2019-09-22   11:12:54
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Julestævne 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 21
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Julestævne 2016    Udskriftsdato  04 december 2016   
  Stævne by  Slagelse    Udskriftstidspunkt  08:25   
  Arrangør  Slagelse Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  04 december 2016         
 
 
 
Løb 21, 50m Butterfly Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
212  Sandra Bünsov Frederiksen  2007  0766AC  VEST    25m   
243  Marie Nissov-Johansen  2006  0626AD  VEST    25m  53.81 
48  Maila Anker  2007  0784AF  HERLUFSHOL    25m  52.00 
83  Mie Visler  2006  0626AI  HERLUFSHOL    25m  53.60 
96  Nynne Zandra Savanna Oppe  2006  0678AP  SOLRØD    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
335  Malene Gjermandsen  2003  0378AM  KORSÖR    25m  47.24 
76  Fanta Osatoharimwen  2005  0568AL  HERLUFSHOL    50m  45.04 
255  Liva Gottorp Sørensen  2006  0694AD  VEST    25m  43.00 
220  Ida Jacobsen  2005  0528AD  VEST    25m  43.61 
394  Monique Etsegenet Jensen  2003  0374AD  SLAGELSE    25m  46.61 
246  Natascha Packert-Frandsen  2005  0588AJ  VEST    25m  49.84 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
344  Caroline Bjørn Hvilsom  2005  0588AA  KORSÖR    25m  39.44 
269  Volena Dimitrova  1999  9942BE  VORDINGB    25m  37.03 
30  Olivia Møller  2004  0452AF  HASLEV    25m  35.01 
71  Emilie Højen Meyer  2004  0454AJ  HERLUFSHOL    25m  35.93 
337  Maja Wiegaard Hansen  2002  0256AV  KORSÖR    25m  37.51 
81  Anne-Sofie Løhr Simonsen  2004  0462AO  HERLUFSHOL    25m  39.90 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
273  Maya Nykjær  2001  0144AW  VORDINGB    25m  33.27 
47  Freja Andersen  1998  9838AL  HERLUFSHOL    25m  30.43 
381  Clara Schade Cantby  2000  0042AC  SLAGELSE    50m  29.34 
66  Maria Caroline Krumbak  2000  0064AE  HERLUFSHOL    25m  30.38 
53  Emma Bækgaard  2002  0262AS  HERLUFSHOL    25m  32.46 
339  Sofie Ølgaard Hansen  2004  0422AE  KORSÖR    25m  34.69 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 december 2016 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark