2019-10-22   17:05:02
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Julestævne 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

1_S
Løb 1, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
47  Andersen Freja  1998  HERLUFSHOL  9838AL  25 m  1:01.12   
385  Gotthard Amalie  1999  SLAGELSE  9928AC  25 m  1:01.55   
386  Gotthard Regitze  2002  SLAGELSE  0228AA  25 m  1:02.07   
55  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  1:03.66   
334  Geiker Therese Jetsmark  2001  KORSÖR  0162AD  25 m  1:03.78   
53  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  1:03.94   
376  Andersen Victoria  2001  SLAGELSE  0192AM  25 m  1:04.45   
21  Jensen Nicole  1996  HASLEV  9656AB  25 m  1:04.81   
209  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  1:06.51   
10  393  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  1:06.94   
11  332  Christoffersen Victoria  2002  KORSÖR  0284AQ  25 m  1:07.17   
12  369  Thornsen Elida  2005  KORSÖR  0528AA  25 m  1:07.47   
13  223  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:09.92   
14  413  Mosegård Matilde Mantzius  2003  SLAGELSE  0378AA  25 m  1:10.08   
15  421  Nykjær Maja  2003  SLAGELSE  0392BA  25 m  1:10.52   
16  Andersen Emmely  2001  HASLEV  0154AM  25 m  1:11.79   
17  24  Larsen Amalie Wichmann  2005  HASLEV  0564AB  25 m  1:12.14   
18  375  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  1:12.72   
19  56  Bruhn Ida  2004  HERLUFSHOL  0444AP  25 m  1:13.06   
20  262  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:14.60   
21  103  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  1:15.71   
22  82  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  1:16.68   
23  79  Scheel Mille  2003  HERLUFSHOL  0318AW  25 m  1:18.59   
24  95  Nielsen Silje Juhl  2003  SOLRØD  0316BE  25 m  1:19.45   
25  399  Kaiser Ida Sjøgren  2004  SLAGELSE  0428AJ  25 m  1:21.42   
26  264  Bavnbæk Isabel Valsted  2003  VORDINGB  0334AZ  25 m  1:21.45   
27  25  Lauritsen Nanna  2004  HASLEV  0484AF  25 m  1:22.13   
28  347  Jensen-Mattebjer Kathrine  2004  KORSÖR  0496AS  25 m  1:22.72   
29  18  Hansen Nicoline  2004  HASLEV  0468AU  25 m  1:24.31   
30  335  Gjermandsen Malene  2003  KORSÖR  0378AM  25 m  1:24.68   
31  343  Hejlesen Isabella  2004  KORSÖR  0428AW  25 m  1:24.73   
32  85  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:28.99   
33  83  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  25 m  1:29.84   
34  205  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:30.21   
35  231  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:30.88   
36  254  Svane Caroline  2005  VEST  0516AH  25 m  1:31.41   
37  257  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:31.54   
38  54  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  1:32.72   
39  355  Larsen Josephine  2004  KORSÖR  0436AQ  25 m  1:33.00   
40  403  Larsen Emilie  2007  SLAGELSE  0778AD  25 m  1:36.87   
41  48  Anker Maila  2007  HERLUFSHOL  0784AF  25 m  1:45.99   
42  93  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  1:49.41   
43  392  Jensen Katharina  2005  SLAGELSE  0506AO  25 m  1:57.31   
44  222  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  2:05.46   
45  Andreasen Freya  2004  HASLEV  0464AY  25 m     
46  86  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD    25 m     
47  91  Lund Mathilde  2006  SOLRØD    25 m     
48  214  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m     
49  377  Attrup Emma  2007  SLAGELSE    25 m     
50  397  Jørgensen Emma  2006  SLAGELSE    25 m     
51  406  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE    25 m     
52  415  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m     
53  425  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m     
54  428  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE    25 m     
55  429  Sams Amalie  2007  SLAGELSE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  03 december 2016 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  18:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark