2019-11-18   13:34:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet 2009

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 14
Heatlista 
 
  Tävling  Sydsim Swim Meet 2009    Utskriftsdatum  16 maj 2009   
  Tävlingsort  Arlöv    Utskriftstid  08:14   
  Arrangör  SK Sydsim         
 
 
 
Gren 14, 400m Frisim Damer B  Finaler (4) 
Sponsor: Sweco Systems 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
397  Ida Stuhr  1993  AN3493  SK SYDSIM    25m  5:27.92 
396  Jenniefer Lundberg  1994  BL5894  SK SYDSIM    25m  5:24.74 
72  Emelie Hansson-Ferreira  1993  AS1493  SK RAN    50m  5:26.52 
308  Emma Borg  1994  AJ4494  SK TRITON    25m  5:28.49 
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
303  Sarah Danielsson  1994  AU1495  TYRINGE SS    25m  5:18.67 
329  My Jensen  1993  AS4493  VELLINGE-N    25m  5:14.15 
300  Elin Andersson  1994  AQ2894  TYRINGE SS    25m  5:12.69 
175  Viktoria Petersson  1993  BP7693  MKK    25m  5:05.54 
74  Maria Olsson  1993  BR6893  SK RAN    25m  5:12.68 
Désirée Andersson  1994  AX8694  YSTADS SS    25m  5:13.55 
21  Annika Jönsson  1993  BI0893  SK HAJEN    25m  5:18.26 
351  Carolina Schersten  1994  BA2894  POSEIDON    25m  5:19.97 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
309  Anna Gren  1993  AG7693  SK TRITON    25m  5:03.72 
367  Wilma Thaning  1993  AS7693  POSEIDON    50m  5:01.54 
130  Emma Jansson  1994  AP4694  MKK    25m  4:53.76 
174  Golnaz Barjandi  1993  AH3693  MKK    25m  4:51.17 
163  Lina Hinderup  1994  BM9294  MKK    25m  4:51.80 
387  Erika Hultman  1994  AG2894  SK SYDSIM    25m  4:58.48 
395  Matilda Carlsson  1993  AS7493  SK SYDSIM    25m  5:02.41 
419  Felicia Baaz  1993  BI2693  SK LAXEN    25m  5:05.29 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
67  Hanne Otzen  1993  AW2693  S 71    25m  4:43.63 
405  Julia Olsson  1993  AO2293  SK SYDSIM    25m  4:38.69 
37  Anna Jonsson  1993  AH2693  SK HAJEN    25m  4:36.83 
342  Linnéa Olsson  1994  BX0494  VELLINGE-N    25m  4:32.62 
316  Ellinor Nilsson  1994  AV2294  SK TRITON    25m  4:35.71 
326  Amanda Widlund  1993  AE8293  SK TRITON    25m  4:38.62 
398  Michelle Hansen  1994  AG3894  SK SYDSIM    25m  4:41.76 
263  Elin Lindeberg  1993  AG0693  SK LÖDDE    25m  4:50.70 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.13  Utskriftsdatum  16 maj 2009 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  08:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner