Ohjelma Nuorisouinnit 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 31
|
Kilpailu |
Nuorisouinnit 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
08:52 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 31, 100m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (11) |
Oletettu alkamisaika 11:00 |
Erä 1 (11) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jean Väisänen |
2006 |
06A360 |
OU |
|
25m |
|
|
3 |
Markus Tervaskanto |
2006 |
06A664 |
OU |
|
25m |
|
|
4 |
Onni Toiviainen |
2005 |
05A706 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:31.98 |
1:33.98 |
5 |
Atte Huuki |
2005 |
05A652 |
OuLo |
|
25m |
1:33.04 |
1:35.04 |
6 |
Eliel Kelloniemi |
2007 |
07A361 |
KemjK |
|
25m |
|
|
7 |
Iiro Tapaninen |
2007 |
07A121 |
OuLo |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Valtteri Kanstrén |
2003 |
03B042 |
OuLo |
|
25m |
1:26.26 |
1:28.26 |
2 |
Olli Alanko |
2004 |
04A924 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:26.27 |
1:26.27 |
3 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
04A997 |
KemjK |
|
25m |
1:22.95 |
1:24.95 |
4 |
Alex Kortesalmi |
2004 |
04A187 |
RoiUS |
|
25m |
1:20.36 |
1:22.36 |
5 |
Tomas Watson |
2003 |
03B226 |
OU |
|
50m |
1:23.99 |
1:23.99 |
6 |
Jere Heikkilä |
2004 |
04B056 |
KemPy |
|
25m |
1:23.41 |
1:25.41 |
7 |
Oskari Piirainen |
2004 |
04A943 |
OU |
|
50m |
1:27.45 |
1:27.45 |
8 |
Joel Hassinen |
2005 |
05A879 |
OU |
|
25m |
1:31.08 |
1:33.08 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Luka Honkanen |
2003 |
03A672 |
SWIM |
|
50m |
1:19.65 |
1:19.65 |
2 |
Timo Elo |
2004 |
04A164 |
SWIM |
|
50m |
1:16.88 |
1:16.88 |
3 |
Miikka Mattila |
1977 |
77A112 |
OU |
|
25m |
1:13.64 |
1:15.64 |
4 |
Marat Trubichkin |
2003 |
03B207 |
SWIM |
|
50m |
1:15.12 |
1:15.12 |
5 |
Simo Kangasmaa |
2003 |
03A658 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:15.51 |
1:15.51 |
6 |
Jere Hannuksela |
2004 |
04A877 |
HAHE |
|
25m |
1:14.73 |
1:16.73 |
7 |
Niilo Suhonen |
2004 |
04A403 |
SWIM |
|
50m |
1:18.08 |
1:18.08 |
8 |
Joona Suorsa |
2003 |
03A708 |
OU |
|
50m |
1:19.91 |
1:19.91 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Atte Leinonen |
2004 |
04B030 |
OU |
|
50m |
1:14.72 |
1:14.72 |
2 |
Jami Kenttälä |
2004 |
04A726 |
OU |
|
25m |
1:11.82 |
1:13.82 |
3 |
Jaakko Hietikko |
2002 |
02A460 |
KemPy |
|
25m |
1:09.77 |
1:11.77 |
4 |
Oliver Kela |
2002 |
02A668 |
SCR |
|
25m |
1:05.59 |
1:07.59 |
5 |
Sihan Yu |
2003 |
03A332 |
OU |
|
25m |
1:09.30 |
1:11.30 |
6 |
Arttu Kojonen |
2000 |
00B137 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:12.68 |
1:12.68 |
7 |
Perttu Ylä-Sahra |
1994 |
94A357 |
Plaani |
|
50m |
1:13.93 |
1:13.93 |
8 |
Kalle Huttunen |
2002 |
02A728 |
OuLo |
|
50m |
1:14.98 |
1:14.98 |
|
|
Erä 5 (11) (11 v ja nuoremmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Herkko Haussalo |
2006 |
06A510 |
OuLo |
|
25m |
1:28.55 |
1:30.55 |
2 |
Tuomo Leinonen |
2006 |
06A337 |
HAHE |
|
50m |
1:24.77 |
1:24.77 |
3 |
Erik Peuhkuri |
2006 |
06A373 |
OU |
|
50m |
1:21.04 |
1:21.04 |
4 |
Julius Schroderus |
2006 |
06A155 |
KemPy |
|
50m |
1:16.45 |
1:16.45 |
5 |
Kalle Pesälä |
2006 |
06A178 |
KemPy |
|
50m |
1:16.79 |
1:16.79 |
6 |
Ilari Hatunen |
2006 |
06A076 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:23.05 |
1:23.05 |
7 |
Eetu Huuki |
2006 |
06A364 |
OuLo |
|
25m |
1:28.37 |
1:30.37 |
8 |
Eetu Kahelin |
2007 |
07A025 |
OuLo |
|
25m |
1:37.43 |
1:39.43 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elias Laukka |
2005 |
05A457 |
KemPy |
|
50m |
1:24.90 |
1:24.90 |
2 |
Adam Björkstrand |
2005 |
05A478 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:21.42 |
1:21.42 |
3 |
Vilho Tikkanen |
2005 |
05A224 |
SWIM |
|
50m |
1:15.85 |
1:15.85 |
4 |
Sisu Sorri |
2005 |
05A017 |
SWIM |
|
50m |
1:14.67 |
1:14.67 |
5 |
Arttu Venemies |
2005 |
05A599 |
SWIM |
|
50m |
1:15.50 |
1:15.50 |
6 |
Lauri Siurua |
2005 |
05A631 |
OU |
|
25m |
1:18.05 |
1:20.05 |
7 |
Artturi Väänänen |
2005 |
05A709 |
OU |
|
25m |
1:21.45 |
1:23.45 |
8 |
Erblin Latifi |
2005 |
05A921 |
OU |
|
50m |
1:28.05 |
1:28.05 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Touko Riipinen |
2004 |
04B044 |
SWIM |
|
50m |
1:12.15 |
1:12.15 |
2 |
Vili Rantasuo |
2004 |
04A522 |
OuLo |
|
50m |
1:10.30 |
1:10.30 |
3 |
Cedric Decena |
2004 |
04A521 |
OuLo |
|
25m |
1:07.23 |
1:09.23 |
4 |
Markus Veckman |
2004 |
04A104 |
SWIM |
|
50m |
1:07.42 |
1:07.42 |
5 |
Arttu Haipus |
2004 |
04A723 |
KemPy |
|
50m |
1:09.03 |
1:09.03 |
6 |
Magnus Kuitunen |
2004 |
04A088 |
OU |
|
50m |
1:09.40 |
1:09.40 |
7 |
Rasmus Koskela |
2004 |
04A713 |
OU |
|
50m |
1:11.80 |
1:11.80 |
8 |
Eetu Haipus |
2004 |
04A718 |
KemPy |
|
50m |
1:13.50 |
1:13.50 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Benjamin Evans |
2003 |
03B017 |
SCV |
|
50m |
1:06.66 |
1:06.66 |
2 |
Tuukka Harju |
2003 |
03A544 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:04.47 |
1:06.47 |
3 |
Elias Kalliokoski |
2003 |
03A531 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:03.24 |
1:03.24 |
4 |
Alex Lydman |
2003 |
03A218 |
VUS-VSS |
|
50m |
57.78 |
57.78 |
5 |
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
03A223 |
OU |
|
50m |
1:02.98 |
1:02.98 |
6 |
Simon Ravals |
2003 |
03A528 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:04.75 |
1:04.75 |
7 |
Toni Lipponen |
2003 |
03A125 |
KemUS |
|
50m |
1:06.52 |
1:06.52 |
8 |
Maksim Geimonen |
2003 |
03A427 |
IU |
|
50m |
1:08.45 |
1:08.45 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henrik Siltari |
2002 |
02A355 |
KemUS |
|
25m |
1:04.20 |
1:06.20 |
2 |
Julius Nyberg |
2002 |
02A459 |
JIlves |
|
50m |
1:05.31 |
1:05.31 |
3 |
Niklas Laine |
2002 |
02A111 |
Plaani |
|
25m |
1:00.54 |
1:02.54 |
4 |
Esa Hyrynkangas |
2002 |
02B072 |
OuLo |
|
50m |
1:01.85 |
1:01.85 |
5 |
Ville Korpilähde |
2002 |
02B141 |
SCR |
|
50m |
1:02.12 |
1:02.12 |
6 |
Aleksi Romsi |
2002 |
02B091 |
KemUS |
|
50m |
1:02.76 |
1:02.76 |
7 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
02B129 |
OuLo |
|
50m |
1:06.03 |
1:06.03 |
8 |
Niklas Raesalmi |
2002 |
02A657 |
OU |
|
25m |
1:04.26 |
1:06.26 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
01A173 |
RoiUS |
|
25m |
1:15.11 |
1:17.11 |
2 |
Jiri Järvinen |
2001 |
01A304 |
SWIM |
|
50m |
1:02.26 |
1:02.26 |
3 |
Veeti Veijonen |
2001 |
01A297 |
SWIM |
|
50m |
1:01.18 |
1:01.18 |
4 |
Alexander Kislitsyn |
2001 |
01A981 |
SWIM |
|
50m |
57.71 |
57.71 |
5 |
Atte Lindholm |
2001 |
01A874 |
SWIM |
|
25m |
58.98 |
1:00.98 |
6 |
Aaro Kangasmaa |
2001 |
01A471 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:02.10 |
1:02.10 |
7 |
Lukas Kalliokoski |
2001 |
01A417 |
OU |
|
50m |
1:03.21 |
1:03.21 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erä 11 (11) (17 v ja vanhemmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oskari Valkonen |
1999 |
99A903 |
SWIM |
|
50m |
1:01.87 |
1:01.87 |
2 |
Tuomas Järvelä |
1994 |
94A366 |
OuLo |
|
25m |
58.05 |
1:00.05 |
3 |
Werner Heräjärvi |
1999 |
99A844 |
Plaani |
|
25m |
54.51 |
56.51 |
4 |
Jimi Kallio |
1993 |
93A802 |
VUS-VSS |
|
50m |
54.97 |
54.97 |
5 |
Arttu Erkinaro |
1992 |
92A595 |
OU |
|
25m |
53.11 |
55.11 |
6 |
Severi Lieto |
1998 |
98A153 |
OU |
|
50m |
59.34 |
59.34 |
7 |
Veikko Romppainen |
2000 |
00A321 |
OU |
|
50m |
1:01.44 |
1:01.44 |
8 |
Janne Tyni |
2000 |
00B217 |
OU |
|
50m |
1:02.11 |
1:02.11 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
02 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
08:52 |
|