Ohjelma Tonttu-Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nyström Fanny | 1999 | BS-PU | 99A834 | 50 m | 1:18.12 | 1:15.12 | |
2 | Nyström Ada | 2001 | BS-PU | 01A572 | 25 m | 1:15.37 | 1:15.37 | |
3 | Kalvet Laura | 2002 | TOP | 25 m | 1:18.03 | 1:18.03 | ||
4 | Forslund Winona | 2003 | BS-PU | 03A476 | 25 m | 1:19.36 | 1:19.36 | |
5 | Nordström Pippi | 2001 | HU | 01A854 | 25 m | 1:19.42 | 1:19.42 | |
6 | Mätlik Elisabet | 2002 | TOP | 25 m | 1:19.91 | 1:19.91 | ||
7 | Heikkinen Iida | 2004 | UI | 04A273 | 25 m | 1:21.87 | 1:21.87 | |
8 | Långström Sofia | 2003 | Cetus | 03A085 | 25 m | 1:23.02 | 1:23.02 | |
9 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 25 m | 1:23.52 | 1:23.52 | |
10 | Yritys Saana | 2003 | HyUS | 03A035 | 25 m | 1:24.18 | 1:24.18 | |
11 | Järvinen Nessa | 2004 | AQUILA | 04A159 | 25 m | 1:24.46 | 1:24.46 | |
12 | Nieminen Pinja | 2004 | Cetus | 04A258 | 25 m | 1:25.17 | 1:25.17 | |
13 | Saarikivi Linnea | 2000 | Cetus | 00A779 | 50 m | 1:28.60 | 1:25.60 | |
14 | Haverinen Helmi | 2004 | Cetus | 04A256 | 25 m | 1:26.12 | 1:26.12 | |
15 | Hurtta Ella | 2003 | AQUILA | 03A522 | 25 m | 1:26.48 | 1:26.48 | |
16 | Uusitalo Kreetta | 2003 | BS-PU | 03A222 | 25 m | 1:26.61 | 1:26.61 | |
17 | Vain Jenny | 2004 | TOP | 25 m | 1:28.50 | 1:28.50 | ||
18 | Partanen Emmi | 2003 | Cetus | 03A550 | 50 m | 1:32.22 | 1:29.22 | |
19 | Myllärinen Viljaana | 2004 | UI | 04A492 | 25 m | 1:29.36 | 1:29.36 | |
20 | Jauhiainen Jutta | 2004 | Cetus | 04A066 | 25 m | 1:30.07 | 1:30.07 | |
21 | Mylly Mariel | 2001 | JUK | 01B048 | 50 m | 1:33.80 | 1:30.80 | |
22 | Luoma Lumi | 2005 | HyUS | 05A133 | 25 m | 1:30.81 | 1:30.81 | |
23 | Wacklin Ciara | 2004 | Cetus | 04A037 | 25 m | 1:31.75 | 1:31.75 | |
24 | Miettinen Melissa | 2005 | HU | 05A199 | 25 m | 1:32.52 | 1:32.52 | |
25 | Savonen Wilma | 2004 | Cetus | 04A096 | 25 m | 1:32.90 | 1:32.90 | |
26 | Syväniemi Ella-maija | 2004 | Gladius | 04A654 | 25 m | 1:35.05 | 1:35.05 | |
27 | Uusitalo Martina | 2003 | Cetus | 03A541 | 50 m | 1:38.91 | 1:35.91 | |
28 | Tiljander Erja | 2000 | HyUS | 00B194 | 25 m | 1:36.94 | 1:36.94 | |
29 | Soodla Linell | 2005 | ORCASC | 25 m | 1:39.00 | 1:39.00 | ||
30 | Raulos Saara | 2005 | Cetus | 05A823 | 25 m | 1:41.32 | 1:41.32 | |
31 | Selonen Tilda | 2003 | HU | 03A772 | 25 m | 1:41.64 | 1:41.64 | |
32 | Aavik Carmen Marie | 2006 | ORCASC | 25 m | 1:42.00 | 1:42.00 | ||
33 | Pesso Maria | 2002 | SGR | 02A299 | 25 m | 1:42.17 | 1:42.17 | |
34 | Johansson Sofie | 2005 | Gladius | 05A346 | 25 m | 1:44.16 | 1:44.16 | |
35 | Nieminen Janica | 2005 | HyUS | 05A403 | 25 m | 1:44.19 | 1:44.19 | |
36 | Lindfors Juulia | 2005 | Cetus | 05A074 | 25 m | 1:44.29 | 1:44.29 | |
37 | Torniainen Siiri | 2001 | HTU | 01A451 | 25 m | 1:44.57 | 1:44.57 | |
38 | Seppänen Sohvi | 2003 | BS-PU | 03A468 | 50 m | 1:48.52 | 1:45.52 | |
39 | Hauska Venla | 2004 | JUK | 04A875 | 25 m | 1:46.72 | 1:46.72 | |
40 | Soilevaara Iiris | 2006 | Cetus | 06A415 | 25 m | 1:46.98 | 1:46.98 | |
41 | Zurban Laura | 2006 | Cetus | 06A428 | 25 m | 1:47.29 | 1:47.29 | |
42 | Mõtsnik Hanna-Marleen | 2006 | TOP | 25 m | 1:47.31 | 1:47.31 | ||
43 | Rantaniitty Iisa-lotta | 2006 | Cetus | 06A450 | 25 m | 1:47.63 | 1:47.63 | |
44 | Saarela Henna | 2002 | HTU | 02A718 | 25 m | 1:47.64 | 1:47.64 | |
45 | Mustonen Maria | 2005 | ORCA | 05A222 | 25 m | 1:47.85 | 1:47.85 | |
46 | Melvas Eva | 2002 | ORCA | 02B253 | 25 m | 1:48.36 | 1:48.36 | |
47 | Lindblom Malin | 2006 | BS-PU | 06A073 | 25 m | 1:49.11 | 1:49.11 | |
48 | Lönnberg Emma | 2005 | Cetus | 05A736 | 25 m | 1:49.76 | 1:49.76 | |
49 | Räsänen Helmi | 2006 | SGR | 06A485 | 25 m | 1:49.88 | 1:49.88 | |
50 | Vepsäläinen Aino | 2001 | HTU | 01A714 | 25 m | 1:51.20 | 1:51.20 | |
51 | Nauklér Sofie | 2006 | SGR | 06A537 | 25 m | 1:53.27 | 1:53.27 | |
52 | Mäkelä Veera | 2004 | Gladius | 04B106 | 25 m | 1:53.51 | 1:53.51 | |
53 | Åström Jessica | 2006 | ORCA | 06A264 | 25 m | 1:54.33 | 1:54.33 | |
54 | Idman Annika | 2004 | Cetus | 04A306 | 50 m | 1:57.36 | 1:54.36 | |
55 | Uusitalo Aleksandra | 2005 | Cetus | 05A738 | 25 m | 1:55.49 | 1:55.49 | |
56 | Wallenius Wilma | 2005 | HyUS | 05A795 | 25 m | 1:57.12 | 1:57.12 | |
57 | Leshchuk Olesia | 2006 | Cetus | 06A423 | 25 m | 2:08.37 | 2:08.37 | |
58 | Autio Emma | 2005 | Cetus | 05A791 | 25 m | 2:15.30 | 2:15.30 | |
59 | Taimela Waula | 2005 | Gladius | 05A350 | 25 m | 2:17.39 | 2:17.39 | |
60 | Winqvist Nea | 2002 | BS-PU | 02A729 | 25 m | |||
61 | Silvola Emmi | 2004 | HyUS | 04B147 | 25 m | |||
62 | Kivi Katariina | 2001 | JUK | 01A988 | 25 m | |||
63 | Lax Taru | 2005 | Cetus | 05A739 | 25 m | |||
64 | Ponnikas Nelli | 2004 | HyUS | 04B112 | 25 m | |||
65 | Pöllänen Sara | 2004 | HTU | 04A570 | 25 m | |||
66 | Risso Ricci Rebecca | 2006 | Cetus | 06A548 | 25 m | |||
67 | Risso Ricci Ruth | 2006 | Cetus | 06A550 | 25 m | |||
68 | Salaspuro Ada | 2005 | Cetus | 05A748 | 25 m | |||
69 | Belozjorova Lada | 2006 | SD | 06A129 | 25 m | |||
70 | Hinkkanen Janika | 2005 | Gladius | 05A832 | 25 m | |||
71 | Suominen Pinja | 2006 | Gladius | 06A141 | 25 m | |||
72 | Westerholm Emilia | 2004 | ORCA | 04A987 | 25 m | |||
73 | Kosunen Heta | 2006 | Cetus | 06A417 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 07 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 22:35 |