2020-01-21   10:53:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Open 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

17_S
Gren 17, 200m Medley Damer B 
 
Sponsor: Copycenter Print Solution 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
136  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  50 m  2:27.57   
301  Öberg Elise  2002  SUNDSVALL  AE8402  50 m  2:27.81   
153  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  50 m  2:29.64   
294  Persson Wilma  2001  SUNDSVALL  AC0401  50 m  2:31.21   
327  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  50 m  2:32.45   
372  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS  AE2402  50 m  2:34.08   
290  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  50 m  2:38.89   
295  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  50 m  2:39.56   
193  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  50 m  2:40.17   
10  78  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  50 m  2:40.27   
11  245  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  50 m  2:40.30   
12  174  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  50 m  2:40.69   
13  300  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  50 m  2:40.70   
14  289  Muzito Gloria  2002  SUNDSVALL  BO6202  50 m  2:42.12   
15  349  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  50 m  2:42.13   
16  21  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  2:43.77   
17  318  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  50 m  2:44.38   
18  298  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  50 m  2:47.27   
19  247  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  50 m  2:47.72   
20  179  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  50 m  2:49.30   
21  364  Drincic Adna  2001  VÄXJÖ SS  AP5201  50 m  2:49.80   
22  82  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  50 m  2:51.35   
23  16  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  50 m  2:51.88   
24  94  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  50 m  2:52.12   
25  15  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  50 m  2:52.26   
26  105  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  50 m  2:53.47   
27  48  Björkman Ebba  2002  KUNGSBACKA  BD8202  50 m  2:54.49   
28  123  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  50 m  2:58.48   
29  347  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  50 m  3:03.56   
30  160  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  3:05.90   
31  137  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  50 m  3:09.08   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  02 juni 2017 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  12:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner