2019-11-18   13:42:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet 2009

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 55
Heatlista 
 
  Tävling  Sydsim Swim Meet 2009    Utskriftsdatum  17 maj 2009   
  Tävlingsort  Arlöv    Utskriftstid  15:06   
  Arrangör  SK Sydsim         
 
 
 
Gren 55, 200m Medley Damer B  Finaler (5) 
Sponsor: Tyréns 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
397  Ida Stuhr  1993  AN3493  SK SYDSIM    50m  3:04.32 
308  Emma Borg  1994  AJ4494  SK TRITON    25m  3:02.37 
22  Frida Valeur  1994  AS9894  SK HAJEN    25m  3:03.31 
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
127  Marlina Degirmenci  1994  AZ7694  MKK    25m  3:01.87 
351  Carolina Schersten  1994  BA2894  POSEIDON    25m  2:51.56 
74  Maria Olsson  1993  BR6893  SK RAN    25m  2:50.66 
300  Elin Andersson  1994  AQ2894  TYRINGE SS    25m  2:51.43 
72  Emelie Hansson-Ferreira  1993  AS1493  SK RAN    25m  2:54.74 
73  Emilia Hedberg  1994  BX6494  SK RAN    25m  3:02.28 
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
59  Julia Ekeroth  1994  AD4294  SS DELFIN    25m  2:47.41 
387  Erika Hultman  1994  AG2894  SK SYDSIM    25m  2:45.67 
309  Anna Gren  1993  AG7693  SK TRITON    25m  2:45.17 
Désirée Andersson  1994  AX8694  YSTADS SS    25m  2:43.10 
245  Lina Söderberg  1994  AS3294  SK LÖDDE    25m  2:44.89 
276  Johanna Holmberg  1993  BH9693  SK LÖDDE    25m  2:45.62 
395  Matilda Carlsson  1993  AS7493  SK SYDSIM    25m  2:46.15 
396  Jenniefer Lundberg  1994  BL5894  SK SYDSIM    25m  2:50.07 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
164  Joy Malmberg  1993  BE8293  MKK    25m  2:41.25 
246  Elin Mähl  1994  AC4294  SK LÖDDE    25m  2:39.37 
398  Michelle Hansen  1994  AG3894  SK SYDSIM    25m  2:38.37 
130  Emma Jansson  1994  AP4694  MKK    25m  2:35.09 
Jennifer Lundgren  1993  AR5693  YSTADS SS    25m  2:36.37 
163  Lina Hinderup  1994  BM9294  MKK    25m  2:38.42 
207  Stephanie Nilsson  1993  AD8293  TRELLEBORG    25m  2:40.28 
129  Elin Hemby  1994  AP2694  MKK    25m  2:42.53 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
405  Julia Olsson  1993  AO2293  SK SYDSIM    25m  2:33.48 
37  Anna Jonsson  1993  AH2693  SK HAJEN    25m  2:31.96 
316  Ellinor Nilsson  1994  AV2294  SK TRITON    25m  2:28.93 
386  Frida Börnfors  1994  AP9494  SK SYDSIM    25m  2:27.74 
237  Johanna Linné  1993  AR0693  SS IDEN    25m  2:27.94 
273  Karin Ademar  1993  AG9493  SK LÖDDE    25m  2:30.58 
384  Petra Wennberg  1993  AS2693  SK SYDSIM    25m  2:32.40 
128  Anna Fransson  1993  AS3493  MKK    25m  2:33.56 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.13  Utskriftsdatum  17 maj 2009 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  15:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner