2019-09-23   09:50:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Julestævne 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 3
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Julestævne 2016    Udskriftsdato  04 december 2016   
  Stævne by  Slagelse    Udskriftstidspunkt  08:25   
  Arrangør  Slagelse Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  04 december 2016         
 
 
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
382  Kristine Christensen  2002  0256BD  SLAGELSE    25m   
378  Emilie Bech  2006    SLAGELSE    25m   
336  Camilla Hansen  1997  9784BC  KORSÖR    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
422  Melanie Person  2006  0604AP  SLAGELSE    25m   
430  Silke Krakau Tønnesen  2006  0654AC  SLAGELSE    25m   
446  Thomine Maren Hansen  2001  0174be  SLAGELSE    25m   
389  Josefine Ruhwald Ibsen  2001  0166AG  SLAGELSE    25m   
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
60  Selma Frederiksen  2008  0824AA  HERLUFSHOL    25m  2:49.99 
374  Dzejla Alibasic  2005  0552AU  SLAGELSE    25m  2:08.65 
19  Mejse Jakobsen  2007  0712AA  HASLEV    25m  2:05.24 
200  Alberte K. Andersen  2006  0606AB  VEST    25m  2:05.91 
212  Sandra Bünsov Frederiksen  2007  0766AC  VEST    25m  2:17.33 
16  Celina Lindholm Hansen  2006  0664AH  HASLEV    25m   

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
96  Nynne Zandra Savanna Oppe  2006  0678AP  SOLRØD    25m  1:57.59 
243  Marie Nissov-Johansen  2006  0626AD  VEST    25m  1:48.77 
426  Tilde-Sofie Qwist  2005  0568AH  SLAGELSE    25m  1:44.67 
29  Lærke Møller  2005  0578AN  HASLEV    25m  1:45.77 
246  Natascha Packert-Frandsen  2005  0588AJ  VEST    25m  1:53.82 
258  Mathilde U. Thorborg  2005  0596AU  VEST    25m  1:57.69 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
20  Nynne Jakobsen  2004  0462AG  HASLEV    25m  1:36.10 
275  Aliyah Savannah Rasmussen  2005  0564AN  VORDINGB    25m  1:34.84 
61  Frederikke B. Hansen  2005  0532AE  HERLUFSHOL    25m  1:31.82 
346  Isabella Jacobsen  2004  0486AO  KORSÖR    25m  1:34.14 
97  Ida Bekker Poulsen  2002  0242BA  SOLRØD    25m  1:35.32 
39  Lærke Sander Vestergaard  2005  0506AL  HASLEV    25m  1:44.44 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
27  Laura Mikkelsen  2001  0176AE  HASLEV    25m  1:31.28 
71  Emilie Højen Meyer  2004  0454AJ  HERLUFSHOL    25m  1:28.83 
240  Delphine Møller  1999  9908AK  VEST    25m  1:20.52 
268  Emilie Ferslev Christians  2002  0296BA  VORDINGB    25m  1:24.73 
274  Freja Petersen  2000  0018BE  VORDINGB    25m  1:30.08 
421  Maja Nykjær  2003  0392BA  SLAGELSE    25m  1:31.65 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 december 2016 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark