2020-04-03   03:28:13
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Medley Race

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 3
Seedede heat 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race 2017    Udskriftsdato  29 januar 2017   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  08:38   
  Arrangør  Vi39 svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  29 januar 2017         
 
 
 
Løb 3, 100m Butterfly Damer  Finaler (7) 
Sponsor: Østergaard VVS 
 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
31  Kamilla Elisabeth Thorsen  2007  0746AJ  HELSINGØR    25m   
60  Safira Vestergaard  2005  0516AJ  GSK    25m   
124  Ida Villemoes Poulsen  2007  0758AA  GLADSAXE    25m   
52  Anna Østerby  2005  0554AJ  GSK    25m   
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
78  Emilie Hartvig-Olsen  2006  0634AH  VI39    25m   
94  Laura Kall  2005  0594AO  VI39    25m   
93  Lara Ghizzaui  2007  0702AF  VI39    25m   
144  Sofie Riis  2005  0536AG  AIF    25m   
56  Petrea Hostrup Stærke  2006  0664AD  GSK    25m   
122  Nathalie Overgaard  2007    GLADSAXE    25m   

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
131  Rosa Rank Solhart  2007  0762AD  GLADSAXE    25m   
148  Silja Mortensen  2003  0342AU  AIF    25m   
116  Oline Ludvigsen  2007  0768AA  GLADSAXE    25m   
80  Lykke Jørgensen  2006  0632AH  VI39    25m   
104  Silje Nygaard Engedal  2007  0768AE  GLADSAXE    25m   
77  Sarah Gudme  2007  0738AE  VI39    25m   

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
59  Line Pedersen  2005  0562AO  GSK    25m   
Maja Zastrojevic  2006  0646AE  VAT CPH-MK    25m  2:30.00 
115  Sofie Emilie Lange  2007  0702AB  GLADSAXE    25m  2:08.01 
127  Bianca Roos  2006  0622AB  GLADSAXE    25m  2:15.42 
101  Maja Damkjær Bartels  2006  0656AL  GLADSAXE    25m  2:36.23 
32  Malouca Laura Bruun  2007  0714AF  GSK    25m   

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
106  Maria Claudia S. Hansen  2006  0662AE  GLADSAXE    25m  2:04.36 
Sarah Højlund  2006  0684AH  VAT CPH-MK    25m  2:00.27 
87  Annika Køhn  2005  0596AK  VI39    25m  1:50.43 
128  Henriette Roos  2006  0602AB  GLADSAXE    25m  1:56.88 
61  Regitze Rosenkrantz  2006  0692AG  GSK    25m  2:02.12 
Johanna Rasmussen  2006  0632AG  VAT CPH-MK    25m  2:04.77 

 
Heat 6 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
134  Maise Trærup Tychsen  2006  0614AD  GLADSAXE    25m  1:47.20 
57  Leonora M Postgaard  2006  0666AD  GSK    25m  1:45.92 
103  Monika Dragieva  2006  0688AH  GLADSAXE    25m  1:36.69 
54  Freya Ry Nielsen  2005  0544AJ  GSK    25m  1:40.95 
125  Kamma Rasmussen  2006  0686AD  GLADSAXE    50m  1:46.37 
38  Katharina Beyer Hansen  2006  0674AH  GSK    25m  1:48.99 

 
Heat 7 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
53  Thea Mikkelsen  2005  0576AG  GSK    25m  1:26.57 
150  Lærke Blond  2003  0362aw  VI39    25m  1:23.64 
89  Liva Lund Hansen  2005  0542AE  VI39    25m  1:18.31 
90  Clara Hartvig-Olsen  2004  0402AP  VI39    25m  1:22.23 
51  Antoinette Zafra  2005  0518AA  GSK    25m  1:25.85 
79  Alma Møller-Ern  2006  0662AB  VI39    25m  1:28.55 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  29 januar 2017 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  08:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark