Startliste for Fyn Distance forår 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Fyn Distance forår 2017 |
|
Udskriftsdato |
14 januar 2017 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
14:20 |
|
|
Arrangør |
H2Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
14 januar 2017 |
|
|
|
|
Løb 1, 800m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
Amanda Siomone Witte |
2003 |
0344AC |
RINGE |
|
50m |
|
132 |
3 |
Esther Ellegaard Nielsen |
2005 |
0598AN |
ODENSE |
|
50m |
|
5 |
4 |
Nicole Singer |
2002 |
0262BE |
SVENDBORG |
|
50m |
|
85 |
5 |
Cecilie Drud Astrup |
2005 |
0572AN |
ODENSE |
|
50m |
|
11 |
6 |
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
0424AN |
RINGE |
|
50m |
|
27 |
7 |
Tenna Marie Nielsen |
2004 |
0428AX |
NYBORG |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Nina Seirup |
2005 |
0566AN |
NYBORG |
|
50m |
|
84 |
2 |
Nikoline Andersen |
2003 |
0368AR |
ODENSE |
|
50m |
|
102 |
3 |
Agnete Habermann |
2005 |
0576AA |
ODENSE |
|
50m |
|
4 |
4 |
Ghita Ross Rasmussen |
2003 |
0362AQ |
SVENDBORG |
|
50m |
|
31 |
5 |
Kristine Kipper Pedersen |
2004 |
0494AV |
NYBORG |
|
50m |
|
25 |
6 |
Laura Riber Memborg |
2004 |
0428AL |
NYBORG |
|
50m |
|
110 |
7 |
Josefine S Jørgensen |
2004 |
0416AN |
ODENSE |
|
50m |
|
14 |
8 |
Barbara Ammentorp |
2003 |
0354AW |
NYBORG |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Kaya Yang Eisensee |
2004 |
0456AM |
ODENSE |
|
25m |
12:49.56 |
106 |
2 |
Frederikke Honore |
2001 |
0134AQ |
ODENSE |
|
25m |
12:28.61 |
87 |
3 |
Malea Benediktson |
2001 |
0104AM |
ODENSE |
|
25m |
12:00.20 |
94 |
4 |
Alma Burgaard |
2003 |
0332AA |
ODENSE |
|
25m |
11:44.06 |
91 |
5 |
Anna Broe |
2002 |
0228AD |
ODENSE |
|
25m |
11:52.85 |
116 |
6 |
Katrine Brolykke Madsen |
2003 |
0372AH |
ODENSE |
|
25m |
12:25.66 |
109 |
7 |
Josefine Risum Jørgensen |
2004 |
0406AC |
ODENSE |
|
25m |
12:29.11 |
17 |
8 |
Freja S. Falkenstrøm |
2004 |
0434AK |
NYBORG |
|
25m |
13:14.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Aurelia Pedersen |
2004 |
0414AA |
ODENSE |
|
25m |
11:17.08 |
93 |
2 |
My Phuong Bui |
2003 |
0322AS |
ODENSE |
|
25m |
11:09.18 |
36 |
3 |
Mai Jørgensen |
2003 |
0376AA |
FREM |
|
25m |
10:28.82 |
16 |
4 |
Iben Bak |
2001 |
0124AH |
NYBORG |
|
25m |
9:13.63 |
100 |
5 |
Heidi Glintborg |
2002 |
0202AP |
ODENSE |
|
25m |
10:20.22 |
126 |
6 |
Maibritt Skjoldborg |
2002 |
0284AO |
ODENSE |
|
25m |
10:31.46 |
113 |
7 |
Christine Krogh |
2003 |
0376AH |
ODENSE |
|
25m |
11:11.96 |
112 |
8 |
Mia T. Klüver-Kristensen |
2004 |
0496AH |
ODENSE |
|
25m |
11:27.22 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
14 januar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
14:20 |
|