Program for Julestævne 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 25 m | 1:01.12 | |
2 | 385 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 1:01.55 | |
3 | 386 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:02.07 | |
4 | 55 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:03.66 | |
5 | 334 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | KORSÖR | 0162AD | 25 m | 1:03.78 | |
6 | 53 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:03.94 | |
7 | 376 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 1:04.45 | |
8 | 21 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:04.81 | |
9 | 209 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:06.51 | |
10 | 393 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:06.94 | |
11 | 332 | Christoffersen Victoria | 2002 | KORSÖR | 0284AQ | 25 m | 1:07.17 | |
12 | 369 | Thornsen Elida | 2005 | KORSÖR | 0528AA | 25 m | 1:07.47 | |
13 | 223 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:09.92 | |
14 | 413 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:10.08 | |
15 | 421 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 1:10.52 | |
16 | 8 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 1:11.79 | |
17 | 24 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 1:12.14 | |
18 | 375 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:12.72 | |
19 | 56 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:13.06 | |
20 | 262 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:14.60 | |
21 | 103 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:15.71 | |
22 | 82 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:16.68 | |
23 | 79 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:18.59 | |
24 | 95 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 1:19.45 | |
25 | 399 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:21.42 | |
26 | 264 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:21.45 | |
27 | 25 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 1:22.13 | |
28 | 347 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSÖR | 0496AS | 25 m | 1:22.72 | |
29 | 18 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:24.31 | |
30 | 335 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSÖR | 0378AM | 25 m | 1:24.68 | |
31 | 343 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 1:24.73 | |
32 | 85 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:28.99 | |
33 | 83 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:29.84 | |
34 | 205 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:30.21 | |
35 | 231 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:30.88 | |
36 | 254 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:31.41 | |
37 | 257 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:31.54 | |
38 | 54 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:32.72 | |
39 | 355 | Larsen Josephine | 2004 | KORSÖR | 0436AQ | 25 m | 1:33.00 | |
40 | 403 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 1:36.87 | |
41 | 48 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:45.99 | |
42 | 93 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:49.41 | |
43 | 392 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 0506AO | 25 m | 1:57.31 | |
44 | 222 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:05.46 | |
45 | 9 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | ||
46 | 86 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
47 | 91 | Lund Mathilde | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
48 | 214 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
49 | 377 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
50 | 397 | Jørgensen Emma | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
51 | 406 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
52 | 415 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | ||
53 | 425 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | ||
54 | 428 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
55 | 429 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 54.05 | |
2 | 10 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 56.44 | |
3 | 380 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 56.52 | |
4 | 22 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 59.95 | |
5 | 34 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 1:00.03 | |
6 | 58 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:00.30 | |
7 | 17 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:00.79 | |
8 | 75 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:01.32 | |
9 | 272 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:01.77 | |
10 | 405 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 1:03.22 | |
11 | 390 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 1:03.23 | |
12 | 13 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:03.24 | |
13 | 277 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 1:03.44 | |
14 | 208 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:04.64 | |
15 | 89 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:05.66 | |
16 | 221 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:05.84 | |
17 | 215 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:08.37 | |
18 | 360 | Quist Nicolai | 2003 | KORSÖR | 0381AI | 25 m | 1:09.18 | |
19 | 351 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 1:12.37 | |
20 | 98 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 1:12.96 | |
21 | 62 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:13.02 | |
22 | 340 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 1:14.32 | |
23 | 52 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:14.60 | |
24 | 11 | Compen Victor | 2003 | HASLEV | 0359AH | 25 m | 1:17.92 | |
25 | 104 | Sørensen Andreas Lau | 2004 | SOLRØD | 0429AN | 25 m | 1:18.55 | |
26 | 73 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 1:19.86 | |
27 | 348 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 1:21.05 | |
28 | 207 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:22.26 | |
29 | 280 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 1:22.77 | |
30 | 247 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:22.91 | |
31 | 36 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 1:23.37 | |
32 | 431 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:26.02 | |
33 | 356 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 1:28.05 | |
34 | 260 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:30.48 | |
35 | 68 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 1:30.93 | |
36 | 248 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:30.96 | |
37 | 276 | Sakojak Amjad | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:35.00 | ||
38 | 371 | Toftager Mathias | 2003 | KORSÖR | 0383AQ | 25 m | 1:36.14 | |
39 | 261 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:37.25 | |
40 | 28 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 1:37.51 | |
41 | 267 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:37.59 | |
42 | 67 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:46.72 | |
43 | 70 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:51.75 | |
44 | 383 | Ethelberg Aksel | 2005 | SLAGELSE | 0551AM | 25 m | 2:13.79 | |
45 | 59 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 2:15.00 | |
46 | 38 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | ||
47 | 87 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
48 | 226 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
49 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 25 m | |||
50 | 435 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2003 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 1:20.52 | |
2 | 268 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:24.73 | |
3 | 71 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:28.83 | |
4 | 274 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:30.08 | |
5 | 27 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 1:31.28 | |
6 | 421 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 1:31.65 | |
7 | 61 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:31.82 | |
8 | 346 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0486AO | 25 m | 1:34.14 | |
9 | 275 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:34.84 | |
10 | 97 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:35.32 | |
11 | 20 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:36.10 | |
12 | 400 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:37.87 | |
13 | 39 | Vestergaard Lærke Sander | 2005 | HASLEV | 0506AL | 25 m | 1:44.44 | |
14 | 426 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:44.67 | |
15 | 29 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:45.77 | |
16 | 243 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:48.77 | |
17 | 220 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:49.08 | |
18 | 246 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:53.82 | |
19 | 96 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:57.59 | |
20 | 258 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:57.69 | |
21 | 19 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 2:05.24 | |
22 | 200 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 2:05.91 | |
23 | 374 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 2:08.65 | |
24 | 212 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 2:17.33 | |
25 | 423 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 2:17.87 | |
26 | 60 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 2:49.99 | |
27 | 16 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | ||
28 | 336 | Hansen Camilla | 1997 | KORSÖR | 9784BC | 25 m | ||
29 | 378 | Bech Emilie | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
30 | 382 | Christensen Kristine | 2002 | SLAGELSE | 0256BD | 25 m | ||
31 | 389 | Ibsen Josefine Ruhwald | 2001 | SLAGELSE | 0166AG | 25 m | ||
32 | 422 | Person Melanie | 2006 | SLAGELSE | 0604AP | 25 m | ||
33 | 430 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | ||
34 | 446 | Hansen Thomine Maren | 2001 | SLAGELSE | 0174be | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 1:06.84 | |
2 | 420 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:07.77 | |
3 | 395 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:11.61 | |
4 | 74 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:21.34 | |
5 | 202 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:22.85 | |
6 | 352 | Kragesand Alexander | 1999 | KORSÖR | 9955AQ | 25 m | 1:23.22 | |
7 | 217 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:24.24 | |
8 | 407 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:25.82 | |
9 | 40 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 1:26.30 | |
10 | 398 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:34.51 | |
11 | 249 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:35.15 | |
12 | 207 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:35.26 | |
13 | 250 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:44.20 | |
14 | 411 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 1:44.46 | |
15 | 372 | Veise Jeppe | 2004 | KORSÖR | 0423AF | 25 m | 1:45.42 | |
16 | 233 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:47.83 | |
17 | 443 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533aa | 25 m | 1:48.37 | |
18 | 342 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 1:50.25 | |
19 | 353 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSÖR | 0339AO | 25 m | 1:51.13 | |
20 | 211 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 2:06.10 | |
21 | 358 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 2:06.26 | |
22 | 80 | Schlke Malte | 2005 | HERLUFSHOL | 0517AM | 25 m | 2:12.34 | |
23 | 263 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | ||
24 | 349 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | ||
25 | 445 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 5, 25m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 19.00 | |
2 | 77 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 44.32 | |
3 | 91 | Lund Mathilde | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
4 | 216 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | ||
5 | 232 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | ||
6 | 244 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | ||
7 | 259 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 25 m | |||
8 | 338 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSÖR | 0488AU | 25 m | ||
9 | 341 | Harreboe Julie | 2002 | KORSÖR | 0226AZ | 25 m | ||
10 | 415 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 6, 25m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 424 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 14.19 | |
2 | 444 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSÖR | 0439al | 25 m | 20.26 | |
3 | 432 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0695AH | 25 m | 29.43 | |
4 | 57 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
5 | 108 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
6 | 206 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | ||
7 | 213 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
8 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 25 m | |||
9 | 330 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | ||
10 | 359 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | ||
11 | 384 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | ||
12 | 419 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 2:31.84 | |
2 | 55 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:35.03 | |
3 | 65 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:35.63 | |
4 | 230 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:40.68 | |
5 | 273 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:41.36 | |
6 | 223 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:43.65 | |
7 | 90 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:48.40 | |
8 | 427 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 2:48.82 | |
9 | 339 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSÖR | 0422AE | 25 m | 2:51.65 | |
10 | 210 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:52.10 | |
11 | 56 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 2:57.00 | |
12 | 337 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSÖR | 0256AV | 25 m | 3:03.08 | |
13 | 76 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 3:17.42 | |
14 | 344 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSÖR | 0588AA | 25 m | 3:19.15 | |
15 | 355 | Larsen Josephine | 2004 | KORSÖR | 0436AQ | 25 m | 3:32.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 2:15.13 | |
2 | 228 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:41.34 | |
3 | 12 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 3:06.93 | |
4 | 229 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:08.52 | |
5 | 271 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 3:20.00 | |
6 | 253 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:29.77 | |
7 | 333 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 3:32.36 | |
8 | 84 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 3:40.14 | |
9 | 362 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 3:44.53 | |
10 | 94 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 9, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:25.90 | |
2 | 49 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:38.05 | |
3 | 230 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:44.60 | |
4 | 71 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:55.67 | |
5 | 417 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 2:59.64 | |
6 | 30 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 3:04.90 | |
7 | 81 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 3:10.18 | |
8 | 225 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:11.28 | |
9 | 97 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 3:12.16 | |
10 | 100 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 3:13.04 | |
11 | 399 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 3:19.67 | |
12 | 255 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:24.93 | |
13 | 51 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:29.52 | |
14 | 400 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 3:31.41 | |
15 | 402 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 3:44.21 | |
16 | 63 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 4:00.00 | |
17 | 93 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 4:21.36 | |
18 | 375 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | ||
19 | 426 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 10, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:25.36 | |
2 | 380 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 2:28.77 | |
3 | 224 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:35.48 | |
4 | 405 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:38.71 | |
5 | 58 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:40.00 | |
6 | 251 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 2:47.49 | |
7 | 409 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:49.27 | |
8 | 414 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:51.85 | |
9 | 411 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 3:01.73 | |
10 | 50 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:09.12 | |
11 | 398 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 3:10.68 | |
12 | 348 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 3:17.79 | |
13 | 270 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 3:24.08 | |
14 | 416 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 3:45.31 | |
15 | 350 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSÖR | 0441AG | 25 m | ||
16 | 431 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 25 m | 28.50 | |
2 | 385 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 28.90 | |
3 | 334 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | KORSÖR | 0162AD | 25 m | 28.95 | |
4 | 53 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 29.42 | |
5 | 69 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 29.79 | |
6 | 209 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 29.90 | |
7 | 376 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 29.90 | |
8 | 269 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 29.91 | |
9 | 332 | Christoffersen Victoria | 2002 | KORSÖR | 0284AQ | 25 m | 30.33 | |
10 | 345 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | KORSÖR | 0062AI | 25 m | 30.49 | |
11 | 370 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSÖR | 0108AQ | 25 m | 31.04 | |
12 | 268 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 31.12 | |
13 | 393 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 31.25 | |
14 | 27 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 32.02 | |
15 | 30 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 32.31 | |
16 | 8 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 32.42 | |
17 | 361 | Rademakers Lucca | 2004 | KORSÖR | 0416AD | 25 m | 32.54 | |
18 | 33 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 34.09 | |
19 | 446 | Hansen Thomine Maren | 2001 | SLAGELSE | 0174be | 25 m | 34.35 | |
20 | 225 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 34.40 | |
21 | 76 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 35.13 | |
22 | 92 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 35.13 | |
23 | 79 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 35.31 | |
24 | 382 | Christensen Kristine | 2002 | SLAGELSE | 0256BD | 25 m | 35.99 | |
25 | 231 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 36.48 | |
26 | 82 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 50 m | 37.09 | |
27 | 389 | Ibsen Josefine Ruhwald | 2001 | SLAGELSE | 0166AG | 25 m | 37.79 | |
28 | 246 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 38.08 | |
29 | 394 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 38.89 | |
30 | 254 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 39.39 | |
31 | 220 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 39.63 | |
32 | 403 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 40.38 | |
33 | 83 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 41.05 | |
34 | 430 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 41.15 | |
35 | 216 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 43.76 | |
36 | 404 | Larsen Josefine | 2004 | SLAGELSE | 0498AY | 25 m | 44.89 | |
37 | 266 | Bønsager Vivian Sofie | 2003 | VORDINGB | 25 m | 45.00 | ||
38 | 86 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 25 m | 45.58 | ||
39 | 222 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 46.88 | |
40 | 415 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 48.58 | |
41 | 428 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 25 m | 51.11 | ||
42 | 227 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 51.60 | |
43 | 60 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 53.53 | |
44 | 16 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | 54.93 | |
45 | 219 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 56.36 | |
46 | 256 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 0738AJ | 25 m | 58.39 | |
47 | 214 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:04.49 | |
48 | 78 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:12.00 | |
49 | 101 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
50 | 377 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
51 | 378 | Bech Emilie | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
52 | 429 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 25.53 | |
2 | 424 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 26.78 | |
3 | 34 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 27.42 | |
4 | 396 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 27.87 | |
5 | 272 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 28.16 | |
6 | 277 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 29.56 | |
7 | 217 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 29.59 | |
8 | 89 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 30.22 | |
9 | 74 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 30.42 | |
10 | 360 | Quist Nicolai | 2003 | KORSÖR | 0381AI | 25 m | 30.51 | |
11 | 208 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 30.73 | |
12 | 98 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 31.30 | |
13 | 251 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 32.48 | |
14 | 351 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 32.49 | |
15 | 52 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 33.11 | |
16 | 40 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 33.59 | |
17 | 104 | Sørensen Andreas Lau | 2004 | SOLRØD | 0429AN | 25 m | 34.19 | |
18 | 11 | Compen Victor | 2003 | HASLEV | 0359AH | 25 m | 34.65 | |
19 | 434 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 34.83 | |
20 | 340 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 34.85 | |
21 | 73 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 35.02 | |
22 | 267 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 35.57 | |
23 | 247 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 36.84 | |
24 | 213 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 36.92 | |
25 | 435 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2003 | SOLRØD | 25 m | 37.46 | ||
26 | 410 | Marcher William | 2002 | SLAGELSE | 0281AT | 25 m | 37.80 | |
27 | 68 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 38.06 | |
28 | 248 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 39.02 | |
29 | 38 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 40.15 | |
30 | 359 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 40.40 | |
31 | 276 | Sakojak Amjad | 2003 | VORDINGB | 25 m | 43.00 | ||
32 | 37 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 44.57 | |
33 | 419 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | 45.39 | |
34 | 432 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0695AH | 25 m | 46.79 | |
35 | 23 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 47.72 | |
36 | 278 | Sandbirk-Clausen Nikolaj | 2006 | VORDINGB | 25 m | 47.89 | ||
37 | 67 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 48.13 | |
38 | 108 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | SOLRØD | 25 m | 55.62 | ||
39 | 204 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 56.33 | |
40 | 383 | Ethelberg Aksel | 2005 | SLAGELSE | 0551AM | 25 m | 57.27 | |
41 | 201 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:00.63 | |
42 | 80 | Schlke Malte | 2005 | HERLUFSHOL | 0517AM | 25 m | 1:12.12 | |
43 | 379 | Birkholm Nikolai | 2008 | SLAGELSE | 0833AB | 25 m | 1:15.54 | |
44 | 57 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
45 | 87 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
46 | 106 | Skjødt Lukas Toubro | 2005 | SOLRØD | 0569AM | 25 m | ||
47 | 218 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 25 m | |||
48 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 25 m | |||
49 | 252 | Schultz Kasper | 2007 | VEST | 25 m | |||
50 | 433 | Wesenberg-Lund Sebastian | 2008 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 37.59 | |
2 | 71 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 38.86 | |
3 | 274 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 39.70 | |
4 | 345 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | KORSÖR | 0062AI | 25 m | 40.43 | |
5 | 381 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 41.12 | |
6 | 61 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 42.57 | |
7 | 99 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 43.16 | |
8 | 346 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0486AO | 25 m | 43.18 | |
9 | 56 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 43.85 | |
10 | 382 | Christensen Kristine | 2002 | SLAGELSE | 0256BD | 25 m | 45.38 | |
11 | 225 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 45.72 | |
12 | 246 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 45.73 | |
13 | 9 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | 46.59 | |
14 | 257 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 47.10 | |
15 | 254 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 47.54 | |
16 | 20 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 48.19 | |
17 | 72 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 48.19 | |
18 | 335 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSÖR | 0378AM | 25 m | 48.38 | |
19 | 446 | Hansen Thomine Maren | 2001 | SLAGELSE | 0174be | 25 m | 48.48 | |
20 | 29 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 48.77 | |
21 | 95 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 49.77 | |
22 | 85 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 50.98 | |
23 | 258 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 51.03 | |
24 | 422 | Person Melanie | 2006 | SLAGELSE | 0604AP | 25 m | 51.81 | |
25 | 421 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 52.11 | |
26 | 96 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 52.29 | |
27 | 343 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 52.59 | |
28 | 18 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 53.44 | |
29 | 88 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 55.07 | |
30 | 19 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 56.39 | |
31 | 397 | Jørgensen Emma | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 57.66 | ||
32 | 423 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 1:02.95 | |
33 | 374 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 1:03.21 | |
34 | 77 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:20.00 | |
35 | 64 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:22.40 | |
36 | 39 | Vestergaard Lærke Sander | 2005 | HASLEV | 0506AL | 25 m | ||
37 | 90 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | ||
38 | 341 | Harreboe Julie | 2002 | KORSÖR | 0226AZ | 25 m | ||
39 | 404 | Larsen Josefine | 2004 | SLAGELSE | 0498AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 32.27 | |
2 | 395 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 33.06 | |
3 | 391 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 33.75 | |
4 | 408 | Løwe Frederik S. | 2001 | SLAGELSE | 0133AE | 25 m | 35.93 | |
5 | 13 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 37.54 | |
6 | 217 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 39.87 | |
7 | 249 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 41.71 | |
8 | 434 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 43.75 | |
9 | 73 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 47.08 | |
10 | 372 | Veise Jeppe | 2004 | KORSÖR | 0423AF | 25 m | 48.43 | |
11 | 104 | Sørensen Andreas Lau | 2004 | SOLRØD | 0429AN | 25 m | 48.74 | |
12 | 401 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 54.83 | |
13 | 380 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 59.95 | |
14 | 281 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:00.00 | ||
15 | 37 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:02.41 | |
16 | 23 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:06.37 | |
17 | 371 | Toftager Mathias | 2003 | KORSÖR | 0383AQ | 50 m | 1:06.55 | |
18 | 67 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:22.94 | |
19 | 10 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | ||
20 | 224 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | ||
21 | 226 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
22 | 349 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | ||
23 | 410 | Marcher William | 2002 | SLAGELSE | 0281AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 15, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 381 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:09.57 | |
2 | 55 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:10.61 | |
3 | 418 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 1:10.95 | |
4 | 413 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:13.34 | |
5 | 49 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:13.46 | |
6 | 273 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:16.62 | |
7 | 69 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:17.08 | |
8 | 417 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:20.12 | |
9 | 369 | Thornsen Elida | 2005 | KORSÖR | 0528AA | 25 m | 1:20.86 | |
10 | 262 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:22.24 | |
11 | 279 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:24.61 | |
12 | 225 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:27.59 | |
13 | 103 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:28.41 | |
14 | 344 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSÖR | 0588AA | 25 m | 1:29.76 | |
15 | 231 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:30.77 | |
16 | 347 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSÖR | 0496AS | 25 m | 1:31.04 | |
17 | 82 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:31.10 | |
18 | 51 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:34.86 | |
19 | 389 | Ibsen Josefine Ruhwald | 2001 | SLAGELSE | 0166AG | 25 m | 1:35.65 | |
20 | 255 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:36.65 | |
21 | 92 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:37.71 | |
22 | 338 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSÖR | 0488AU | 25 m | 1:39.52 | |
23 | 426 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:39.81 | |
24 | 85 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:41.25 | |
25 | 54 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:42.89 | |
26 | 243 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:46.70 | |
27 | 205 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:48.87 | |
28 | 200 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:49.86 | |
29 | 404 | Larsen Josefine | 2004 | SLAGELSE | 0498AY | 25 m | 1:50.54 | |
30 | 63 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:52.64 | |
31 | 244 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:53.89 | |
32 | 48 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 2:00.00 | |
33 | 232 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:02.55 | |
34 | 60 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 2:30.00 | |
35 | 18 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | ||
36 | 90 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | ||
37 | 212 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | ||
38 | 406 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 16, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 59.81 | |
2 | 94 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:08.51 | |
3 | 408 | Løwe Frederik S. | 2001 | SLAGELSE | 0133AE | 25 m | 1:08.79 | |
4 | 58 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:09.89 | |
5 | 401 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:09.91 | |
6 | 224 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:10.04 | |
7 | 17 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:10.82 | |
8 | 75 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:12.09 | |
9 | 22 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 1:14.56 | |
10 | 221 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:15.15 | |
11 | 228 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:16.24 | |
12 | 208 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:16.45 | |
13 | 215 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:17.38 | |
14 | 409 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:18.16 | |
15 | 414 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:22.29 | |
16 | 241 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:23.22 | |
17 | 40 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 1:23.89 | |
18 | 351 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 1:26.00 | |
19 | 62 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:26.64 | |
20 | 207 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:27.32 | |
21 | 271 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:28.14 | |
22 | 12 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:31.63 | |
23 | 270 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:32.56 | |
24 | 330 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 1:33.06 | |
25 | 229 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:34.67 | |
26 | 263 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:34.94 | |
27 | 362 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 1:35.29 | |
28 | 203 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:36.31 | |
29 | 233 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:36.94 | |
30 | 443 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533aa | 25 m | 1:37.82 | |
31 | 356 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 1:37.92 | |
32 | 444 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSÖR | 0439al | 25 m | 1:38.29 | |
33 | 372 | Veise Jeppe | 2004 | KORSÖR | 0423AF | 25 m | 1:41.22 | |
34 | 250 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:41.39 | |
35 | 353 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSÖR | 0339AO | 25 m | 1:41.98 | |
36 | 36 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 1:42.44 | |
37 | 416 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:45.35 | |
38 | 206 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:47.07 | |
39 | 253 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:48.46 | |
40 | 211 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:48.63 | |
41 | 384 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | 1:49.09 | |
42 | 260 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:51.09 | |
43 | 445 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 1:58.40 | ||
44 | 70 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:59.67 | |
45 | 354 | Larsen Jonas | 2005 | KORSÖR | 0513AI | 25 m | 2:01.64 | |
46 | 28 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | ||
47 | 432 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0695AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 17, 25m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 392 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 0506AO | 25 m | 27.98 | |
2 | 425 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 32.84 | |
3 | 64 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | ||
4 | 101 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
5 | 214 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
6 | 219 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | ||
7 | 227 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
8 | 256 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 0738AJ | 25 m | ||
9 | 336 | Hansen Camilla | 1997 | KORSÖR | 9784BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 18, 25m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Schlke Malte | 2005 | HERLUFSHOL | 0517AM | 25 m | 20.95 | |
2 | 387 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 22.36 | |
3 | 379 | Birkholm Nikolai | 2008 | SLAGELSE | 0833AB | 25 m | 34.78 | |
4 | 106 | Skjødt Lukas Toubro | 2005 | SOLRØD | 0569AM | 25 m | ||
5 | 201 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
6 | 218 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 25 m | |||
7 | 252 | Schultz Kasper | 2007 | VEST | 25 m | |||
8 | 261 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:09.25 | |
2 | 69 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:11.14 | |
3 | 334 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | KORSÖR | 0162AD | 25 m | 1:13.46 | |
4 | 386 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:14.08 | |
5 | 370 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSÖR | 0108AQ | 25 m | 1:16.32 | |
6 | 230 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:16.44 | |
7 | 223 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:16.85 | |
8 | 427 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:18.76 | |
9 | 209 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:19.65 | |
10 | 56 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:22.60 | |
11 | 262 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:23.03 | |
12 | 79 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:24.53 | |
13 | 279 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:24.76 | |
14 | 33 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:26.91 | |
15 | 399 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:33.48 | |
16 | 25 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 1:35.60 | |
17 | 264 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:40.60 | |
18 | 244 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:48.89 | |
19 | 216 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:48.97 | |
20 | 259 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 25 m | 1:58.57 | ||
21 | 222 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:02.66 | |
22 | 8 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | ||
23 | 16 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | ||
24 | 21 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | ||
25 | 99 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | ||
26 | 402 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 1:02.00 | |
2 | 208 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:12.02 | |
3 | 202 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:18.46 | |
4 | 411 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:21.97 | |
5 | 50 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:22.99 | |
6 | 84 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 1:25.65 | |
7 | 443 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533aa | 25 m | 1:32.34 | |
8 | 68 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 1:32.86 | |
9 | 371 | Toftager Mathias | 2003 | KORSÖR | 0383AQ | 25 m | 1:33.57 | |
10 | 249 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:34.36 | |
11 | 247 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:35.39 | |
12 | 233 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:38.47 | |
13 | 211 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:39.67 | |
14 | 213 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:41.56 | |
15 | 333 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 1:45.67 | |
16 | 23 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | ||
17 | 37 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | ||
18 | 263 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 21, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 381 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 29.34 | |
2 | 66 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 30.38 | |
3 | 47 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 25 m | 30.43 | |
4 | 53 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 32.46 | |
5 | 273 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 33.27 | |
6 | 339 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSÖR | 0422AE | 25 m | 34.69 | |
7 | 30 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 35.01 | |
8 | 71 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 35.93 | |
9 | 269 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 37.03 | |
10 | 337 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSÖR | 0256AV | 25 m | 37.51 | |
11 | 344 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSÖR | 0588AA | 25 m | 39.44 | |
12 | 81 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 39.90 | |
13 | 255 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 43.00 | |
14 | 220 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 43.61 | |
15 | 76 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 45.04 | |
16 | 394 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 46.61 | |
17 | 335 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSÖR | 0378AM | 25 m | 47.24 | |
18 | 246 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 49.84 | |
19 | 48 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 52.00 | |
20 | 83 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 53.60 | |
21 | 243 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 53.81 | |
22 | 96 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | ||
23 | 212 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 22, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Løwe Frederik S. | 2001 | SLAGELSE | 0133AE | 25 m | 28.52 | |
2 | 34 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 30.93 | |
3 | 17 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 31.47 | |
4 | 390 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 31.55 | |
5 | 396 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 31.61 | |
6 | 98 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 32.30 | |
7 | 272 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 32.44 | |
8 | 221 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 32.90 | |
9 | 215 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 34.44 | |
10 | 241 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 35.75 | |
11 | 391 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 35.79 | |
12 | 203 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 41.62 | |
13 | 36 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 44.96 | |
14 | 340 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 45.01 | |
15 | 260 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 51.31 | |
16 | 419 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | 56.55 | |
17 | 206 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | ||
18 | 253 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | ||
19 | 342 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:51.70 | |
2 | 393 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 3:09.42 | |
3 | 417 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 3:10.14 | |
4 | 65 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 3:12.76 | |
5 | 210 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:20.32 | |
6 | 61 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:22.45 | |
7 | 400 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 3:24.10 | |
8 | 268 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 3:24.15 | |
9 | 275 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 3:25.98 | |
10 | 97 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 3:28.18 | |
11 | 347 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSÖR | 0496AS | 25 m | 3:32.66 | |
12 | 72 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:48.49 | |
13 | 254 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 3:52.04 | |
14 | 257 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 3:54.93 | |
15 | 355 | Larsen Josephine | 2004 | KORSÖR | 0436AQ | 25 m | 3:56.87 | |
16 | 336 | Hansen Camilla | 1997 | KORSÖR | 9784BC | 25 m | 4:00.67 | |
17 | 338 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSÖR | 0488AU | 25 m | 4:05.41 | |
18 | 205 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 4:06.02 | |
19 | 430 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 4:32.24 | |
20 | 232 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 4:57.55 | |
21 | 100 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | ||
22 | 375 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | ||
23 | 392 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 0506AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 2:40.99 | |
2 | 75 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:43.42 | |
3 | 74 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 2:54.68 | |
4 | 407 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:56.65 | |
5 | 352 | Kragesand Alexander | 1999 | KORSÖR | 9955AQ | 25 m | 2:58.66 | |
6 | 62 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 3:16.49 | |
7 | 414 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 3:43.14 | |
8 | 250 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:45.02 | |
9 | 356 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 3:51.23 | |
10 | 362 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 3:51.67 | |
11 | 248 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 4:08.72 | |
12 | 251 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | ||
13 | 261 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | ||
14 | 354 | Larsen Jonas | 2005 | KORSÖR | 0513AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 25, 25m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 16.56 | |
2 | 422 | Person Melanie | 2006 | SLAGELSE | 0604AP | 25 m | 19.03 | |
3 | 430 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 20.22 | |
4 | 423 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 21.15 | |
5 | 403 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 21.30 | |
6 | 428 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 25 m | 22.25 | ||
7 | 374 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 24.08 | |
8 | 64 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | ||
9 | 88 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | ||
10 | 91 | Lund Mathilde | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
11 | 101 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
12 | 200 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | ||
13 | 219 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | ||
14 | 227 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
15 | 231 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | ||
16 | 256 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 0738AJ | 25 m | ||
17 | 258 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | ||
18 | 377 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 26, 25m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 14.85 | |
2 | 435 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2003 | SOLRØD | 25 m | 15.98 | ||
3 | 84 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 17.35 | |
4 | 384 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | 17.50 | |
5 | 73 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 18.00 | |
6 | 359 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 18.01 | |
7 | 410 | Marcher William | 2002 | SLAGELSE | 0281AT | 25 m | 18.02 | |
8 | 333 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 18.72 | |
9 | 278 | Sandbirk-Clausen Nikolaj | 2006 | VORDINGB | 25 m | 19.42 | ||
10 | 281 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | VORDINGB | 25 m | 23.00 | ||
11 | 432 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0695AH | 25 m | 25.07 | |
12 | 379 | Birkholm Nikolai | 2008 | SLAGELSE | 0833AB | 25 m | 31.43 | |
13 | 201 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
14 | 218 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 25 m | |||
15 | 226 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
16 | 229 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | ||
17 | 247 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | ||
18 | 252 | Schultz Kasper | 2007 | VEST | 25 m | |||
19 | 433 | Wesenberg-Lund Sebastian | 2008 | SLAGELSE | 25 m | |||
20 | 445 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 27, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 33.06 | |
2 | 269 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 33.68 | |
3 | 65 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 35.76 | |
4 | 230 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 36.01 | |
5 | 376 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 36.42 | |
6 | 427 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 37.21 | |
7 | 274 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 37.37 | |
8 | 337 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSÖR | 0256AV | 25 m | 38.20 | |
9 | 345 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | KORSÖR | 0062AI | 25 m | 38.72 | |
10 | 33 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 39.05 | |
11 | 103 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 39.93 | |
12 | 76 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 40.16 | |
13 | 72 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 44.32 | |
14 | 243 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 44.35 | |
15 | 205 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 45.11 | |
16 | 255 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 45.31 | |
17 | 212 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 46.20 | |
18 | 83 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 46.51 | |
19 | 257 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 47.22 | |
20 | 394 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 47.30 | |
21 | 220 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 47.40 | |
22 | 266 | Bønsager Vivian Sofie | 2003 | VORDINGB | 25 m | 48.00 | ||
23 | 200 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 48.06 | |
24 | 232 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 50.69 | |
25 | 244 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 52.31 | |
26 | 392 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 0506AO | 25 m | 55.05 | |
27 | 86 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 25 m | 55.54 | ||
28 | 9 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | 57.89 | |
29 | 415 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:01.97 | |
30 | 77 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:10.00 | |
31 | 78 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:22.22 | |
32 | 258 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | ||
33 | 378 | Bech Emilie | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
34 | 397 | Jørgensen Emma | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 28, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 27.70 | |
2 | 94 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 31.74 | |
3 | 405 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 31.83 | |
4 | 424 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 31.89 | |
5 | 277 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 34.06 | |
6 | 241 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 37.55 | |
7 | 229 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 39.20 | |
8 | 352 | Kragesand Alexander | 1999 | KORSÖR | 9955AQ | 25 m | 41.09 | |
9 | 330 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 41.28 | |
10 | 11 | Compen Victor | 2003 | HASLEV | 0359AH | 25 m | 41.58 | |
11 | 267 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 41.82 | |
12 | 233 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 42.75 | |
13 | 261 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 42.97 | |
14 | 207 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 43.30 | |
15 | 203 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 44.02 | |
16 | 434 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 44.52 | |
17 | 213 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 44.73 | |
18 | 248 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 45.66 | |
19 | 260 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 47.41 | |
20 | 270 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 47.51 | |
21 | 28 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 47.57 | |
22 | 211 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 47.57 | |
23 | 358 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 49.05 | |
24 | 70 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 50.89 | |
25 | 276 | Sakojak Amjad | 2003 | VORDINGB | 25 m | 51.00 | ||
26 | 278 | Sandbirk-Clausen Nikolaj | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:00.00 | ||
27 | 87 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 25 m | 1:01.71 | ||
28 | 204 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 1:06.79 | |
29 | 59 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 1:10.00 | |
30 | 38 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | ||
31 | 57 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
32 | 108 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
33 | 224 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | ||
34 | 383 | Ethelberg Aksel | 2005 | SLAGELSE | 0551AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:11.83 | |
2 | 385 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 2:12.61 | |
3 | 332 | Christoffersen Victoria | 2002 | KORSÖR | 0284AQ | 25 m | 2:24.44 | |
4 | 370 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSÖR | 0108AQ | 25 m | 2:32.95 | |
5 | 339 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSÖR | 0422AE | 25 m | 2:33.17 | |
6 | 27 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 2:33.83 | |
7 | 210 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:36.39 | |
8 | 361 | Rademakers Lucca | 2004 | KORSÖR | 0416AD | 25 m | 2:36.75 | |
9 | 24 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 2:42.91 | |
10 | 20 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 2:43.52 | |
11 | 81 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 50 m | 2:51.76 | |
12 | 25 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 2:57.00 | |
13 | 29 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 2:57.36 | |
14 | 346 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0486AO | 25 m | 3:01.09 | |
15 | 279 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:05.75 | |
16 | 39 | Vestergaard Lærke Sander | 2005 | HASLEV | 0506AL | 25 m | 3:05.93 | |
17 | 343 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 3:07.58 | |
18 | 402 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 3:09.84 | |
19 | 51 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:10.38 | |
20 | 63 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 3:24.29 | |
21 | 19 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 3:38.72 | |
22 | 216 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 3:40.95 | |
23 | 93 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 3:43.51 | |
24 | 54 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 3:44.92 | |
25 | 95 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | ||
26 | 341 | Harreboe Julie | 2002 | KORSÖR | 0226AZ | 25 m | ||
27 | 425 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 1:57.20 | |
2 | 10 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 2:09.28 | |
3 | 22 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 2:12.74 | |
4 | 390 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 2:13.06 | |
5 | 228 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:19.30 | |
6 | 89 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:24.44 | |
7 | 271 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:29.75 | |
8 | 52 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 2:43.45 | |
9 | 411 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:45.31 | |
10 | 350 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSÖR | 0441AG | 25 m | 2:58.71 | |
11 | 443 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533aa | 25 m | 3:00.67 | |
12 | 342 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 3:01.08 | |
13 | 249 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 3:01.15 | |
14 | 353 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSÖR | 0339AO | 25 m | 3:05.76 | |
15 | 444 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSÖR | 0439al | 25 m | 3:14.76 | |
16 | 416 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 3:15.52 | |
17 | 206 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:23.44 | |
18 | 280 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 3:26.17 | |
19 | 358 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 3:38.21 | |
20 | 354 | Larsen Jonas | 2005 | KORSÖR | 0513AI | 25 m | 4:14.45 | |
21 | 250 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | ||
22 | 263 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | ||
23 | 349 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 1:06.50 | |
2 | 21 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:09.50 | |
3 | 49 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:10.31 | |
4 | 273 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:15.44 | |
5 | 413 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:16.97 | |
6 | 369 | Thornsen Elida | 2005 | KORSÖR | 0528AA | 25 m | 1:18.14 | |
7 | 223 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:19.13 | |
8 | 262 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:25.93 | |
9 | 82 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:28.94 | |
10 | 386 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:30.31 | |
11 | 100 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:30.94 | |
12 | 275 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:33.47 | |
13 | 264 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:35.02 | |
14 | 92 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:38.42 | |
15 | 99 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:45.84 | |
16 | 24 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | ||
17 | 417 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 58.44 | |
2 | 387 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 1:01.52 | |
3 | 58 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:01.60 | |
4 | 420 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:08.39 | |
5 | 391 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:08.68 | |
6 | 202 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:11.30 | |
7 | 215 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 1:12.59 | |
8 | 409 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:14.23 | |
9 | 221 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:16.31 | |
10 | 13 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:19.69 | |
11 | 360 | Quist Nicolai | 2003 | KORSÖR | 0381AI | 25 m | 1:23.50 | |
12 | 398 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:41.65 | |
13 | 407 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:42.15 | |
14 | 50 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:45.86 | |
15 | 12 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | ||
16 | 241 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | ||
17 | 348 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | ||
18 | 350 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSÖR | 0441AG | 25 m | ||
19 | 431 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 33, 25m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 406 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 28.89 | ||
2 | 429 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 25 m | 34.88 | ||
3 | 78 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 41.00 | |
4 | 47 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 25 m | ||
5 | 88 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | ||
6 | 259 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 25 m | |||
7 | 374 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | ||
8 | 403 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | ||
9 | 423 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 34, 25m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 434 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 19.90 | |
2 | 410 | Marcher William | 2002 | SLAGELSE | 0281AT | 25 m | 27.47 | |
3 | 59 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 30.00 | |
4 | 253 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 30.09 | |
5 | 106 | Skjødt Lukas Toubro | 2005 | SOLRØD | 0569AM | 25 m | ||
6 | 204 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | ||
7 | 384 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | ||
8 | 419 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | ||
9 | 433 | Wesenberg-Lund Sebastian | 2008 | SLAGELSE | 25 m | |||
10 | 445 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 436 | Stv Mix 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 1:48.00 | ||
2 | 437 | Stv Mix 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 1:52.00 | ||
3 | 1 | Haslev Julestjerner 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 42 | Hg Nisser 2 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 438 | Stv Mix 3 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 1:56.00 | ||
6 | 199 | Vest 1 | 2001 | VEST | 25 m | 1:56.33 | ||
7 | 2 | Haslev Julestjerner 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 282 | Mix 1 Vordingborg | 1999 | VORDINGB | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 439 | Stv Mix 4 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 440 | Stv Mix 5 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 2:04.00 | ||
11 | 3 | Haslev Julestjerner 3 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
12 | 441 | Stv Mix 6 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 2:08.00 | ||
13 | 43 | Hg Nisser 3 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 102 | de Friske Piger Ssk | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 109 | Flyvende Hollændere Ssk | 2000 | SOLRØD | 25 m | 2:10.00 | ||
16 | 283 | Mix 2 Vordingborg | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:10.00 | ||
17 | 442 | Stv Mix 7 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 2:12.00 | ||
18 | 4 | Haslev Julestjerner 4 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:15.00 | ||
19 | 44 | Hg Nisser 4 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.00 | ||
20 | 45 | Hg Nisser 5 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
21 | 284 | Mix 3 Vordingborg | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 363 | Hold 1 Svøm Korsør | 0 | KORSÖR | 25 m | 2:20.00 | ||
23 | 5 | Haslev Julestjerner 5 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:25.00 | ||
24 | 234 | Vest Talent Mix 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:29.65 | ||
25 | 6 | Haslev Julestjerner 6 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:30.00 | ||
26 | 46 | Hg Nisser 6 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
27 | 285 | Mix 4 Vordingborg | 2003 | VORDINGB | 25 m | 2:30.00 | ||
28 | 364 | Hold 2 Svøm Korsør | 0 | KORSÖR | 25 m | 2:30.00 | ||
29 | 235 | Vest Talent Mix 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:36.69 | ||
30 | 7 | Haslev Julestjerner 7 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:40.00 | ||
31 | 105 | de Orange Lyn Ssk | 2004 | SOLRØD | 25 m | 2:40.00 | ||
32 | 236 | Vest Talent Mix 3 | 2005 | VEST | 25 m | 2:45.57 | ||
33 | 237 | Vest Talent Mix 4 | 2006 | VEST | 25 m | 2:53.02 | ||
34 | 238 | Vest Talent Mix 5 | 2005 | VEST | 25 m | 3:00.60 | ||
35 | 239 | Vest Talent Mix 6 | 2005 | VEST | 25 m | 3:15.44 | ||
36 | 107 | de Små Clementiner Ssk | 2006 | SOLRØD | 25 m | 3:20.00 | ||
37 | 41 | Hg Nisser 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
38 | 365 | Hold 3 Svøm Korsør | 0 | KORSÖR | 25 m | |||
39 | 366 | Hold 4 Svøm Korsør | 0 | KORSÖR | 25 m | |||
40 | 367 | Hold 5 Svøm Korsør | 0 | KORSÖR | 25 m | |||
41 | 368 | Hold 6 Svøm Korsør | 0 | KORSÖR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 december 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |