Program for NUSS yngre & äldre
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 38
|
Tvling |
NUSS ldre och Yngre 50 m 2017 |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
Tvlingsort |
Norrkping |
|
Utskriftstid |
21:27 |
|
|
Arrangr |
Norrkpings Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 38, 100m Brst Damer 16-20 |
Finaler (3) |
16 - 20 r: Rebecka Palm (1990) 1:15.00 2012-07-06 |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
11 |
1 |
Kaia Pettersen |
2000 |
|
Bergen SLK |
|
50m |
1:34.06 |
101 |
2 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:29.38 |
475 |
3 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
1:28.26 |
169 |
4 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:26.97 |
13 |
5 |
Helene Hana Solberg |
2001 |
|
Bergen SLK |
|
50m |
1:27.93 |
8 |
6 |
Pernille Mjaatvedt |
2000 |
|
Bergen SLK |
|
50m |
1:29.28 |
37 |
7 |
Mari Lien Brseth |
2000 |
|
Haugesund |
|
50m |
1:33.46 |
2 |
8 |
Nora Berg Bjrnevoll |
2001 |
|
Bergen SLK |
|
50m |
1:37.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
21 |
1 |
Alma Moen |
1997 |
|
KristianSA |
|
50m |
1:26.56 |
254 |
2 |
Andrea Palm |
2000 |
AF7200 |
LASS |
|
25m |
1:24.98 |
247 |
3 |
Hilda Linn |
2000 |
BG1800 |
LASS |
|
25m |
1:24.78 |
431 |
4 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VSTERS |
|
25m |
1:24.39 |
19 |
5 |
Heidi Eftestl |
2000 |
|
KristianSA |
|
50m |
1:24.47 |
304 |
6 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
1:24.95 |
196 |
7 |
Alice Almn |
2001 |
AI0801 |
LASS |
|
25m |
1:25.56 |
355 |
8 |
Ida Ullstrand |
2001 |
BG8601 |
NKK |
|
25m |
1:26.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
468 |
1 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:23.10 |
307 |
2 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
1:19.15 |
269 |
3 |
Erika Tudegrd |
2001 |
AR8801 |
LASS |
|
25m |
1:16.87 |
220 |
4 |
Elise Gidlf |
1999 |
AI8499 |
LASS |
|
25m |
1:16.42 |
53 |
5 |
Amalie Nyheim-Grytnes |
2001 |
|
Madla SK |
|
50m |
1:16.63 |
181 |
6 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:16.98 |
119 |
7 |
Matilda Brink |
2001 |
AJ2401 |
JNKPING |
|
25m |
1:20.82 |
10 |
8 |
Tina Hosy Nords |
2001 |
|
Bergen SLK |
|
50m |
1:23.46 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
Licensierad till: Norrkpings Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
21:27 |
|