Ohjelma Saltis-Cup 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 1
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 65 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:08.26 | |
2 | 77 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 1:10.06 | |
3 | 222 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:11.05 | |
4 | 152 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 1:11.29 | |
5 | 342 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 25 m | 1:11.69 | |
6 | 75 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 1:14.12 | |
7 | 154 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 1:17.24 | |
8 | 134 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 25 m | 1:17.34 | |
9 | 155 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 1:17.37 | |
10 | 54 | Sjöberg Tova | 2001 | NORRTÄLJE | BC3401 | 25 m | 1:17.58 | |
11 | 48 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 1:17.63 | |
12 | 338 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 1:19.21 | |
13 | 117 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 25 m | 1:19.38 | |
14 | 71 | Cyrus Alma | 2003 | SALTSJÖB | AN4603 | 25 m | 1:20.04 | |
15 | 311 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 25 m | 1:20.63 | |
16 | 288 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 1:20.73 | |
17 | 320 | Edlundh Jessica | 2002 | SS04 | BC3402 | 25 m | 1:21.28 | |
18 | 93 | Palmborg Astrid | 2003 | SALTSJÖB | BH0803 | 25 m | 1:21.64 | |
19 | 96 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 1:22.68 | |
20 | 224 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:22.99 | |
21 | 193 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 1:23.29 | |
22 | 349 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 25 m | 1:24.06 | |
23 | 135 | Langell Högblom Ella | 2001 | SKURU IK | BF1801 | 25 m | 1:25.28 | |
24 | 329 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 1:25.40 | |
25 | 343 | Nyberg Agnes | 2002 | SS04 | BP8602 | 25 m | 1:26.02 | |
26 | 41 | Andersson Linn | 1999 | NORRTÄLJE | BS3299 | 25 m | 1:26.15 | |
27 | 133 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU IK | BL4603 | 25 m | 1:26.73 | |
28 | 312 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:27.79 | |
29 | 331 | Jonsson Anna | 2002 | SS04 | BP6602 | 25 m | 1:28.95 | |
30 | 300 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 1:29.03 | |
31 | 7 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 1:30.45 | |
32 | 344 | Preste Sofia | 2003 | SS04 | CA7403 | 25 m | 1:30.71 | |
33 | 319 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 1:31.35 | |
34 | 372 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | 1:31.88 | |
35 | 323 | Engström Ronja | 2002 | SS04 | BJ7802 | 25 m | 1:33.88 | |
36 | 278 | Hedman Ebba | 2003 | TYRESÖ SS | BL3203 | 25 m | 1:35.81 | |
37 | 12 | Mörfelt Stella | 2000 | GUSTAVSBER | BS9200 | 25 m | 1:36.62 | |
38 | 333 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 1:37.88 | |
39 | 365 | Haglund Louise | 2003 | STRÄNGNÄS | AY6803 | 25 m | 1:41.61 | |
40 | 296 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BK7699 | 25 m | 1:42.04 | |
41 | 363 | Rosengart Rebecka | 2001 | HELLAS SK | AJ2601 | 25 m | 1:49.26 | |
42 | 302 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BS2602 | 25 m | 1:49.29 | |
43 | 297 | Araya Deborah | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BU9802 | 25 m | 1:49.82 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 november 2016 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening | Utskriftstid | 18:16 |