Startliste for ENA Games 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
ENA Games |
|
Utskriftsdatum |
21 januari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
08:46 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 januari 2017 |
|
|
|
|
Gren 8, 100m Fjärilsim Damer |
Försök (7) |
Sponsor: SEC Enköping |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
Elina Widén |
2003 |
BG0203 |
GIMO SS |
|
25m |
1:46.08 |
170 |
3 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:37.89 |
147 |
4 |
Ester Inghammar |
2002 |
BV0602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.84 |
157 |
5 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.92 |
132 |
2 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.51 |
65 |
3 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:31.84 |
12 |
4 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:32.24 |
13 |
5 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
SK ENA |
|
25m |
1:34.41 |
124 |
6 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.86 |
101 |
2 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:27.80 |
212 |
3 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:26.77 |
141 |
4 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.33 |
181 |
5 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.21 |
8 |
6 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
1:31.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
119 |
1 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.30 |
72 |
2 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.94 |
82 |
3 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
25m |
1:22.73 |
58 |
4 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.01 |
77 |
5 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:24.99 |
88 |
6 |
Lovisa Niska Söderqvist |
2004 |
AX2804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:25.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
SKURU IK |
|
25m |
1:19.78 |
74 |
2 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
SKURU IK |
|
25m |
1:13.41 |
148 |
3 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.14 |
194 |
4 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:13.23 |
183 |
5 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.40 |
4 |
6 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:22.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
182 |
1 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.13 |
214 |
2 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:13.40 |
11 |
3 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
25m |
1:08.21 |
134 |
4 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:12.98 |
75 |
5 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:15.89 |
142 |
6 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:21.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:16.55 |
200 |
2 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:13.23 |
118 |
3 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:02.89 |
97 |
4 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:11.80 |
100 |
5 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:15.02 |
36 |
6 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:20.49 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
21 januari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
08:46 |
|