2019-11-18   13:34:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet 2009

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

52_S
Gren 52, 100m Frisim Herrar B 
 
Sponsor: Anderssons ICA, S Sandby 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
55  Andersson Anton  1993  SS DELFIN  AC1593  25 m  53.95   
82  Westergren Mats  1994  SK RAN  AA0994  25 m  54.56   
100  Thoft Jacob  1993  SK RAN  AE1993  25 m  55.14   
80  Shpatollaj Albert  1994  SK RAN  AV0994  25 m  55.85   
106  Sigurdsson Magnus  1993  SK RAN  an6193  25 m  56.03   
64  Kärki Johannes  1993  S 71  AC6793  25 m  56.32   
61  Myhrberg Andreas  1993  S 71  AI6593  25 m  57.20   
257  Brock Albert  1993  SK LÖDDE  AB7793  25 m  57.28   
83  Farhangdoust Kawosh  1993  SK RAN  AO5393  25 m  57.40   
10  84  Kindberg Marcus  1993  SK RAN  AI6993  25 m  58.07   
11  301  Bellman Tobias  1993  TYRINGE SS  AK9593  25 m  58.15   
12  335  Nilsson Martin  1993  VELLINGE-N  AD3793  25 m  58.28   
13  234  Hjelm Julius  1994  SS IDEN  AC6194  25 m  58.29   
14  148  Schön-Svensson David  1993  MKK  AD8993  25 m  58.81   
15  Eliasson Lucas  1993  YSTADS SS  AC0593  25 m  59.00   
16  198  Hansson Joakim  1993  TRELLEBORG  AR8793  25 m  59.16   
17  31  Rasmusson-Lindström Eric  1994  SK HAJEN  AC6394  25 m  59.97   
18  270  Zeidler Jacob  1994  SK LÖDDE  AB5394  25 m  1:00.00   
19  195  Collin John  1993  TRELLEBORG  BB1993  25 m  1:00.10   
20  344  Rohde Adam  1993  VELLINGE-N  AV6593  25 m  1:00.19   
21  17  Lienau-Petersso Alexander  1993  YSTADS SS  AR5393  25 m  1:00.71   
22  151  Kejzelman Marcus  1993  MKK  AE1193  25 m  1:00.94   
23  348  Zettergren Gustav  1993  VELLINGE-N  AQ8593  25 m  1:01.15   
24  362  Greiff Marcus  1993  POSEIDON  AD0793  25 m  1:01.19   
25  410  Lorenzen Konstantin  1994  SK SYDSIM  AY9394  25 m  1:01.47   
26  313  Jönsson Jonatan  1994  SK TRITON  AM2994  25 m  1:02.03   
27  259  Karlsson Eddie  1994  SK LÖDDE  AK9394  25 m  1:02.84   
28  423  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  1:03.12   
29  361  Lindvall Johannes  1994  POSEIDON  AD8194  25 m  1:03.35   
30  323  Schmidt Tobias  1994  SK TRITON  AD2194  25 m  1:03.54   
31  394  Hubner Alexander  1994  SK SYDSIM  AR3194  25 m  1:03.67   
32  278  Andersson Oskar  1994  ESLÖVS SS  AD1194  25 m  1:04.14   
33  332  Ljungqvist Jim  1994  VELLINGE-N  AW5794  25 m  1:04.27   
34  171  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  1:04.41   
35  36  Olausson-Eckl Hampus  1993  SK HAJEN  AP7793  25 m  1:04.61   
36  312  Höcker Filip  1994  SK TRITON  AM4194  25 m  1:05.15   
37  85  Andersson Daniel  1994  SK RAN  AD5594  25 m  1:05.43   
38  401  Pawlik Bartosz  1994  SK SYDSIM  AR1594  25 m  1:05.84   
39  275  Strömberg Oskar  1994  SK LÖDDE  AM5194  25 m  1:05.87   
40  258  Mattsson Axel  1994  SK LÖDDE  AM3394  25 m  1:06.16   
41  35  Vessman Anton  1994  SK HAJEN  AI3994  25 m  1:07.25   
42  365  Langlais Shan  1994  POSEIDON  AK1594  25 m  1:07.92   
43  368  Pettersson Henrik  1993  POSEIDON  AJ3193  25 m  1:09.10   
44  343  Palade Jonatan  1994  VELLINGE-N  AY8194  25 m  1:14.93   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.02 
Licensierad till: Simklubben Sydsim 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner