2019-11-17   19:48:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Helsingin Uimarit 100v kansalliset juhlakilpailut

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  HELSINGIN UIMARIT 100v    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  14:14   
  Järjestäjä  Helsingit Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2016         
 
 
 
Laji 14, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Valerii Gvozdiuk  2004  04B172  USH    25m     
Linus Rutanen  2004  04B131  BS-PU    25m     
Hannu Vilpponen  1991  91A447  A4 IF    25m     
Luca Elshout  2004  04B165  HSS    25m     
Jaakko Nyholm  2003  03B133  JUK    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olli Pesonen  2006  06A378  HSS    50m  1:50.64  1:48.64 
Nikolai Teiramaa  2006  06A438  HSS    50m  1:34.21  1:32.21 
Onni Rahkonen  2007  07A079  SGR    25m  1:31.62  1:31.62 
Nicolas Nyström  2008  08A014  HSS    50m  1:33.99  1:31.99 
Mikael Repo  2005  05A395  HU    25m  1:37.65  1:37.65 
Henrik Krogius  1998  98B337  HSS    25m  2:17.06  2:17.06 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
William Fagerstedt  2005  05A803  BS-PU    25m  1:29.03  1:29.03 
Kalle Tonttila  2004  04A811  HU    25m  1:21.19  1:21.19 
Verneri Hauska  2003  03B137  JUK    25m  1:20.18  1:20.18 
Masih Tantula  2004  04A158  SGR    25m  1:20.35  1:20.35 
Markus Heiskanen  2004  04A547  SGR    25m  1:23.10  1:23.10 
Alex Karlsson  2006  06A469  BS-PU    25m  1:30.66  1:30.66 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaron Pirinen  2005  05A567  JUK    50m  1:21.45  1:19.45 
Sampo Nord  2005  05A071  VANDERS    50m  1:19.27  1:17.27 
Ukko-Pekka Luomala  2004  04A593  JUK    50m  1:18.47  1:16.47 
Davin Lindholm  2004  04B010  HU    25m  1:16.70  1:16.70 
Miska Sarkkinen  2005  05A510  HU    50m  1:20.24  1:18.24 
Oscar Kullström  2002  02A323  VANDERS    25m  1:19.93  1:19.93 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leo Oksman  2004  04A218  HU    25m  1:12.99  1:12.99 
Henry Nyman  2003  03A870  HSS    50m  1:12.19  1:10.19 
Touko Luukkonen  2002  02A789  HU    25m  1:02.72  1:02.72 
Sampo Peltola  2002  02A096  JUK    50m  1:09.22  1:07.22 
Samuel Halminen  2005  05A578  HSS    50m  1:13.75  1:11.75 
Antti Musikka  2005  05A015  VANDERS    50m  1:16.60  1:14.60 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pauli Salonen  2003  03A394  HU    25m  1:01.52  1:01.52 
Aleksi Koprinen  2003  03A416  HSS    50m  1:02.23  1:00.23 
Samu Vuoriainen  1995  95A323  A4 IF    25m  57.29  57.29 
Onni-Kalle Luomala  2002  02A758  JUK    50m  1:01.78  59.78 
Markus Ridal  2003  03B078  HeiI    50m  1:02.52  1:00.52 
Lari Tumanoff  2003  03A150  HSS    25m  1:01.59  1:01.59 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  14:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner