2019-10-22   09:29:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017, Eriksdal

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

8_S
Gren 8, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
907  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  2:26.26   
829  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  2:26.96   
871  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  2:30.71   
870  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  2:31.63   
1003  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  2:32.28   
757  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  25 m  2:32.36   
902  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  2:32.76   
938  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  25 m  2:34.31   
798  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  2:36.39   
10  887  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  25 m  2:36.53   
11  860  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  50 m  2:36.87   
12  833  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  2:36.88   
13  760  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  25 m  2:37.13   
14  802  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  2:38.01   
15  878  Skarin Saga  2000  SKK  AP3400  25 m  2:38.22   
16  968  Reuterskiöld Henny  1999  SS04  BB1499  25 m  2:38.50   
17  844  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  2:38.73   
18  836  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  2:39.44   
19  807  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  2:39.88   
20  754  Bergerstam Sandra  2001  JÄRFÄLLA S  AI1401  25 m  2:40.66   
21  1014  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  2:40.80   
22  759  Levander Tilde  2000  JÄRFÄLLA S  AI7600  25 m  2:40.90   
23  1009  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  2:41.12   
24  848  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  2:41.64   
25  806  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  2:41.66   
26  991  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  2:42.04   
27  1001  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  2:42.07   
28  851  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  2:42.18   
29  891  Bothe Vinona  1999  SPIF SF  BN6899  25 m  2:42.23   
30  960  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  2:42.62   
31  995  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  2:43.00   
32  875  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  2:43.25   
33  761  Lundgren Lilly  2002  JÄRFÄLLA S  AC7402  25 m  2:43.42   
34  820  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  2:43.89   
35  1010  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  2:43.99   
36  1039  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  2:44.34   
37  1084  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  2:44.34   
38  815  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  2:44.37   
39  1023  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  2:44.57   
40  881  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  2:44.75   
41  812  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  25 m  2:44.82   
42  758  Larsson Cassandra  2000  JÄRFÄLLA S  AR5600  25 m  2:45.06   
43  916  Mehari Hanna  2003  SPIF SF  AJ0203  25 m  2:45.28   
44  800  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  2:45.43   
45  805  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  2:45.60   
46  819  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  2:45.74   
47  764  Wall Linnea  2001  JÄRFÄLLA S  AV1601  25 m  2:45.77   
48  985  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  2:45.90   
49  886  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  2:45.95   
50  989  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  2:46.36   
51  859  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  2:46.43   
52  955  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  25 m  2:46.56   
53  845  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  2:46.78   
54  884  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  2:46.91   
55  1054  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  2:47.82   
56  849  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  2:47.92   
57  828  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  2:48.10   
58  857  Danielsson Victoria  2002  SKK  BP6802  50 m  2:48.29   
59  994  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  2:48.59   
60  858  Eklöf Klara  2002  SKK  AH2202  50 m  2:48.68   
61  890  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  2:48.91   
62  747  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  2:49.13   
63  1082  Torell Josefine  2002  LIDINGÖ SK  BD0402  25 m  2:49.67   
64  810  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  2:50.18   
65  1024  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  2:50.41   
66  817  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  25 m  2:50.75   
67  921  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  2:51.17   
68  856  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  2:51.22   
69  862  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  2:51.35   
70  876  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  50 m  2:51.54   
71  1018  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  2:52.80   
72  940  Baltzarsson Therese  2001  SS04  AE5201  25 m  2:52.89   
73  933  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  2:53.03   
74  937  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  25 m  2:53.46   
75  816  Gunnarson Maja  2003  SK NEPTUN  BY5603  25 m  2:53.76   
76  814  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  2:55.08   
77  962  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  2:55.53   
78  978  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  2:55.92   
79  1026  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  2:56.48   
80  811  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  2:56.79   
81  752  Wennerstrand Elsa  2004  ÄLVSJÖ AIK  BL1604  25 m  2:57.85   
82  1055  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  2:58.09   
83  803  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  2:58.67   
84  1016  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  2:58.72   
85  928  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  2:58.88   
86  970  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  2:59.07   
87  830  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  25 m  2:59.55   
88  987  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  2:59.89   
89  1033  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  3:01.36   
90  908  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  3:01.82   
91  847  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  3:02.60   
92  981  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  3:02.99   
93  866  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  3:03.35   
94  850  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  3:03.52   
95  813  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  3:03.85   
96  838  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m  3:04.99   
97  854  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  3:05.69   
98  799  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  3:06.50   
99  822  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  3:06.87   
100  958  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  3:07.22   
101  867  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  3:08.33   
102  910  Lidman Shirley  2004  SPIF SF  BB6404  25 m  3:09.49   
103  1071  Carlberg Hanna  2003  LIDINGÖ SK  BF1803  25 m  3:10.67   
104  746  Brinne Roos Stella  2004  ÄLVSJÖ AIK  BG0204  25 m  3:12.06   
105  935  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  3:12.53   
106  984  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  3:13.29   
107  915  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  25 m  3:14.88   
108  1005  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  25 m  3:15.86   
109  808  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m  3:18.72   
110  924  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  3:19.88   
111  914  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  25 m  3:19.90   
112  926  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  25 m  3:21.02   
113  1074  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  25 m  3:21.46   
114  801  Birtner Annie  2004  SK NEPTUN  BN6204  25 m  3:24.52   
115  1080  Shay Ella  2001  LIDINGÖ SK  BL2801  25 m  3:25.74   
116  913  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  25 m  3:25.85   
117  1076  Glifberg Elin  2004  LIDINGÖ SK  AW4804  25 m  3:29.10   
118  925  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  25 m  3:31.81   
119  893  Bäckström Leia  2004  SPIF SF  BT4804  25 m  3:34.42   
120  901  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  50 m  3:37.45   
121  842  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  3:39.17   
122  911  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  25 m  3:40.27   
123  1108  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  25 m  3:44.72   
124  894  Chinbat Khulan  2004  SPIF SF  BS1804  25 m  3:47.06   
125  743  Araya Deborah  2002  ÄLVSJÖ AIK  BU9802  25 m  3:54.13   
126  1104  Axvik Reutergårdh Elsa  2004  BOTK-RÖNN  BA5404  25 m  3:55.78   
127  749  Hojlas Amna  2002  ÄLVSJÖ AIK  BS2602  25 m     
128  827  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  25 m     
129  885  Abdulla Ania  2003  SPIF SF  CA6603  25 m     
130  919  Nezet Zoe  2003  SPIF SF    25 m     
131  1037  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m     
132  1044  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m     
133  1078  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  25 m     
134  1083  Walnum Tuva  2003  LIDINGÖ SK  CA6403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  27 januari 2017 
Licensierad till: Stockholms Simförbund  Utskriftstid  08:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner