2019-11-18   13:33:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet 2009

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

21_S
Gren 21, 100m Frisim Damer C 
 
Sponsor: Sydtotal 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
217  Hansson Louise  1996  HS  AO1896  25 m  59.35   
218  Reinert Jeanette  1996  HS  AF8296  25 m  1:01.71   
388  Berlin Amelia  1995  SK SYDSIM  AB6895  25 m  1:01.87   
132  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  25 m  1:02.41   
93  Ngan Emma Tran  1995  SK RAN  AP1895  25 m  1:02.47   
196  Cronqvist Hanna  1996  TRELLEBORG  AD5496  25 m  1:02.50   
215  Nilsson Rebecca  1996  HS  AH5696  25 m  1:03.11   
178  Clarén Cornelia  1997  MKK  AT1697  25 m  1:03.51   
400  Algotsson Malin  1995  SK SYDSIM  AB5695  25 m  1:03.55   
10  264  Sylvander Rebecka  1995  SK LÖDDE  AS5695  25 m  1:03.83   
11  134  Gutlic Ida  1996  MKK  AP0496  25 m  1:04.42   
12  103  Johnsson Josefin  1996  SK RAN  AL7296  25 m  1:04.51   
13  226  Zemui Lidia  1995  HS  AJ7895  25 m  1:04.74   
14  249  Engberg Sandra  1995  SK LÖDDE  AH9695  25 m  1:05.45   
15  179  Bivesand Josefine  1995  MKK  AN1695  25 m  1:05.48   
16  250  Ternblad Nellie  1995  SK LÖDDE  AI2295  25 m  1:05.51   
17  407  Cerutti Ingrid  1995  SK SYDSIM  AW7295  25 m  1:05.55   
18  186  Dollmayer Wanda  1996  MKK  AL6696  25 m  1:05.61   
19  76  Johansson Felicia  1995  SK RAN  AH4295  25 m  1:05.69   
20  135  Lundström Maja  1995  MKK  AN3695  25 m  1:05.79   
21  33  Nilsson Hanna  1995  SK HAJEN  AN4295  25 m  1:06.14   
22  167  Lindberg Hannah  1995  MKK  AN4695  25 m  1:06.26   
23  225  Olausson Linnea  1995  HS  AR2495  25 m  1:06.32   
24  370  Hörberg-Zdanowski Amanda  1996  POSEIDON  AL5896  25 m  1:06.91   
25  194  Blennow Emelie  1996  TRELLEBORG  AF6296  25 m  1:06.95   
26  11  Topphem Marie  1995  YSTADS SS  AF9295  25 m  1:07.01   
27  354  Ståhl Moa  1995  POSEIDON  AV4695  25 m  1:07.42   
28  204  Lundh Emmy  1995  TRELLEBORG  AN5695  25 m  1:07.46   
29  192  Andersson Tove  1995  TRELLEBORG  AC0695  25 m  1:07.53   
30  15  Håbbe Fia  1995  YSTADS SS  AF4495  25 m  1:07.67   
31  34  Aminoff Stephanie  1995  SK HAJEN  AN3295  25 m  1:07.68   
32  210  Appelkvist Ebba Olsson  1995  TRELLEBORG  AQ7695  25 m  1:07.96   
33  26  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  25 m  1:08.11   
34  214  Söderberg Nadine  1995  HS  AB4895  25 m  1:08.36   
35  133  Gustafsson Andrea  1996  MKK  AV0896  25 m  1:08.37   
36  165  Skog Hannah  1997  MKK  AK3297  25 m  1:08.45   
37  211  Rydqvist Madelen  1996  TRELLEBORG  AD7496  25 m  1:08.46   
38  168  Hantorp Felicia  1995  MKK  AW7495  25 m  1:08.62   
39  111  Mlivic Mia  1995  HÖGANÄS SS  BE3695  25 m  1:08.78   
40  304  Larsen Erika  1995  TYRINGE SS  AP3295  25 m  1:08.82   
41  25  Kharraziha Isabella  1995  SK HAJEN  BH2295  25 m  1:08.97   
42  113  Möller Josefine  1996  HÖGANÄS SS  AN5296  25 m  1:09.06   
43  206  Nilsson Frida  1995  TRELLEBORG  AE7695  25 m  1:09.39   
44  78  Fransson Linnea  1995  SK RAN  AH3295  25 m  1:09.43   
45  187  Laursen Cecilia  1997  MKK  AK4297  25 m  1:09.68   
46  265  Vater Clara  1997  SK LÖDDE  AH7497  25 m  1:09.81   
47  266  Berglund Fanny  1995  SK LÖDDE  AH7695  25 m  1:09.90   
48  322  Rosenkvist Linn  1995  SK TRITON  AO3895  25 m  1:09.96   
49  247  Lövdahl Michelle  1995  SK LÖDDE  AH8895  25 m  1:10.38   
50  136  Frykholm Sofia  1996  MKK  AQ7296  25 m  1:10.39   
51  371  Ekfors-Elvin Agnes  1995  POSEIDON  BK9895  25 m  1:10.52   
52  47  Jönsson My  1996  SJÖBO SS  BG6296  25 m  1:10.68   
53  24  Hovenberg Anna  1995  SK HAJEN  AN2295  25 m  1:11.08   
54  77  Helgesson Frida  1995  SK RAN  AJ9495  25 m  1:11.83   
55  190  Dam Annika  1996  MKK  be5496  25 m  1:11.94   
56  131  Enache Victoria  1995  MKK  BH5495  25 m  1:12.35   
57  112  Torell Tova  1996  HÖGANÄS SS  BG7296  25 m  1:12.37   
58  212  Sandberg Matilda  1997  TRELLEBORG  AI8297  25 m  1:12.60   
59  390  Johansson Agnes  1995  SK SYDSIM  BD0295  25 m  1:12.61   
60  280  Fridh Ebba  1995  ESLÖVS SS  AN2495  25 m  1:12.98   
61  177  Chiu Jukjin  1995  MKK  BL9295  25 m  1:13.30   
62  356  Langlais Ayla  1996  POSEIDON  AL6896  25 m  1:13.49   
63  353  Hermansson-Barak Zarah  1995  POSEIDON  BP8295  25 m  1:13.54   
64  352  Cheng Amanda  1996  POSEIDON  BA1296  25 m  1:13.58   
65  120  Sandin Karin  1995  HÖGANÄS SS  BG9295  25 m  1:13.63   
66  75  Svensson Isabella  1995  SK RAN  AV7695  25 m  1:13.80   
67  399  Nilsson Jenny  1995  SK SYDSIM  BL6295  25 m  1:13.85   
68  23  Dion Erika  1995  SK HAJEN  BG4495  25 m  1:13.97   
69  97  Hariri Sara  1995  SK RAN  AP6695  25 m  1:14.25   
70  121  Ekros Mika  1997  HÖGANÄS SS  BC6497  25 m  1:14.43   
71  291  Månsson Julia  1996  ESLÖVS SS  BJ2896  25 m  1:14.46   
72  191  Andersson Fanny  1997  TRELLEBORG  AO9497  25 m  1:15.02   
73  166  Andersson Jenny  1995  MKK  AN9495  25 m  1:15.41   
74  188  Andersson Emma  1996  MKK  BO0896  25 m  1:15.84   
75  279  Forés Alba  1998  ESLÖVS SS  AI5298  25 m  1:16.87   
76  293  Nordberg Rebecca  1996  ESLÖVS SS  AX1696  25 m  1:18.06   
77  267  Ramkvist Victoria  1996  SK LÖDDE  AC1496  25 m  1:18.09   
78  298  Varady Natalie  1997  ESLÖVS SS  AU8897  25 m  1:18.42   
79  436  Engevall Joanna  1997  HÖGANÄS SS  az3897  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.02 
Licensierad till: Simklubben Sydsim 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner