2019-11-18   03:39:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Helsingin Uimarit 100v kansalliset juhlakilpailut

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

14_S
Laji 14, 100m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
250  Kiuru Elmo  1997  HSS  97A519  50 m  54.21  52.21   
454  Vuoriainen Samu  1995  A4 IF  95A323  25 m  57.29  57.29   
371  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  50 m  1:01.78  59.78   
251  Koprinen Aleksi  2003  HSS  03A416  50 m  1:02.23  1:00.23   
243  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  25 m  1:00.24  1:00.24   
412  Ridal Markus  2003  HeiI  03B078  50 m  1:02.52  1:00.52   
348  Salonen Pauli  2003  HU  03A394  25 m  1:01.52  1:01.52   
275  Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  25 m  1:01.59  1:01.59   
323  Luukkonen Touko  2002  HU  02A789  25 m  1:02.72  1:02.72   
10  376  Peltola Sampo  2002  JUK  02A096  50 m  1:09.22  1:07.22   
11  259  Nyman Henry  2003  HSS  03A870  50 m  1:12.19  1:10.19   
12  246  Halminen Samuel  2005  HSS  05A578  50 m  1:13.75  1:11.75   
13  336  Oksman Leo  2004  HU  04A218  25 m  1:12.99  1:12.99   
14  434  Musikka Antti  2005  VANDERS  05A015  50 m  1:16.60  1:14.60   
15  372  Luomala Ukko-pekka  2004  JUK  04A593  50 m  1:18.47  1:16.47   
16  322  Lindholm Davin  2004  HU  04B010  25 m  1:16.70  1:16.70   
17  430  Lintusalo Jesse  2004  VANDERS  04A272  25 m  1:17.20  1:17.20   
18  436  Nord Sampo  2005  VANDERS  05A071  50 m  1:19.27  1:17.27   
19  350  Sarkkinen Miska  2005  HU  05A510  50 m  1:20.24  1:18.24   
20  378  Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  50 m  1:21.45  1:19.45   
21  364  Hauska Verneri  2003  JUK  03B137  25 m  1:20.18  1:20.18   
22  393  Tantula Masih  2004  SGR  04A158  25 m  1:20.35  1:20.35   
23  265  Petrov Anton  2004  HSS  04A605  50 m  1:22.55  1:20.55   
24  413  Salonen Santeri  2005  HeiI  05A686  25 m  1:20.87  1:20.87   
25  355  Tonttila Kalle  2004  HU  04A811  25 m  1:21.19  1:21.19   
26  384  Heiskanen Markus  2004  SGR  04A547  25 m  1:23.10  1:23.10   
27  232  Fagerstedt William  2005  BS-PU  05A803  25 m  1:29.03  1:29.03   
28  234  Karlsson Alex  2006  BS-PU  06A469  25 m  1:30.66  1:30.66   
29  390  Rahkonen Onni  2007  SGR  07A079  25 m  1:31.62  1:31.62   
30  260  Nyström Nicolas  2008  HSS  08A014  50 m  1:33.99  1:31.99   
31  272  Teiramaa Nikolai  2006  HSS  06A438  50 m  1:34.21  1:32.21   
32  344  Repo Mikael  2005  HU  05A395  25 m  1:37.65  1:37.65   
33  264  Pesonen Olli  2006  HSS  06A378  50 m  1:50.64  1:48.64   
34  254  Krogius Henrik  1998  HSS  98B337  25 m  2:17.06  2:17.06   
35  237  Rutanen Linus  2004  BS-PU  04B131  25 m       
36  240  Elshout Luca  2004  HSS  04B165  25 m       
37  375  Nyholm Jaakko  2003  JUK  03B133  25 m       
38  444  Gvozdiuk Valerii  2004  USH  04B172  25 m       
39  452  Vilpponen Hannu  1991  A4 IF  91A447  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  21 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  23:24 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner