2019-10-19   10:18:59
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Julestævne 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 32
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Julestævne 2016    Udskriftsdato  04 december 2016   
  Stævne by  Slagelse    Udskriftstidspunkt  08:25   
  Arrangør  Slagelse Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  04 december 2016         
 
 
 
Løb 32, 100m Butterfly Herrer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
12  Jonas P. Dahrup  2004  0469AD  HASLEV    25m   
241  Daniel Bornhøft Nielsen  2004  0471AD  VEST    25m   
407  Silas Lykke  2003  0339AP  SLAGELSE    25m  1:42.15 
50  Mathias Ankersen  2004  0405AC  HERLUFSHOL    25m  1:45.86 
348  Christian Søe Jepsen  2005  0553AF  KORSÖR    25m   
350  Lukas Kjeldsholm Knudsen  2004  0441AG  KORSÖR    25m   

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
360  Nicolai Quist  2003  0381AI  KORSÖR    25m  1:23.50 
221  Martin Jacobsen  2002  0267AL  VEST    25m  1:16.31 
215  Frederik Helms  2001  0171AL  VEST    50m  1:12.59 
409  Casper Madsen  2004  0461AC  SLAGELSE    25m  1:14.23 
13  Viktor Eibye  2001  0175AS  HASLEV    25m  1:19.69 
398  Jannik Jørgensen  2004  0403AM  SLAGELSE    25m  1:41.65 

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
391  Jonathan Kock Jensen  2001  0193AE  SLAGELSE    25m  1:08.68 
58  Karl Bryde  2000  0099AQ  HERLUFSHOL    25m  1:01.60 
388  Matthias Hansen  2001  0191AH  SLAGELSE    25m  58.44 
387  Jonas Hansen  2001  0123AH  SLAGELSE    50m  1:01.52 
420  Magnus Nygaard  2000  0045AH  SLAGELSE    25m  1:08.39 
202  Frederik Emil Bækgaard  2002  0299AI  VEST    25m  1:11.30 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 december 2016 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark