2019-10-20   19:42:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017, Eriksdal

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

11_S
Gren 11, 200m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
902  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  2:38.59   
982  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  2:44.50   
823  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  2:45.32   
989  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  2:48.53   
757  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  25 m  2:48.61   
819  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  2:52.22   
844  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  2:53.50   
870  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  2:54.89   
1084  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  2:55.41   
10  875  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  2:56.06   
11  907  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  2:56.63   
12  955  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  25 m  2:57.12   
13  845  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  2:57.62   
14  1018  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  2:57.90   
15  995  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  2:58.39   
16  985  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  2:58.75   
17  764  Wall Linnea  2001  JÄRFÄLLA S  AV1601  25 m  2:59.85   
18  937  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  25 m  3:00.42   
19  1010  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  3:00.83   
20  803  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  3:01.05   
21  891  Bothe Vinona  1999  SPIF SF  BN6899  25 m  3:01.21   
22  1001  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  3:01.27   
23  862  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  3:01.29   
24  1095  Rundberg My  1999  BOTK-RÖNN  AL3699  25 m  3:01.35   
25  856  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  3:02.49   
26  747  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  3:03.32   
27  933  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  3:03.51   
28  805  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  3:04.90   
29  1024  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  3:08.82   
30  1026  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  3:11.21   
31  849  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  3:11.29   
32  916  Mehari Hanna  2003  SPIF SF  AJ0203  25 m  3:11.45   
33  889  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  3:12.29   
34  958  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  3:14.54   
35  945  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  3:16.64   
36  1037  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  3:16.90   
37  994  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  50 m  3:17.00   
38  1044  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  3:17.07   
39  935  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  3:20.52   
40  952  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  3:20.93   
41  987  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  3:20.98   
42  867  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  3:22.15   
43  811  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  3:22.60   
44  838  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m  3:27.00   
45  830  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  25 m  3:29.04   
46  1005  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  25 m  3:33.02   
47  822  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  3:38.48   
48  749  Hojlas Amna  2002  ÄLVSJÖ AIK  BS2602  25 m  3:39.00   
49  960  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  3:43.96   
50  858  Eklöf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  3:45.19   
51  1108  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  25 m  3:57.78   
52  827  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  25 m  3:58.58   
53  743  Araya Deborah  2002  ÄLVSJÖ AIK  BU9802  25 m     
54  746  Brinne Roos Stella  2004  ÄLVSJÖ AIK  BG0204  25 m     
55  752  Wennerstrand Elsa  2004  ÄLVSJÖ AIK  BL1604  25 m     
56  799  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m     
57  801  Birtner Annie  2004  SK NEPTUN  BN6204  25 m     
58  808  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m     
59  813  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m     
60  842  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m     
61  846  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  25 m     
62  857  Danielsson Victoria  2002  SKK  BP6802  25 m     
63  893  Bäckström Leia  2004  SPIF SF  BT4804  25 m     
64  901  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  25 m     
65  910  Lidman Shirley  2004  SPIF SF  BB6404  25 m     
66  911  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  25 m     
67  913  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  25 m     
68  914  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  25 m     
69  915  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  25 m     
70  924  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m     
71  925  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  25 m     
72  926  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  25 m     
73  966  Reiman Alexandra  2002  SS04  BS9602  25 m     
74  969  Rudin Ida  2001  SS04  AO5801  25 m     
75  984  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m     
76  1009  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m     
77  1014  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m     
78  1016  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m     
79  1031  Hedman Ebba  2003  TYRESÖ SS  BL3203  25 m     
80  1104  Axvik Reutergårdh Elsa  2004  BOTK-RÖNN  BA5404  25 m     
81  1109  Wickman Julia  2003  BOTK-RÖNN  CA1603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  27 januari 2017 
Licensierad till: Stockholms Simförbund  Utskriftstid  08:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner