2019-11-18   13:45:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet 2009

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

18_S
Gren 18, 200m Frisim Herrar C 
 
Sponsor: Beijer Byggmaterial 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
208  Olsson Alexander  1995  TRELLEBORG  AC3795  25 m  2:09.08   
86  Andersson Jonatan  1995  SK RAN  AC3595  25 m  2:11.07   
302  Christiansson Viktor  1995  TYRINGE SS  AD5795  25 m  2:11.19   
87  Attellesey Ahmad  1995  SK RAN  AP5995  25 m  2:11.87   
88  Samson Simon  1995  SK RAN  AC6595  25 m  2:14.44   
56  Erlandsson Gilbert  1995  SS DELFIN  AG6995  25 m  2:16.20   
101  Svensson Markus  1995  SK RAN  AC5595  25 m  2:16.35   
95  Olofsson Oskar  1995  SK RAN  AD4995  25 m  2:16.36   
153  Ström August  1995  MKK  AN8795  25 m  2:16.63   
10  90  Andersson Rasmus  1995  SK RAN  AA6995  25 m  2:16.98   
11  18  Flodfält Axel  1995  YSTADS SS  AT0395  25 m  2:18.21   
12  216  Titikic Oliver  1995  HS  AH4395  25 m  2:18.63   
13  193  Bengtsson Gustav  1995  TRELLEBORG  AH0395  25 m  2:19.53   
14  203  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  2:21.79   
15  222  Steen Fabian  1996  HS  AH9596  25 m  2:23.36   
16  154  Pincic Filip  1995  MKK  AX1395  25 m  2:23.75   
17  305  Wictorsson Simon  1995  TYRINGE SS  AD9795  25 m  2:24.16   
18  157  Kostevski Anton  1995  MKK  AN9995  25 m  2:24.67   
19  262  Holmström Gustav  1996  SK LÖDDE  AH8596  25 m  2:25.41   
20  Christiansson Johan  1996  YSTADS SS  AD4396  25 m  2:25.83   
21  155  Fransson Anton  1996  MKK  AN5596  25 m  2:26.75   
22  172  Andersson-Arvidsso Marcus  1996  MKK  AF8996  25 m  2:27.06   
23  294  Olsson Alexander  1996  ESLÖVS SS  AK1796  25 m  2:27.43   
24  283  Hansson Petter  1995  ESLÖVS SS  AA4995  25 m  2:28.87   
25  89  Lindberg Sigfrid  1996  SK RAN  AK6196  25 m  2:29.75   
26  158  Bivesand Filip  1997  MKK  AH6597  25 m  2:30.00   
27  32  Christerson Per  1995  SK HAJEN  AG3995  25 m  2:34.29   
28  96  Thoft Andreas  1995  SK RAN  AA7995  25 m  2:36.12   
29  185  Karabeleski Filip  1995  MKK  AR8395  25 m  2:36.28   
30  156  Hindberg Henrik  1995  MKK  AX2395  25 m  2:37.70   
31  299  Wåhlin Alexander  1996  ESLÖVS SS  AK9796  25 m  2:40.67   
32  284  Ibarra David  1996  ESLÖVS SS  AK3796  25 m  2:41.12   
33  287  Krappe Erik  1996  ESLÖVS SS  AK2796  25 m  2:41.83  RES 
34  403  Nagy Hampus  1995  SK SYDSIM  AO4195  25 m  2:46.73  RES 
35  260  Åsly Vidar  1997  SK LÖDDE  AH1597  25 m  2:47.34  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.02 
Licensierad till: Simklubben Sydsim 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner