Ohjelma A6 Cup 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Hansens Flødeis A6 Cup 2017 |
|
Udskriftsdato |
06 maj 2017 |
|
|
Stævne by |
Jyllinge |
|
Udskriftstidspunkt |
18:16 |
|
|
Arrangør |
A6 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 maj 2017 |
|
|
|
|
Løb 29, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (22) |
Sponsor: Isostar |
A6 Cup Senior: Julie Kepp Jensen (2000) 54.46 2016-05-21 |
Dansk senior: Jeanette Ottesen (1987) 00.51,90 - 20-12-2009 |
|
Heat 1 (22) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
781 |
2 |
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
0782AN |
FR.VÆRK |
|
25m |
|
1196 |
3 |
K-Lee Hansen |
2007 |
0756AE |
A6 |
|
25m |
|
1059 |
4 |
Anna Carlberg |
2005 |
|
KVIK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
876 |
1 |
Isabella Westergaard |
2006 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
|
1051 |
2 |
Sarah Waltenburg |
2004 |
0412AD |
FR.SUND |
|
25m |
|
1087 |
3 |
Amalie Helfelt |
2006 |
0652AP |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
1038 |
4 |
Caroline Forster |
2008 |
0868AB |
FR.SUND |
|
25m |
|
766 |
5 |
Ursula Etwal-Nielsen |
2005 |
|
FR.VÆRK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
780 |
1 |
Andrea Frederiksen |
2008 |
0814AF |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:17.58 |
785 |
2 |
Helena Lendal |
2006 |
0624AR |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:08.50 |
1076 |
3 |
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
0836AA |
KVIK |
|
25m |
2:00.13 |
1118 |
4 |
Julie Nyrup Carelli |
2007 |
0772AF |
A6 |
|
25m |
2:02.89 |
1117 |
5 |
Mira Capito |
2007 |
0778AI |
A6 |
|
25m |
2:08.96 |
762 |
6 |
Patricia Christensen |
2007 |
0794AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:20.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
965 |
1 |
Silke Hansen |
2007 |
0704AK |
TRITON B |
|
25m |
1:57.14 |
786 |
2 |
Lianne Jing Nielsen |
2005 |
|
FR.VÆRK |
|
25m |
1:53.87 |
1113 |
3 |
Anne-Sofie Griger Bakbøl |
2007 |
0764AL |
A6 |
|
25m |
1:48.38 |
1133 |
4 |
Mille Frydenlund Hansen |
2008 |
0878AC |
A6 |
|
25m |
1:49.45 |
1163 |
5 |
Camille Hedvig Miolane |
2007 |
0768AI |
A6 |
|
25m |
1:55.50 |
1157 |
6 |
Viktoria Larsen |
2007 |
0764AN |
A6 |
|
25m |
1:58.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1152 |
1 |
Marcela F. Kristensen |
2007 |
0714AA |
A6 |
|
25m |
1:41.68 |
927 |
2 |
Silje Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:41.51 |
1025 |
3 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
1:40.49 |
1063 |
4 |
Sofia Hansen |
2006 |
0668AK |
KVIK |
|
25m |
1:41.43 |
1068 |
5 |
Maja Lilja Lützhøft |
2006 |
0628AD |
KVIK |
|
25m |
1:41.61 |
1154 |
6 |
Anna Merl Larsen |
2006 |
0636AK |
A6 |
|
25m |
1:45.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
805 |
1 |
Mejse Jakobsen |
2007 |
0712AA |
HASLEV |
|
25m |
1:39.21 |
954 |
2 |
Katrine Drygaard |
2005 |
0562AP |
TRITON B |
|
50m |
1:38.29 |
982 |
3 |
Amalie Carlsen Risager |
2006 |
0604AG |
TRITON B |
|
50m |
1:35.31 |
1062 |
4 |
Isabella Fam |
2006 |
0622AN |
KVIK |
|
25m |
1:35.83 |
761 |
5 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
50m |
1:38.60 |
784 |
6 |
Anine Munch Kofoed |
2005 |
0576AK |
FR.VÆRK |
|
50m |
1:39.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
925 |
1 |
Tilde Schyth |
2006 |
0622AG |
ROSKILDE |
|
25m |
1:33.89 |
959 |
2 |
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
0736AC |
TRITON B |
|
25m |
1:32.69 |
1131 |
3 |
Naya Høi Greve |
2007 |
0796AE |
A6 |
|
25m |
1:30.60 |
1122 |
4 |
Luna Damgaard |
2006 |
0644AL |
A6 |
|
25m |
1:32.59 |
782 |
5 |
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
0508AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:33.23 |
1040 |
6 |
Tilde Rytz Jørgensen |
2007 |
0724AE |
FR.SUND |
|
25m |
1:34.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1072 |
1 |
Smilla Hvid Olavsgaard |
2006 |
0666AJ |
KVIK |
|
25m |
1:29.94 |
857 |
2 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:29.31 |
1075 |
3 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
25m |
1:28.61 |
1073 |
4 |
Laura Pedersen |
2007 |
0776AD |
KVIK |
|
25m |
1:28.78 |
1123 |
5 |
Anna Dietrichsen |
2006 |
0694AB |
A6 |
|
25m |
1:29.77 |
1071 |
6 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
25m |
1:30.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1194 |
1 |
Lærke Stenholt Røpke |
2006 |
0698AA |
JYLLINGE |
|
25m |
1:27.11 |
1078 |
2 |
Lara Smerdal |
2006 |
0628AI |
KVIK |
|
25m |
1:26.15 |
1143 |
3 |
Ronja K. S. Josephsen |
2005 |
0546AV |
A6 |
|
25m |
1:25.08 |
788 |
4 |
Laura Bjerregaard Withen |
2004 |
0458AK |
FR.VÆRK |
|
50m |
1:25.49 |
991 |
5 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
1:26.16 |
873 |
6 |
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:27.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1082 |
1 |
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
0678AI |
KVIK |
|
25m |
1:24.74 |
804 |
2 |
Nicoline Hansen |
2004 |
0468AU |
HASLEV |
|
25m |
1:24.31 |
1069 |
3 |
Karoline Makne |
2006 |
0678AJ |
KVIK |
|
25m |
1:22.51 |
993 |
4 |
Ella Bødker Thomsen |
2005 |
0576AH |
TRITON B |
|
50m |
1:23.91 |
1057 |
5 |
Amalie Backhausen |
2006 |
0676AL |
KVIK |
|
25m |
1:24.32 |
1077 |
6 |
Siv Reimer |
2006 |
0688AI |
KVIK |
|
25m |
1:24.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
811 |
1 |
Nanna Lauritsen |
2004 |
0484AF |
HASLEV |
|
25m |
1:21.20 |
896 |
2 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:20.46 |
1195 |
3 |
Frederikke Meisner From |
2004 |
0418AM |
ROSKILDE |
|
25m |
1:19.38 |
796 |
4 |
Freya Andreasen |
2004 |
0464AY |
HASLEV |
|
25m |
1:19.48 |
865 |
5 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:20.59 |
978 |
6 |
Petrine Nielson |
2003 |
0316AS |
TRITON B |
|
50m |
1:21.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
870 |
1 |
Alba Seneca |
2005 |
0576AN |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:18.78 |
1060 |
2 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
1:17.84 |
1130 |
3 |
Mille Frydendahl |
2006 |
0684AB |
A6 |
|
25m |
1:17.51 |
839 |
4 |
Josephine Gribsvad |
2003 |
0384AR |
HILLERØD |
|
25m |
1:17.61 |
816 |
5 |
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
HASLEV |
|
25m |
1:18.35 |
994 |
6 |
Martha Bødker Thomsen |
2005 |
0586AH |
TRITON B |
|
25m |
1:19.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1064 |
1 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
0766AE |
KVIK |
|
25m |
1:15.90 |
915 |
2 |
Celina Mehr |
2003 |
0378AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:15.33 |
777 |
3 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:14.76 |
1116 |
4 |
SIF Bramm |
2006 |
0624AE |
A6 |
|
50m |
1:15.30 |
866 |
5 |
Sille Møller |
2004 |
0404AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:15.85 |
1165 |
6 |
Emily Schile Nilsson |
2005 |
0542AF |
A6 |
|
25m |
1:16.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
967 |
1 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
25m |
1:13.55 |
806 |
2 |
Nynne Jakobsen |
2004 |
0462AG |
HASLEV |
|
25m |
1:13.06 |
984 |
3 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
0486AE |
TRITON B |
|
25m |
1:12.69 |
924 |
4 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:13.03 |
852 |
5 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
25m |
1:13.26 |
985 |
6 |
Liv Salhauge |
2005 |
0586AE |
TRITON B |
|
25m |
1:14.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
861 |
1 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:11.53 |
819 |
2 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
1:11.13 |
919 |
3 |
Ulrika Paaske |
2004 |
0482AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:10.76 |
779 |
4 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:10.93 |
952 |
5 |
Anna Leopold Brandt |
2004 |
0478AM |
TRITON B |
|
25m |
1:11.29 |
778 |
6 |
Mathilde Laustsen |
2003 |
0306AZ |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:11.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
987 |
1 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
25m |
1:09.92 |
1151 |
2 |
Ida Skov Kragh |
2006 |
0698AG |
A6 |
|
50m |
1:09.58 |
846 |
3 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
HILLERØD |
|
25m |
1:08.05 |
1155 |
4 |
Isabella Larsen |
2005 |
0592AK |
A6 |
|
25m |
1:08.63 |
815 |
5 |
Olivia Møller |
2004 |
0452AF |
HASLEV |
|
25m |
1:09.65 |
774 |
6 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
0482AN |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:10.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1026 |
1 |
Maya Nykjær |
2001 |
0144AW |
VORDINGB |
|
25m |
1:07.31 |
1003 |
2 |
Isabel K. Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
25m |
1:05.89 |
1121 |
3 |
Louise Dahl |
2003 |
0362AN |
A6 |
|
25m |
1:05.41 |
853 |
4 |
Frida Uldall |
2003 |
0364AJ |
HILLERØD |
|
25m |
1:05.57 |
1049 |
5 |
Camille Hvid Ravnholt |
2003 |
0372AQ |
FR.SUND |
|
25m |
1:06.32 |
1013 |
6 |
Ida Rishøj |
2002 |
0286AF |
TRITON B |
|
50m |
1:07.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
855 |
1 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:05.20 |
807 |
2 |
Nicole Jensen |
1996 |
9656AB |
HASLEV |
|
25m |
1:04.81 |
1141 |
3 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
A6 |
|
25m |
1:04.14 |
847 |
4 |
Emilie Trolle Pedersen |
1999 |
9972AV |
HILLERØD |
|
25m |
1:04.26 |
875 |
5 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:05.00 |
1052 |
6 |
Ida Lykke Wennicke |
2001 |
0118AU |
FR.SUND |
|
25m |
1:05.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
872 |
1 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:03.99 |
856 |
2 |
Ulrikke Veje |
2002 |
0258AK |
HILLERØD |
|
25m |
1:03.51 |
850 |
3 |
Sofia Qvade Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
1:03.26 |
929 |
4 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
ROSKILDE |
|
25m |
1:03.45 |
844 |
5 |
Natascha Laigaard |
2002 |
0246AR |
HILLERØD |
|
25m |
1:03.68 |
848 |
6 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
1:04.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
947 |
1 |
Julie Bak |
1997 |
9782AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:03.06 |
1147 |
2 |
Vibe Toftte Jørgensen |
1999 |
9956AQ |
A6 |
|
25m |
1:01.39 |
760 |
3 |
Kaja Aunstrup |
1998 |
9846AD |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:00.92 |
1011 |
4 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
TRITON B |
|
25m |
1:00.97 |
1199 |
5 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
ROSKILDE |
|
25m |
1:01.69 |
992 |
6 |
Sofie Strandby |
1999 |
9976AC |
TRITON B |
|
25m |
1:03.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1002 |
1 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
TRITON B |
|
25m |
1:00.26 |
1105 |
2 |
Ida Just Mikkelsen |
2001 |
0102AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:00.04 |
1009 |
3 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
59.21 |
860 |
4 |
Laura Holm Junge |
1998 |
9838AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
59.84 |
990 |
5 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
25m |
1:00.19 |
999 |
6 |
Kamille Auerbach-Lind |
2001 |
0112AL |
TRITON B |
|
25m |
1:00.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1001 |
1 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
58.48 |
935 |
2 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
25m |
57.09 |
1138 |
3 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
A6 |
|
25m |
54.34 |
1030 |
4 |
Nathalie Lindborg |
1991 |
BN5691 |
MKK |
|
25m |
56.57 |
1179 |
5 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
A6 |
|
25m |
57.49 |
1171 |
6 |
Katja Korbo Petersson |
2001 |
0134AA |
A6 |
|
25m |
58.55 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 |
Udskriftsdato |
06 maj 2017 |
Licens til A6 |
Udskriftstidspunkt |
18:16 |
|