Program för Falkenberg Race 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4
Heatlista Gren 41
|
Tävling |
Falkenberg Race 2017 |
|
Utskriftsdatum |
09 april 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
13:18 |
|
|
Arrangör |
Falkenbergs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 april 2017 |
|
|
|
|
Gren 41, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
453 |
3 |
Hugo Johansson |
2005 |
AQ6505 |
VÄNERSBORG |
|
50m |
|
|
452 |
4 |
Pontus Grönlund |
2005 |
AF1105 |
VÄNERSBORG |
|
50m |
|
|
415 |
5 |
Rasmus Kristiansson |
2004 |
AH1704 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
250 |
1 |
Bence Márkus |
2005 |
AM5105 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:59.85 |
|
306 |
2 |
Albert Sivtoft |
2004 |
AE3904 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:30.16 |
|
254 |
3 |
Erik Olsson |
2004 |
AI0504 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:20.06 |
|
380 |
4 |
Melvin Malm |
2004 |
AE3704 |
POSEIDON |
|
25m |
3:16.75 |
|
195 |
5 |
Viggo Thomsen |
2004 |
AE4904 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:18.42 |
|
493 |
6 |
Sebastian Tegbo |
2001 |
AT9501 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:21.85 |
|
399 |
7 |
Isak Andersson |
2003 |
AR0503 |
SKENE SIM |
|
25m |
3:33.66 |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
163 |
1 |
Filip Cederholm |
2003 |
AI0303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:10.92 |
|
528 |
2 |
Hugo Hilmersson |
2002 |
AV7102 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
3:08.30 |
|
288 |
3 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:01.68 |
|
377 |
4 |
Daniel Li |
2002 |
AL8702 |
POSEIDON |
|
25m |
2:55.02 |
|
131 |
5 |
Jonathan Zachrisson |
2002 |
AT9502 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:01.07 |
|
488 |
6 |
Zain Mardeni |
2001 |
AY0501 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:05.62 |
|
334 |
7 |
Hugo Lennartsson |
2004 |
AE0904 |
MKK |
|
50m |
3:10.44 |
|
353 |
8 |
Svante Vilhelmsson |
2003 |
AQ0503 |
MKK |
|
25m |
3:16.26 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
349 |
1 |
Jakob Strömland |
2003 |
AO4703 |
MKK |
|
25m |
2:51.06 |
|
101 |
2 |
Daniel Agestav |
2002 |
AB7102 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:49.73 |
|
529 |
3 |
Teo Mravac |
2004 |
AC8504 |
VARBERG |
|
50m |
2:49.00 |
|
433 |
4 |
Viking Josefson |
2002 |
AQ2702 |
VARBERG |
|
25m |
2:48.42 |
|
372 |
5 |
Joel Henriksson |
2003 |
AL2503 |
POSEIDON |
|
25m |
2:48.77 |
|
503 |
6 |
Johan Nilsson |
2001 |
AC4501 |
ÄLMHULT |
|
50m |
2:49.71 |
|
395 |
7 |
Simon Kivistö |
1998 |
AS7798 |
SK 1970 |
|
25m |
2:50.23 |
|
304 |
8 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:52.92 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
317 |
1 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
25m |
2:45.58 |
|
130 |
2 |
Sebastian Svensson |
2001 |
AU3101 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:44.17 |
|
376 |
3 |
Hugo Leandersson |
2002 |
AT9102 |
POSEIDON |
|
25m |
2:43.15 |
|
54 |
4 |
Jonathan Arvidsson |
2000 |
AE1900 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:26.27 |
|
181 |
5 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:38.41 |
|
65 |
6 |
Alexander Lemos Thaler |
2000 |
AR5500 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:43.89 |
|
193 |
7 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:44.57 |
|
325 |
8 |
Simon Ghidini |
2001 |
AR9701 |
MKK |
|
25m |
2:47.30 |
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
09 april 2017 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb |
Utskriftstid |
13:18 |
|