Program för Falu SkinsGames 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 27
|
Tävling |
Falu SkinsGames |
|
Utskriftsdatum |
26 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:49 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 27, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
Iza Johansson |
2005 |
BJ3605 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
113 |
4 |
Isabelle Nilsson |
2007 |
AM4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
106 |
5 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
266 |
2 |
Matilda Larsson |
2002 |
BX8802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
120 |
3 |
Alva Käller |
2005 |
AW6605 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
2:07.79 |
189 |
4 |
Sofie Leander |
2005 |
AH3405 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:05.55 |
17 |
5 |
Tilda Bylund |
2004 |
BR7404 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:06.46 |
186 |
6 |
Enya Söderlund |
2006 |
BE8406 |
SANDVIKEN |
|
25m |
|
23 |
7 |
Emelie Nordqvist |
2003 |
BX8203 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
333 |
1 |
Melissa Muhic |
2004 |
BT6404 |
SS04 |
|
25m |
2:03.56 |
80 |
2 |
Sally Wetterskog |
2005 |
AH2205 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:58.88 |
338 |
3 |
Isabel Solomon |
2004 |
BU4804 |
SS04 |
|
25m |
1:56.36 |
20 |
4 |
Eleanor Fredholm |
2007 |
AN8607 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:54.45 |
322 |
5 |
Gabriella Klang Fornehed |
2003 |
BO2403 |
SS04 |
|
25m |
1:55.72 |
115 |
6 |
Tyra Olsson |
2003 |
BZ6803 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:58.06 |
184 |
7 |
Ida Ljunggren |
2005 |
BA3405 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:01.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
341 |
1 |
Nea Tiger Armelius |
2006 |
AQ7806 |
SS04 |
|
25m |
1:54.35 |
219 |
2 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:51.50 |
143 |
3 |
Linnea Eriksson |
2003 |
BC0203 |
SS MORA |
|
25m |
1:48.99 |
89 |
4 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:47.80 |
220 |
5 |
Klara Mattiasson |
2005 |
AR6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:48.78 |
108 |
6 |
Alva Eriksson |
2005 |
BN3405 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:49.28 |
337 |
7 |
Felicia Rydsheim |
2005 |
BI5805 |
SS04 |
|
25m |
1:52.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
270 |
1 |
Elvira Muhr |
2007 |
AF6407 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:47.78 |
116 |
2 |
Ebba-Lotta Staaf |
2004 |
BO6404 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:47.06 |
185 |
3 |
Emma Murhagen |
2003 |
BV9803 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:45.34 |
76 |
4 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:43.57 |
114 |
5 |
Matilda Nilsson |
2004 |
BP1804 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:44.62 |
349 |
6 |
Johanna Engberg |
2003 |
BG2803 |
RÄTTVIK |
|
25m |
1:45.68 |
257 |
7 |
Selma Hartelius-Wallertz |
2005 |
BB7605 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:47.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
303 |
1 |
Ida Nyberg |
2004 |
BB1204 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:43.56 |
18 |
2 |
Tuva Bylund |
2002 |
BY6402 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:42.75 |
95 |
3 |
Juni Rogström |
2004 |
BN5204 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:42.00 |
199 |
4 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.76 |
344 |
5 |
Julia Zwinkels |
2004 |
BM4404 |
SS04 |
|
25m |
1:41.53 |
334 |
6 |
Klara Pettersson |
2004 |
BP9204 |
SS04 |
|
25m |
1:42.32 |
329 |
7 |
Isidora Mitrovic |
2005 |
AS2205 |
SS04 |
|
25m |
1:43.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
339 |
1 |
Naomi Sterling |
2002 |
BN1402 |
SS04 |
|
25m |
1:39.30 |
299 |
2 |
Hanna Hedman |
2003 |
AY7403 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:38.71 |
202 |
3 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:37.28 |
336 |
4 |
Alexandra Reiman |
2002 |
BS9602 |
SS04 |
|
25m |
1:36.31 |
261 |
5 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:36.89 |
226 |
6 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:38.69 |
60 |
7 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
1:39.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
231 |
1 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.28 |
271 |
2 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.41 |
122 |
3 |
Anna Papp |
2001 |
BT1801 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:34.22 |
188 |
4 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:34.08 |
222 |
5 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.19 |
330 |
6 |
Emma Montelius |
2005 |
AY4805 |
SS04 |
|
25m |
1:34.23 |
286 |
7 |
Ida Ångström |
2005 |
AP5805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:35.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
252 |
1 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:33.99 |
118 |
2 |
Agnes Jonasson |
2005 |
AQ9805 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:33.20 |
53 |
3 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
1:32.87 |
236 |
4 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.05 |
165 |
5 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
1:32.16 |
70 |
6 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
1:33.07 |
105 |
7 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:33.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
328 |
1 |
Andrea Mitrovic |
2002 |
BC7802 |
SS04 |
|
25m |
1:32.04 |
119 |
2 |
Amanda Jonasson |
2004 |
AM5604 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:29.43 |
215 |
3 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.27 |
150 |
4 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
1:24.95 |
170 |
5 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:25.63 |
269 |
6 |
Amelie Muhr |
2003 |
AQ4603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.54 |
149 |
7 |
Liv Jonsson |
2004 |
AN8404 |
SS MORA |
|
25m |
1:31.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
249 |
1 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:24.43 |
135 |
2 |
Anna Krysén |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:22.89 |
126 |
3 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:22.58 |
192 |
4 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:21.52 |
44 |
5 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:21.99 |
54 |
6 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
1:22.62 |
313 |
7 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
1:23.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
1:19.15 |
321 |
2 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
SS04 |
|
25m |
1:17.42 |
99 |
3 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:14.87 |
191 |
4 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:12.27 |
132 |
5 |
Maja Fredriksson |
1999 |
AF6299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:13.34 |
180 |
6 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:16.30 |
194 |
7 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:18.22 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
26 februari 2017 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:49 |
|