2019-11-18   13:32:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet 2009

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

15_S
Gren 15, 400m Frisim Damer C 
 
Sponsor: Sweco Systems 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
209  Olsson Ellen  1995  TRELLEBORG  AA3695  25 m  4:32.45   
218  Reinert Jeanette  1996  HS  AF8296  25 m  4:43.51   
217  Hansson Louise  1996  HS  AO1896  25 m  4:47.96   
196  Cronqvist Hanna  1996  TRELLEBORG  AD5496  25 m  4:50.50   
134  Gutlic Ida  1996  MKK  AP0496  25 m  4:50.93   
178  Clarén Cornelia  1997  MKK  AT1697  25 m  4:51.25   
179  Bivesand Josefine  1995  MKK  AN1695  25 m  4:52.89   
219  Rahm-Andersson Hanna  1995  HS  AN6695  25 m  4:57.41   
264  Sylvander Rebecka  1995  SK LÖDDE  AS5695  25 m  4:57.64   
10  15  Håbbe Fia  1995  YSTADS SS  AF4495  25 m  5:00.19   
11  407  Cerutti Ingrid  1995  SK SYDSIM  AW7295  25 m  5:01.19   
12  135  Lundström Maja  1995  MKK  AN3695  25 m  5:03.03   
13  194  Blennow Emelie  1996  TRELLEBORG  AF6296  25 m  5:03.19   
14  285  Kaspersson Emma  1997  ESLÖVS SS  AE4297  25 m  5:06.12   
15  211  Rydqvist Madelen  1996  TRELLEBORG  AD7496  25 m  5:06.22   
16  33  Nilsson Hanna  1995  SK HAJEN  AN4295  25 m  5:07.95   
17  11  Topphem Marie  1995  YSTADS SS  AF9295  25 m  5:09.58   
18  34  Aminoff Stephanie  1995  SK HAJEN  AN3295  25 m  5:09.70   
19  210  Appelkvist Ebba Olsson  1995  TRELLEBORG  AQ7695  25 m  5:11.29   
20  168  Hantorp Felicia  1995  MKK  AW7495  25 m  5:13.57   
21  26  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  25 m  5:17.96   
22  204  Lundh Emmy  1995  TRELLEBORG  AN5695  25 m  5:18.27   
23  280  Fridh Ebba  1995  ESLÖVS SS  AN2495  25 m  5:23.37   
24  27  Lundgren Natalie  1996  SK HAJEN  AP5696  25 m  5:24.63   
25  206  Nilsson Frida  1995  TRELLEBORG  AE7695  25 m  5:25.55   
26  24  Hovenberg Anna  1995  SK HAJEN  AN2295  25 m  5:25.93   
27  281  Fridh Hanna  1997  ESLÖVS SS  AJ9297  25 m  5:26.17   
28  48  Malmqvist Felicia  1996  SJÖBO SS  AQ5496  25 m  5:27.57   
29  75  Svensson Isabella  1995  SK RAN  AV7695  25 m  5:28.62   
30  389  Heimsten Sofia  1997  SK SYDSIM  AT8697  25 m  5:31.05   
31  191  Andersson Fanny  1997  TRELLEBORG  AO9497  25 m  5:32.32   
32  212  Sandberg Matilda  1997  TRELLEBORG  AI8297  25 m  5:33.70   
33  266  Berglund Fanny  1995  SK LÖDDE  AH7695  25 m  5:35.12  RES 
34  353  Hermansson-Barak Zarah  1995  POSEIDON  BP8295  50 m  5:36.00  RES 
35  118  Klingberg Julia  1996  HÖGANÄS SS  AT4296  25 m  5:37.52  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.02 
Licensierad till: Simklubben Sydsim 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner