 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 1:07.18 | |
13 | 98 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 1:07.43 | |
14 | 197 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 1:07.44 | |
15 | 168 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:07.46 | |
16 | 310 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:07.49 | |
17 | 25 | Weinreich Laura | 1998 | RINGSTED | 9818AA | 50 m | 1:07.83 | |
18 | 129 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 1:08.26 | |
19 | 155 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:08.45 | |
20 | 102 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 1:08.57 | |
21 | 12 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 130699-3089 | 50 m | 1:08.69 | |
22 | 221 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:09.61 | |
23 | 138 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 1:10.00 | |
24 | 280 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:10.18 | |
25 | 20 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:10.25 | |
26 | 186 | Hougaard Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0282AJ | 50 m | 1:10.39 | |
27 | 206 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:10.46 | |
28 | 258 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:10.84 | |
29 | 49 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:11.42 | |
30 | 133 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 1:11.60 | |
31 | 68 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:11.69 | |
32 | 249 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:11.86 | |
33 | 284 | Osinga Froukje | 2000 | ORCA NL | 200003090 | 50 m | 1:11.91 | |
34 | 282 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 1:12.74 | |
35 | 88 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 1:12.83 | |
36 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 1:13.02 | |
37 | 317 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:13.61 | |
38 | 7 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 1:13.85 | |
39 | 330 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:13.85 | |
40 | 179 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 50 m | 1:14.12 | |
41 | 56 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:14.35 | |
42 | 328 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:14.89 | |
43 | 130 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 1:15.34 | |
44 | 306 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 1:15.34 | |
45 | 181 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 1:15.66 | |
46 | 145 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:15.84 | |
47 | 244 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:16.43 | |
48 | 157 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 1:18.00 | |
49 | 201 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 1:18.45 | |
50 | 246 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:18.56 | |
51 | 52 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 1:20.29 | |
52 | 26 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 1:21.15 | |
53 | 21 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 1:21.21 | |
54 | 22 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:22.32 | |
55 | 59 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:27.64 | |
56 | 27 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:35.78 | |
57 | 339 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408ab | 25 m | ||
58 | 340 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | ||
59 | 343 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | ||
60 | 405 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | ||
61 | 429 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | ||
62 | 430 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Björk Jesper | 1993 | HELSINGBRG | AU5793 | 50 m | 53.12 | |
2 | 92 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 55.72 | |
3 | 97 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 56.58 | |
4 | 36 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 56.60 | |
5 | 71 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 56.64 | |
6 | 154 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 58.28 | |
7 | 262 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 58.28 | |
8 | 104 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 58.35 | |
9 | 336 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 58.43 | |
10 | 37 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 58.54 | |
11 | 264 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 58.70 | |
12 | 54 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 58.76 | |
13 | 184 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 59.00 | |
14 | 144 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 59.29 | |
15 | 192 | Sørensen Daniel | 1999 | VATCPH-STT | 9901AD | 50 m | 59.56 | |
16 | 286 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 59.83 | |
17 | 251 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 59.84 | |
18 | 94 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 1:00.06 | |
19 | 32 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 50 m | 1:00.18 | |
20 | 67 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 1:00.28 | |
21 | 53 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:00.49 | |
22 | 173 | Hasemann Rasmus | 1996 | VAT CPH | 9601AA | 50 m | 1:00.59 | |
23 | 294 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 1:00.92 | |
24 | 74 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 1:01.26 | |
25 | 23 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:01.52 | |
26 | 250 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 1:01.52 | |
27 | 72 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 1:01.55 | |
28 | 75 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 50 m | 1:02.56 | |
29 | 3 | Bjarnason Þröstur | 1997 | IRB | 020997-3119 | 50 m | 1:02.58 | |
30 | 150 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:02.59 | |
31 | 78 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:02.77 | |
32 | 152 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:02.94 | |
33 | 96 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 1:03.05 | |
34 | 324 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 1:03.14 | |
35 | 183 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 1:03.46 | |
36 | 85 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 1:03.60 | |
37 | 218 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:03.79 | |
38 | 216 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 1:03.90 | |
39 | 198 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 1:04.09 | |
40 | 140 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 1:04.18 | |
41 | 289 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 1:04.63 | |
42 | 73 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 1:04.80 | |
43 | 149 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:05.06 | |
44 | 278 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 1:05.13 | |
45 | 60 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:05.36 | |
46 | 127 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 1:05.81 | |
47 | 82 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 1:06.41 | |
48 | 164 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 1:06.53 | |
49 | 93 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 1:07.79 | |
50 | 212 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 1:07.85 | |
51 | 167 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:07.95 | |
52 | 318 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 1:08.05 | |
53 | 270 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:08.48 | |
54 | 295 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 1:08.72 | |
55 | 228 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 1:09.52 | |
56 | 253 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 1:09.70 | |
57 | 24 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 1:09.75 | |
58 | 89 | Kucharczyk Karol | 2000 | SK LAXEN | AW8700 | 50 m | 1:09.81 | |
59 | 46 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:10.67 | |
60 | 19 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 1:11.10 | |
61 | 292 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 1:11.35 | |
62 | 313 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 1:11.58 | |
63 | 230 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 1:14.83 | |
64 | 125 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 1:18.05 | |
65 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 1:19.06 | |
66 | 194 | Brenner Luccas Dam | 2001 | GSK | 0193AK | 50 m | 1:19.34 | |
67 | 351 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | ||
68 | 352 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | ||
69 | 355 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | ||
70 | 392 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | ||
71 | 394 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | ||
72 | 414 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | ||
73 | 420 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | ||
74 | 428 | Olsen Karsten | 2004 | A6 | 25 m | |||
75 | 431 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 15, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 307 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:56.99 | |
2 | 293 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 4:57.44 | |
3 | 308 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 4:59.09 | |
4 | 310 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 5:00.21 | |
5 | 288 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 5:01.80 | |
6 | 8 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 5:03.99 | |
7 | 107 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 5:09.48 | |
8 | 298 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 5:10.92 | |
9 | 290 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 5:11.12 | |
10 | 235 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 5:15.63 | |
11 | 239 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 5:17.39 | |
12 | 159 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:17.48 | |
13 | 112 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 5:18.00 | |
14 | 106 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 5:22.39 | |
15 | 305 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 5:24.70 | |
16 | 47 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 5:25.07 | |
17 | 81 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 5:27.77 | |
18 | 180 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 5:27.78 | |
19 | 2 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 5:27.96 | |
20 | 119 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 5:28.64 | |
21 | 291 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 5:29.36 | |
22 | 20 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 5:32.17 | |
23 | 297 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 5:32.49 | |
24 | 7 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 5:44.59 | |
25 | 148 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 5:45.93 | |
26 | 29 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 5:48.26 | |
27 | 220 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 5:52.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 16, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 4:35.52 | |
2 | 286 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 4:36.26 | |
3 | 315 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 4:38.01 | |
4 | 322 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 4:38.99 | |
5 | 240 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 4:39.55 | |
6 | 294 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 4:41.67 | |
7 | 136 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 4:43.12 | |
8 | 404 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 4:44.54 | |
9 | 74 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 4:46.90 | |
10 | 51 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 4:47.56 | |
11 | 13 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 180897-3139 | 50 m | 4:50.79 | |
12 | 15 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 4:51.45 | |
13 | 121 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:52.22 | |
14 | 117 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 4:52.30 | |
15 | 316 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 4:53.46 | |
16 | 39 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 4:55.26 | |
17 | 28 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 4:55.91 | |
18 | 124 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 4:57.25 | |
19 | 9 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 4:59.53 | |
20 | 321 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 5:02.69 | |
21 | 141 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 5:03.35 | |
22 | 84 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 5:03.38 | |
23 | 123 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 5:03.70 | |
24 | 196 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 5:04.74 | |
25 | 289 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 5:07.91 | |
26 | 122 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 5:08.49 | |
27 | 116 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 5:12.78 | |
28 | 77 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 5:28.50 | |
29 | 80 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 5:29.58 | |
30 | 24 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 5:33.61 | |
31 | 78 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 5:43.94 | |
32 | 163 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 6:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 2:03.77 | |
2 | 236 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:04.16 | |
3 | 11 | Robertson Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 190999-3789 | 50 m | 2:05.27 | |
4 | 170 | Lindborg Natahlie | 1991 | MKK | 50 m | 2:05.30 | ||
5 | 33 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:07.72 | |
6 | 199 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 2:07.72 | |
7 | 105 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 2:07.76 | |
8 | 213 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:07.88 | |
9 | 176 | Wael Emma | 1993 | VAT CPH | 9374AL | 50 m | 2:08.20 | |
10 | 17 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 2:09.85 | |
11 | 119 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:09.86 | |
12 | 138 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:10.28 | |
13 | 107 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 2:11.26 | |
14 | 128 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 2:11.58 | |
15 | 258 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:11.83 | |
16 | 204 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 2:11.92 | |
17 | 112 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 2:11.93 | |
18 | 98 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 2:13.06 | |
19 | 171 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 50 m | 2:13.44 | |
20 | 44 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | TRITON B | 0126AC | 50 m | 2:13.49 | |
21 | 129 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:13.50 | |
22 | 241 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:13.54 | |
23 | 327 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 50 m | 2:13.63 | |
24 | 195 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 2:13.73 | |
25 | 115 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 2:13.95 | |
26 | 301 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:14.08 | |
27 | 334 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 2:14.20 | |
28 | 243 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:14.26 | |
29 | 338 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 2:14.32 | |
30 | 235 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 2:14.48 | |
31 | 68 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 2:14.57 | |
32 | 130 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:14.74 | |
33 | 14 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 2:14.87 | |
34 | 206 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:15.43 | |
35 | 177 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 2:15.76 | |
36 | 202 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 2:16.08 | |
37 | 113 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 2:16.09 | |
38 | 326 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 2:16.13 | |
39 | 120 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 2:16.17 | |
40 | 330 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:16.37 | |
41 | 246 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 2:16.49 | |
42 | 181 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 2:16.72 | |
43 | 106 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 2:17.10 | |
44 | 133 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:17.54 | |
45 | 172 | Brophy Emily | 1999 | VAT CPH | 9962AQ | 50 m | 2:17.56 | |
46 | 56 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:17.89 | |
47 | 299 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 2:18.11 | |
48 | 100 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 2:18.27 | |
49 | 168 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:18.71 | |
50 | 238 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 2:18.71 | |
51 | 283 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA NL | 199506230 | 50 m | 2:19.03 | |
52 | 185 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 2:19.54 | |
53 | 81 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:19.58 | |
54 | 297 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:19.74 | |
55 | 282 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 2:19.80 | |
56 | 18 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 2:20.26 | |
57 | 101 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | A6 | 9956AQ | 50 m | 2:20.78 | |
58 | 49 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:20.92 | |
59 | 88 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 2:21.21 | |
60 | 197 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 2:21.48 | |
61 | 83 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:23.30 | |
62 | 10 | Pálmadóttir Kolbrún Eva | 2002 | IRB | 270402-3480 | 50 m | 2:23.50 | |
63 | 27 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 2:23.56 | |
64 | 317 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:23.68 | |
65 | 268 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 2:23.74 | |
66 | 217 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:24.14 | |
67 | 59 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:24.36 | |
68 | 328 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 2:24.94 | |
69 | 265 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 2:25.16 | |
70 | 273 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 2:25.29 | |
71 | 21 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 2:25.56 | |
72 | 22 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 2:25.58 | |
73 | 26 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 2:25.62 | |
74 | 220 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:25.98 | |
75 | 211 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:26.50 | |
76 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 2:26.93 | |
77 | 52 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 2:26.95 | |
78 | 4 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 2:28.24 | |
79 | 165 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 2:32.40 | |
80 | 229 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 2:32.64 | |
81 | 143 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:33.03 | |
82 | 280 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:35.38 | |
83 | 201 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 2:37.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 1:49.38 | |
2 | 122 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 1:53.15 | |
3 | 140 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 1:53.96 | |
4 | 219 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:55.99 | |
5 | 224 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 1:56.13 | |
6 | 114 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 1:58.02 | |
7 | 3 | Bjarnason Þröstur | 1997 | IRB | 020997-3119 | 50 m | 1:59.19 | |
8 | 74 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 1:59.31 | |
9 | 189 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 1:59.31 | |
10 | 67 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 1:59.38 | |
11 | 71 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 1:59.42 | |
12 | 38 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 1:59.75 | |
13 | 60 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:59.86 | |
14 | 104 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 1:59.90 | |
15 | 150 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:00.06 | |
16 | 251 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 2:00.40 | |
17 | 175 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH | 9821AG | 50 m | 2:00.94 | |
18 | 118 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 50 m | 2:01.63 | |
19 | 245 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 2:01.93 | |
20 | 78 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 2:02.32 | |
21 | 183 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 2:02.34 | |
22 | 15 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:02.83 | |
23 | 73 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:03.11 | |
24 | 84 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 2:03.17 | |
25 | 72 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:03.21 | |
26 | 31 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:03.26 | |
27 | 192 | Sørensen Daniel | 1999 | VATCPH-STT | 9901AD | 50 m | 2:03.69 | |
28 | 208 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:04.03 | |
29 | 63 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:04.19 | |
30 | 331 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 2:04.24 | |
31 | 116 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 2:04.39 | |
32 | 32 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 50 m | 2:05.17 | |
33 | 124 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:05.45 | |
34 | 285 | Postma Jelmer | 1997 | ORCA NL | 199701631 | 50 m | 2:05.57 | |
35 | 147 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:05.60 | |
36 | 154 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:06.11 | |
37 | 295 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 2:06.73 | |
38 | 94 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 2:06.77 | |
39 | 270 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 2:06.99 | |
40 | 19 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:07.27 | |
41 | 23 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:07.41 | |
42 | 325 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:07.52 | |
43 | 6 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 060798-2659 | 50 m | 2:07.70 | |
44 | 292 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 2:07.85 | |
45 | 82 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:08.20 | |
46 | 152 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:09.59 | |
47 | 69 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:09.78 | |
48 | 75 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 50 m | 2:10.52 | |
49 | 182 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 50 m | 2:10.81 | |
50 | 218 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 2:11.10 | |
51 | 144 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:11.35 | |
52 | 228 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 2:11.78 | |
53 | 164 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 2:11.83 | |
54 | 187 | Hougaard Nikolai | 1999 | VATCPH-STT | 9967AF | 50 m | 2:12.03 | |
55 | 125 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 2:12.08 | |
56 | 230 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 2:12.29 | |
57 | 161 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 2:12.82 | |
58 | 24 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 2:12.84 | |
59 | 227 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 2:12.96 | |
60 | 16 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 2:13.85 | |
61 | 167 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 2:14.19 | |
62 | 127 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 2:14.63 | |
63 | 255 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 2:14.73 | |
64 | 198 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 2:15.53 | |
65 | 274 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 2:15.70 | |
66 | 193 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 50 m | 2:16.29 | |
67 | 279 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 2:16.63 | |
68 | 158 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:18.87 | |
69 | 139 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 2:18.95 | |
70 | 58 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 50 m | 2:19.90 | |
71 | 135 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:20.66 | |
72 | 225 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 2:20.90 | |
73 | 313 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 2:23.51 | |
74 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 2:24.08 | |
75 | 156 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:25.16 | |
76 | 275 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 50 m | 2:54.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:28.85 | |
2 | 310 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:33.59 | |
3 | 296 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 2:35.02 | |
4 | 48 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:36.90 | |
5 | 55 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:37.99 | |
6 | 79 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:38.01 | |
7 | 126 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | GENTOFTE | 0008AO | 50 m | 2:40.66 | |
8 | 221 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:40.77 | |
9 | 91 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 2:43.25 | |
10 | 29 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 2:43.70 | |
11 | 1 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 2:44.97 | |
12 | 45 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:45.47 | |
13 | 40 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:45.70 | |
14 | 249 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 2:45.89 | |
15 | 44 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | TRITON B | 0126AC | 50 m | 2:46.32 | |
16 | 211 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:46.91 | |
17 | 102 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 2:48.00 | |
18 | 83 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:48.86 | |
19 | 166 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 2:50.47 | |
20 | 61 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:52.67 | |
21 | 326 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 2:52.70 | |
22 | 281 | Baarda Carolien | 1997 | ORCA NL | 199704060 | 50 m | 2:53.16 | |
23 | 81 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:53.47 | |
24 | 306 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 2:57.22 | |
25 | 14 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 2:57.63 | |
26 | 291 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:58.02 | |
27 | 151 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:58.78 | |
28 | 148 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:59.90 | |
29 | 180 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 3:01.50 | |
30 | 237 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 3:04.43 | |
31 | 20 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 3:05.04 | |
32 | 165 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 3:07.42 | |
33 | 284 | Osinga Froukje | 2000 | ORCA NL | 200003090 | 50 m | 3:13.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 2:18.95 | |
2 | 267 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 2:19.58 | |
3 | 90 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 2:21.03 | |
4 | 216 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 2:22.64 | |
5 | 264 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 2:24.51 | |
6 | 184 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 2:25.18 | |
7 | 114 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 2:25.39 | |
8 | 223 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:27.42 | |
9 | 149 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:31.62 | |
10 | 316 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:32.41 | |
11 | 96 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 2:32.57 | |
12 | 278 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 2:32.66 | |
13 | 322 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:34.18 | |
14 | 173 | Hasemann Rasmus | 1996 | VAT CPH | 9601AA | 50 m | 2:34.41 | |
15 | 117 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 2:34.54 | |
16 | 54 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:34.76 | |
17 | 321 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 2:34.78 | |
18 | 121 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:34.90 | |
19 | 13 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 180897-3139 | 50 m | 2:34.97 | |
20 | 294 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:35.03 | |
21 | 286 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:35.48 | |
22 | 167 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 2:35.55 | |
23 | 39 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:38.07 | |
24 | 160 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 2:38.74 | |
25 | 53 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:39.36 | |
26 | 118 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 50 m | 2:39.94 | |
27 | 190 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0071AC | 50 m | 2:40.51 | |
28 | 77 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 2:40.97 | |
29 | 62 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:43.90 | |
30 | 80 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 2:44.00 | |
31 | 191 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 2:44.03 | |
32 | 253 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 2:44.99 | |
33 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 2:45.01 | |
34 | 123 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:45.70 | |
35 | 318 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 2:45.98 | |
36 | 174 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH | 9927AP | 50 m | 2:47.48 | |
37 | 9 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 2:48.51 | |
38 | 300 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 2:48.85 | |
39 | 135 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:51.87 | |
40 | 38 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:53.95 | |
41 | 142 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 50 m | 2:59.24 | |
42 | 304 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 3:04.91 | |
43 | 43 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 4:12.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Lindborg Natahlie | 1991 | MKK | 50 m | 55.86 | ||
2 | 87 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 57.00 | |
3 | 334 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 57.64 | |
4 | 34 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 57.89 | |
5 | 236 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 58.55 | |
6 | 105 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 58.99 | |
7 | 213 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 59.11 | |
8 | 11 | Robertson Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 190999-3789 | 50 m | 59.61 | |
9 | 47 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 59.98 | |
10 | 33 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 1:00.03 | |
11 | 30 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:00.08 | |
12 | 247 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 1:00.15 | |
13 | 199 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 1:00.35 | |
14 | 55 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:00.71 | |
15 | 91 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 1:00.73 | |
16 | 128 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 1:00.73 | |
17 | 241 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:00.83 | |
18 | 338 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:00.96 | |
19 | 221 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:01.19 | |
20 | 327 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 50 m | 1:01.23 | |
21 | 261 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 1:01.35 | |
22 | 155 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:01.63 | |
23 | 44 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | TRITON B | 0126AC | 50 m | 1:01.86 | |
24 | 235 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 1:01.88 | |
25 | 8 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 1:02.05 | |
26 | 129 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 1:02.07 | |
27 | 98 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 1:02.29 | |
28 | 133 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 1:02.46 | |
29 | 277 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:02.49 | |
30 | 14 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 1:02.53 | |
31 | 238 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:02.53 | |
32 | 258 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:02.59 | |
33 | 159 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:02.75 | |
34 | 282 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 1:02.89 | |
35 | 168 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:03.04 | |
36 | 195 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 1:03.19 | |
37 | 202 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 1:03.42 | |
38 | 12 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 130699-3089 | 50 m | 1:03.69 | |
39 | 217 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:04.06 | |
40 | 283 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA NL | 199506230 | 50 m | 1:04.07 | |
41 | 130 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 1:04.39 | |
42 | 188 | Huryn Xenia | 2000 | VATCPH-STT | 0088AW | 50 m | 1:04.41 | |
43 | 244 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:04.43 | |
44 | 268 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:04.54 | |
45 | 29 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 1:04.56 | |
46 | 273 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:04.74 | |
47 | 281 | Baarda Carolien | 1997 | ORCA NL | 199704060 | 50 m | 1:05.08 | |
48 | 126 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | GENTOFTE | 0008AO | 50 m | 1:05.16 | |
49 | 197 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 1:05.30 | |
50 | 52 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 1:05.35 | |
51 | 330 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:05.37 | |
52 | 88 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 1:05.65 | |
53 | 326 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 1:05.92 | |
54 | 246 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:06.22 | |
55 | 49 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:06.55 | |
56 | 18 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 1:06.81 | |
57 | 22 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:06.87 | |
58 | 21 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 1:06.90 | |
59 | 143 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:07.04 | |
60 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 1:07.37 | |
61 | 148 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:07.44 | |
62 | 265 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 1:07.71 | |
63 | 26 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 1:08.44 | |
64 | 27 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:09.03 | |
65 | 4 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 1:09.11 | |
66 | 165 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 1:09.40 | |
67 | 328 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:09.97 | |
68 | 157 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 1:10.04 | |
69 | 64 | Ankerstjerne Cecilie | 2001 | KVIK | 50 m | 1:12.00 | ||
70 | 333 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 50 m | 1:12.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Lyngby Løve Apotek |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 50.97 | |
2 | 240 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 53.00 | |
3 | 28 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 54.23 | |
4 | 94 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 54.28 | |
5 | 104 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 54.29 | |
6 | 223 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 54.31 | |
7 | 67 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 54.56 | |
8 | 245 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 54.64 | |
9 | 51 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 55.19 | |
10 | 3 | Bjarnason Þröstur | 1997 | IRB | 020997-3119 | 50 m | 55.26 | |
11 | 136 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 55.33 | |
12 | 154 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 55.55 | |
13 | 251 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 55.59 | |
14 | 16 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 55.70 | |
15 | 231 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 50 m | 55.83 | |
16 | 150 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 55.88 | |
17 | 285 | Postma Jelmer | 1997 | ORCA NL | 199701631 | 50 m | 55.88 | |
18 | 53 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 56.00 | |
19 | 60 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 56.16 | |
20 | 31 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 56.62 | |
21 | 63 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 56.93 | |
22 | 183 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 57.01 | |
23 | 38 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 57.33 | |
24 | 23 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 57.43 | |
25 | 325 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 57.44 | |
26 | 337 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 57.53 | |
27 | 43 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 57.63 | |
28 | 270 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 57.79 | |
29 | 324 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 58.06 | |
30 | 9 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 58.11 | |
31 | 250 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 58.15 | |
32 | 152 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 58.44 | |
33 | 73 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 58.51 | |
34 | 331 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 58.56 | |
35 | 149 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 58.72 | |
36 | 24 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 58.85 | |
37 | 160 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 59.12 | |
38 | 69 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 59.33 | |
39 | 6 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 060798-2659 | 50 m | 59.35 | |
40 | 164 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 59.48 | |
41 | 19 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 59.70 | |
42 | 161 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 59.96 | |
43 | 228 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 59.98 | |
44 | 214 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:00.02 | |
45 | 227 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:00.12 | |
46 | 274 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 1:00.24 | |
47 | 167 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:00.39 | |
48 | 255 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 1:00.42 | |
49 | 46 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:00.43 | |
50 | 196 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 1:00.62 | |
51 | 191 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 1:00.76 | |
52 | 127 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 1:01.27 | |
53 | 218 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:01.37 | |
54 | 182 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 50 m | 1:01.50 | |
55 | 193 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 50 m | 1:01.54 | |
56 | 279 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 1:02.29 | |
57 | 194 | Brenner Luccas Dam | 2001 | GSK | 0193AK | 50 m | 1:02.54 | |
58 | 93 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 1:02.67 | |
59 | 163 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:02.82 | |
60 | 89 | Kucharczyk Karol | 2000 | SK LAXEN | AW8700 | 50 m | 1:03.17 | |
61 | 58 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 50 m | 1:03.23 | |
62 | 158 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:03.26 | |
63 | 156 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:03.57 | |
64 | 225 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 1:03.80 | |
65 | 125 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 1:03.83 | |
66 | 266 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:04.22 | |
67 | 139 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 1:07.18 | |
68 | 208 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:40.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Alm. Brand Bank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 1:14.84 | |
2 | 221 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:14.89 | |
3 | 1 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 1:15.43 | |
4 | 45 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:15.69 | |
5 | 243 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:15.72 | |
6 | 40 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 1:16.24 | |
7 | 220 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.31 | |
8 | 146 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:16.82 | |
9 | 102 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 1:16.99 | |
10 | 211 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:17.57 | |
11 | 57 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:17.61 | |
12 | 179 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 50 m | 1:18.64 | |
13 | 166 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:19.32 | |
14 | 138 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 1:20.00 | |
15 | 56 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:20.91 | |
16 | 61 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:21.17 | |
17 | 153 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:22.09 | |
18 | 151 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:23.47 | |
19 | 261 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 1:24.07 | |
20 | 244 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:24.27 | |
21 | 229 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:24.75 | |
22 | 165 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 1:25.36 | |
23 | 237 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:27.40 | |
24 | 180 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 1:28.64 | |
25 | 280 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:29.07 | |
26 | 238 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:35.36 | |
27 | 59 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:36.34 | |
28 | 333 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 50 m | 1:50.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Alm. Brand Bank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:03.42 | |
2 | 267 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 1:03.44 | |
3 | 97 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 1:03.81 | |
4 | 90 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 1:05.04 | |
5 | 216 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 1:05.77 | |
6 | 224 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 1:07.73 | |
7 | 13 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 180897-3139 | 50 m | 1:08.67 | |
8 | 140 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 1:09.05 | |
9 | 96 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 1:09.57 | |
10 | 325 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:10.35 | |
11 | 149 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:10.51 | |
12 | 167 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:11.02 | |
13 | 54 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 1:12.27 | |
14 | 160 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:12.67 | |
15 | 191 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 1:13.15 | |
16 | 253 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 1:13.71 | |
17 | 245 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:14.92 | |
18 | 230 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 1:15.10 | |
19 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 1:15.50 | |
20 | 163 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:17.57 | |
21 | 193 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 50 m | 1:17.64 | |
22 | 141 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 1:19.27 | |
23 | 135 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 1:19.57 | |
24 | 24 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 1:21.31 | |
25 | 214 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:25.33 | |
26 | 275 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 50 m | 1:28.53 | |
27 | 234 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 1:30.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 44 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | TRITON B | 0126AC | 50 m | 2:17.92 | |
2 | 204 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 2:22.79 | |
3 | 334 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 2:22.89 | |
4 | 11 | Robertson Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 190999-3789 | 50 m | 2:26.19 | |
5 | 2 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 2:26.35 | |
6 | 197 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 2:29.34 | |
7 | 20 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 2:30.13 | |
8 | 239 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:32.16 | |
9 | 155 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:33.88 | |
10 | 12 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 130699-3089 | 50 m | 2:34.23 | |
11 | 206 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:34.32 | |
12 | 215 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:37.69 | |
13 | 7 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 2:49.91 | |
14 | 328 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 2:51.18 | |
15 | 201 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 2:52.46 | |
16 | 220 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:55.53 | |
17 | 284 | Osinga Froukje | 2000 | ORCA NL | 200003090 | 50 m | 3:05.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Björk Jesper | 1993 | HELSINGBRG | AU5793 | 50 m | 1:58.25 | |
2 | 240 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 2:01.42 | |
3 | 223 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:09.10 | |
4 | 92 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 2:10.36 | |
5 | 251 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 2:10.87 | |
6 | 154 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:11.19 | |
7 | 37 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:11.49 | |
8 | 72 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:13.36 | |
9 | 13 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 180897-3139 | 50 m | 2:15.31 | |
10 | 183 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 2:16.17 | |
11 | 62 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:16.29 | |
12 | 336 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 2:16.98 | |
13 | 39 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:19.19 | |
14 | 278 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 2:19.46 | |
15 | 3 | Bjarnason Þröstur | 1997 | IRB | 020997-3119 | 50 m | 2:20.29 | |
16 | 198 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 2:21.57 | |
17 | 9 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 2:22.72 | |
18 | 218 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 2:23.86 | |
19 | 264 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 2:24.31 | |
20 | 262 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 2:25.54 | |
21 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 2:58.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:14.17 | |
2 | 169 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 2:15.73 | ||
3 | 100 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 2:22.67 | |
4 | 241 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:23.56 | |
5 | 138 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:25.20 | |
6 | 55 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:25.61 | |
7 | 206 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:27.76 | |
8 | 5 | Hilmarsdóttir Íris Ósk | 1998 | IRB | 060798-2579 | 50 m | 2:30.30 | |
9 | 11 | Robertson Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 190999-3789 | 50 m | 2:30.54 | |
10 | 48 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:31.99 | |
11 | 221 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:32.65 | |
12 | 130 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:32.75 | |
13 | 45 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:32.99 | |
14 | 244 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 2:33.06 | |
15 | 213 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:35.65 | |
16 | 186 | Hougaard Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0282AJ | 50 m | 2:37.56 | |
17 | 326 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 2:37.75 | |
18 | 22 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 2:38.77 | |
19 | 188 | Huryn Xenia | 2000 | VATCPH-STT | 0088AW | 50 m | 2:40.98 | |
20 | 265 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 2:41.91 | |
21 | 21 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 2:42.06 | |
22 | 56 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:42.52 | |
23 | 26 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 2:43.45 | |
24 | 148 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:43.66 | |
25 | 7 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 2:43.71 | |
26 | 180 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 2:45.64 | |
27 | 280 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:45.90 | |
28 | 10 | Pálmadóttir Kolbrún Eva | 2002 | IRB | 270402-3480 | 50 m | 2:53.21 | |
29 | 27 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 2:53.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:00.73 | |
2 | 31 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:04.90 | |
3 | 223 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:12.27 | |
4 | 51 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:14.46 | |
5 | 194 | Brenner Luccas Dam | 2001 | GSK | 0193AK | 50 m | 2:14.80 | |
6 | 69 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:16.14 | |
7 | 212 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:16.40 | |
8 | 53 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:16.83 | |
9 | 250 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 2:17.10 | |
10 | 337 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 2:18.15 | |
11 | 255 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 2:21.37 | |
12 | 104 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 2:21.62 | |
13 | 231 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 50 m | 2:21.72 | |
14 | 274 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 2:23.81 | |
15 | 152 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:23.84 | |
16 | 208 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:25.15 | |
17 | 85 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 2:27.32 | |
18 | 6 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 060798-2659 | 50 m | 2:30.37 | |
19 | 46 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 2:32.44 | |
20 | 58 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 50 m | 2:32.88 | |
21 | 156 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:34.95 | |
22 | 230 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 2:37.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:20.34 | |
2 | 235 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 2:23.45 | |
3 | 128 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 2:23.97 | |
4 | 129 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:25.69 | |
5 | 133 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:26.90 | |
6 | 243 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:27.96 | |
7 | 91 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 2:28.00 | |
8 | 204 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 2:28.54 | |
9 | 47 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:28.66 | |
10 | 8 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 2:28.68 | |
11 | 258 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:28.80 | |
12 | 213 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:28.83 | |
13 | 239 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:28.99 | |
14 | 14 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 2:29.73 | |
15 | 98 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 2:30.89 | |
16 | 61 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:31.24 | |
17 | 30 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:31.50 | |
18 | 105 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 2:31.58 | |
19 | 195 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 2:31.93 | |
20 | 338 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 2:32.53 | |
21 | 334 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 2:32.61 | |
22 | 126 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | GENTOFTE | 0008AO | 50 m | 2:32.91 | |
23 | 159 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:33.70 | |
24 | 199 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 2:34.19 | |
25 | 168 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:35.00 | |
26 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 2:35.42 | |
27 | 166 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 2:35.80 | |
28 | 57 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:36.68 | |
29 | 40 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:37.15 | |
30 | 2 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 2:37.35 | |
31 | 281 | Baarda Carolien | 1997 | ORCA NL | 199704060 | 50 m | 2:37.58 | |
32 | 206 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:37.65 | |
33 | 52 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 2:38.25 | |
34 | 1 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 2:38.51 | |
35 | 29 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 2:38.64 | |
36 | 237 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 2:39.29 | |
37 | 229 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 2:39.46 | |
38 | 12 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 130699-3089 | 50 m | 2:39.55 | |
39 | 247 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 2:39.81 | |
40 | 101 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | A6 | 9956AQ | 50 m | 2:39.88 | |
41 | 330 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:40.23 | |
42 | 186 | Hougaard Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0282AJ | 50 m | 2:41.31 | |
43 | 148 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:41.44 | |
44 | 284 | Osinga Froukje | 2000 | ORCA NL | 200003090 | 50 m | 2:41.64 | |
45 | 7 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 2:42.28 | |
46 | 215 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:42.69 | |
47 | 18 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 2:43.12 | |
48 | 217 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:43.27 | |
49 | 246 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 2:43.81 | |
50 | 49 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:43.86 | |
51 | 202 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 2:44.07 | |
52 | 283 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA NL | 199506230 | 50 m | 2:44.38 | |
53 | 211 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:44.62 | |
54 | 143 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:47.37 | |
55 | 59 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:52.22 | |
56 | 268 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 2:53.04 | |
57 | 157 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 2:53.97 | |
58 | 4 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 2:54.37 | |
59 | 201 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 2:56.35 | |
60 | 151 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:58.75 | |
61 | 333 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 50 m | 3:15.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 2:03.96 | |
2 | 264 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 2:07.13 | |
3 | 90 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 2:11.12 | |
4 | 97 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 2:11.43 | |
5 | 136 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:11.59 | |
6 | 32 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 50 m | 2:14.95 | |
7 | 140 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:15.12 | |
8 | 150 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:16.07 | |
9 | 38 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:16.66 | |
10 | 54 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:16.97 | |
11 | 73 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:17.33 | |
12 | 39 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:18.08 | |
13 | 212 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:18.68 | |
14 | 278 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 2:18.74 | |
15 | 96 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 2:19.09 | |
16 | 67 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:19.37 | |
17 | 336 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 2:19.58 | |
18 | 60 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:20.24 | |
19 | 72 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:20.42 | |
20 | 62 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:20.65 | |
21 | 147 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:22.26 | |
22 | 149 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:22.62 | |
23 | 9 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 2:22.80 | |
24 | 216 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 2:22.85 | |
25 | 69 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:23.44 | |
26 | 141 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 2:23.68 | |
27 | 23 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:23.97 | |
28 | 24 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 2:26.42 | |
29 | 167 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 2:27.31 | |
30 | 63 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:27.80 | |
31 | 127 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 2:28.92 | |
32 | 228 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 2:29.06 | |
33 | 161 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 2:29.46 | |
34 | 196 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 2:29.61 | |
35 | 227 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 2:29.73 | |
36 | 125 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 2:29.90 | |
37 | 19 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:30.15 | |
38 | 182 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 50 m | 2:31.70 | |
39 | 43 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 2:31.96 | |
40 | 16 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 2:32.73 | |
41 | 198 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 2:32.91 | |
42 | 135 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:34.03 | |
43 | 253 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 2:35.63 | |
44 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 2:35.82 | |
45 | 324 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 2:38.01 | |
46 | 139 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 2:39.17 | |
47 | 266 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 2:43.78 | |
48 | 158 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:45.66 | |
49 | 164 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 2:50.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 41, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 27.89 | |
2 | 169 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 28.03 | ||
3 | 101 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | A6 | 9956AQ | 50 m | 29.47 | |
4 | 34 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 29.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 42, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Björk Jesper | 1993 | HELSINGBRG | AU5793 | 50 m | 26.05 | |
2 | 240 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 26.22 | |
3 | 97 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 26.54 | |
4 | 92 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 26.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 43, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 30.47 | ||
2 | 236 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 30.63 | |
3 | 128 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 30.78 | |
4 | 87 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 31.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 44, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Björk Jesper | 1993 | HELSINGBRG | AU5793 | 50 m | 27.15 | |
2 | 224 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 27.76 | |
3 | 271 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 50 m | 28.41 | |
4 | 31 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 28.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 45, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: 10-4.dk byggecenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 34.77 | |
2 | 221 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 34.83 | |
3 | 1 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 35.76 | |
4 | 55 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 36.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 46, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 30.79 | |
2 | 36 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 30.83 | |
3 | 216 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 30.96 | |
4 | 90 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 31.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 47, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Louis Nielsen, Lyngby HG |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Lindborg Natahlie | 1991 | MKK | 50 m | 26.67 | ||
2 | 334 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 27.06 | |
3 | 236 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 27.36 | |
4 | 261 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 27.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 48, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Louis Nielsen, Lyngby HG |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 24.81 | |
2 | 3 | Bjarnason Þröstur | 1997 | IRB | 020997-3119 | 50 m | 25.09 | |
3 | 36 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 25.17 | |
4 | 92 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 25.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 101, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | ||
2 | 342 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | ||
3 | 344 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | ||
4 | 345 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | ||
5 | 346 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | ||
6 | 347 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | ||
7 | 349 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | ||
8 | 361 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | ||
9 | 371 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | ||
10 | 405 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | ||
11 | 406 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 102, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | ||
2 | 352 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | ||
3 | 354 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | ||
4 | 356 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | ||
5 | 357 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | ||
6 | 389 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | ||
7 | 396 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | ||
8 | 402 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | ||
9 | 407 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | ||
10 | 408 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | ||
11 | 409 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | ||
12 | 410 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 103, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | ||
2 | 345 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | ||
3 | 361 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | ||
4 | 362 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | ||
5 | 364 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | ||
6 | 365 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | ||
7 | 367 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | ||
8 | 368 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | ||
9 | 369 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | ||
10 | 370 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | ||
11 | 371 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | ||
12 | 411 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 104, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 354 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | ||
2 | 373 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | ||
3 | 374 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | ||
4 | 375 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | ||
5 | 376 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | ||
6 | 377 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | ||
7 | 409 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | ||
8 | 412 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | ||
9 | 413 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | ||
10 | 414 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | ||
11 | 415 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | ||
12 | 416 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | ||
13 | 417 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 105, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: 10-4.dk byggecenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | ||
2 | 342 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | ||
3 | 346 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | ||
4 | 362 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | ||
5 | 369 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | ||
6 | 372 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | ||
7 | 383 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | ||
8 | 384 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | ||
9 | 386 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | ||
10 | 387 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | ||
11 | 418 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | ||
12 | 419 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | ||
13 | 425 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 106, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Trævarefabrikkernes Udsal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 354 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | ||
2 | 377 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | ||
3 | 389 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | ||
4 | 391 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | ||
5 | 392 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | ||
6 | 394 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | ||
7 | 395 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | ||
8 | 396 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | ||
9 | 397 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | ||
10 | 403 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | ||
11 | 420 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | ||
12 | 421 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | ||
13 | 432 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 107, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Louis Nielsen, Lyngby HG |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408ab | 25 m | ||
2 | 342 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | ||
3 | 343 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | ||
4 | 345 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | ||
5 | 346 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | ||
6 | 365 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | ||
7 | 367 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | ||
8 | 368 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | ||
9 | 370 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | ||
10 | 371 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | ||
11 | 401 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | ||
12 | 405 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 108, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Louiis Nielsen, Lyngby HG |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | ||
2 | 352 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | ||
3 | 354 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | ||
4 | 356 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | ||
5 | 357 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | ||
6 | 374 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | ||
7 | 378 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | ||
8 | 393 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | ||
9 | 394 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | ||
10 | 402 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | ||
11 | 407 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | ||
12 | 408 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | ||
13 | 422 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 22 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |