2019-10-22   22:24:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017, Eriksdal

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 1500m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
754  Bergerstam Sandra  2001  JÄRFÄLLA S  AI1401  25 m  18:04.65   
1009  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  18:23.42   
833  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  18:44.63   
991  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  19:05.80   
757  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  25 m  19:20.50   
759  Levander Tilde  2000  JÄRFÄLLA S  AI7600  25 m  19:36.56   
851  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  19:45.27   
807  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  20:03.71   
1014  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  50 m  20:16.89   
10  1002  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  20:28.84   
11  960  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  20:55.31   
12  994  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  21:22.16   
13  764  Wall Linnea  2001  JÄRFÄLLA S  AV1601  25 m  21:27.56   
14  763  Tsirona Dimitra  2002  JÄRFÄLLA S  AP3602  25 m  21:57.75   
15  948  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  22:52.61   
16  908  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  23:07.25   
17  859  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  23:53.32   
18  1043  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  50 m  24:07.15   
19  758  Larsson Cassandra  2000  JÄRFÄLLA S  AR5600  25 m     
20  760  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  25 m     
21  761  Lundgren Lilly  2002  JÄRFÄLLA S  AC7402  25 m     
22  820  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m     
23  886  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m     
24  928  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m     
25  978  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m     
26  981  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m     
27  989  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m     
28  1010  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m     
29  1018  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m     
30  1039  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m     
31  1046  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  27 januari 2017 
Licensierad till: Stockholms Simförbund  Utskriftstid  08:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner