2019-11-18   13:42:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet 2009

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

23_S
Gren 23, 200m Medley Herrar B 
 
Sponsor: Prenad 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
55  Andersson Anton  1993  SS DELFIN  AC1593  25 m  2:06.57   
82  Westergren Mats  1994  SK RAN  AA0994  25 m  2:15.75   
64  Kärki Johannes  1993  S 71  AC6793  25 m  2:16.68   
335  Nilsson Martin  1993  VELLINGE-N  AD3793  25 m  2:22.97   
117  Torell Styrbjörn  1993  HÖGANÄS SS  AO4793  25 m  2:23.92   
100  Thoft Jacob  1993  SK RAN  AE1993  25 m  2:24.50   
148  Schön-Svensson David  1993  MKK  AD8993  25 m  2:24.88   
257  Brock Albert  1993  SK LÖDDE  AB7793  25 m  2:24.94   
317  Nilsson Henrik  1994  SK TRITON  AA1994  25 m  2:25.47   
10  301  Bellman Tobias  1993  TYRINGE SS  AK9593  25 m  2:26.06   
11  198  Hansson Joakim  1993  TRELLEBORG  AR8793  25 m  2:26.91   
12  31  Rasmusson-Lindström Eric  1994  SK HAJEN  AC6394  25 m  2:30.24   
13  Eliasson Lucas  1993  YSTADS SS  AC0593  25 m  2:30.78   
14  232  Boman Simon  1994  SS IDEN  AM0394  25 m  2:31.90   
15  17  Lienau-Petersso Alexander  1993  YSTADS SS  AR5393  25 m  2:33.40   
16  94  Svensson Andreas  1993  SK RAN  AB7993  25 m  2:33.43   
17  195  Collin John  1993  TRELLEBORG  BB1993  25 m  2:33.48   
18  270  Zeidler Jacob  1994  SK LÖDDE  AB5394  25 m  2:34.05   
19  171  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  2:36.21   
20  36  Olausson-Eckl Hampus  1993  SK HAJEN  AP7793  25 m  2:40.45   
21  361  Lindvall Johannes  1994  POSEIDON  AD8194  25 m  2:40.65   
22  312  Höcker Filip  1994  SK TRITON  AM4194  25 m  2:40.88   
23  362  Greiff Marcus  1993  POSEIDON  AD0793  25 m  2:41.83   
24  332  Ljungqvist Jim  1994  VELLINGE-N  AW5794  25 m  2:42.22   
25  313  Jönsson Jonatan  1994  SK TRITON  AM2994  25 m  2:42.48   
26  323  Schmidt Tobias  1994  SK TRITON  AD2194  25 m  2:42.58   
27  150  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  2:42.99   
28  394  Hubner Alexander  1994  SK SYDSIM  AR3194  25 m  2:51.42   
29  365  Langlais Shan  1994  POSEIDON  AK1594  25 m  2:55.91   
30  343  Palade Jonatan  1994  VELLINGE-N  AY8194  25 m  2:59.44   
31  368  Pettersson Henrik  1993  POSEIDON  AJ3193  50 m  3:08.95   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.02 
Licensierad till: Simklubben Sydsim 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner