2019-12-07   13:56:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Open 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1, Fredag kväll

5_S
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Viking 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
294  Persson Wilma  2001  SUNDSVALL  AC0401  50 m  31.02   
301  Öberg Elise  2002  SUNDSVALL  AE8402  50 m  31.50   
46  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  50 m  31.85   
63  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  50 m  32.54   
136  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  50 m  32.54   
392  Lorentzen Katja Skovdal  2003  KØGE  0338AQ  50 m  32.74   
153  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  50 m  33.08   
69  Kvarnemar Elin  1995  KUNGSBACKA  BA3295  50 m  33.09   
290  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  50 m  33.17   
10  242  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  50 m  34.02   
11  10  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  50 m  34.28   
12  282  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  50 m  34.33   
13  247  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  50 m  34.34   
14  78  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  50 m  34.39   
15  234  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  34.51   
16  329  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  50 m  34.73   
17  258  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  50 m  34.90   
18  59  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  50 m  35.07   
19  66  Johansson Michaela  2000  KUNGSBACKA  AJ8400  50 m  35.14   
20  33  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  50 m  35.16   
21  328  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  50 m  35.78   
22  21  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  35.82   
23  22  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  36.05   
24  385  Dreier Clara  2004  KØGE  0438AC  50 m  36.32   
25  389  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  50 m  36.33   
26  178  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  50 m  36.40   
27  135  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  50 m  36.41   
28  296  Rautiainen Nadja  2004  SUNDSVALL  AR0204  50 m  36.51   
29  139  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  50 m  37.09   
30  259  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  50 m  37.21   
31  140  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  37.39   
32  248  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  50 m  38.02   
33  42  Tjernström Nellie  2003  KUNGÄLV  AP9403  50 m  38.24   
34  91  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  50 m  38.34   
35  364  Drincic Adna  2001  VÄXJÖ SS  AP5201  50 m  38.39   
36  256  Löfdahl Amanda  2001  S 77  AQ0201  50 m  38.43   
37  79  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  38.55   
38  150  Nylander Ida  2004  MASS  AW8204  50 m  38.60   
39  80  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  38.71   
40  232  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  38.78   
41  49  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  50 m  38.79   
42  149  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  39.35   
43  123  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  50 m  39.44   
44  43  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  50 m  39.48   
45  182  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  50 m  39.51   
46  60  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  39.61   
47  215  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  39.65   
48  Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  50 m  39.96   
49  92  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  50 m  40.06   
50  121  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  50 m  40.07   
51  125  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  50 m  40.14   
52  236  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  40.18   
53  127  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  50 m  41.19   
54  240  Ylvén Tove  2003  MASS  CA3403  50 m  41.54   
55  212  Sonesson Linnea  2004  MASS  AK0104  50 m  41.71   
56  117  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  41.72   
57  263  Runfors Elena  2002  S 77  BK9402  50 m  41.78   
58  184  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  50 m  41.81   
59  219  Sundblad Liine  2004  MASS  AS4404  50 m  41.87   
60  260  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  50 m  41.87   
61  37  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  50 m  42.02   
62  57  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  50 m  42.21   
63  170  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  50 m  42.45   
64  122  Ericsson Alma  2000  MASS  AZ1800  50 m  42.46   
65  40  Skanse Lova  2003  KUNGÄLV  BS0203  50 m  42.55   
66  202  Lindhé Elsa  2003  MASS  AC3403  50 m  42.65   
67  34  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  AL1602  50 m  43.02   
68  211  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  50 m  43.32   
69  265  Skånberg Hanna  2003  S 77  BU5603  50 m  43.69   
70  216  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  50 m  44.16   
71  192  Jidhage Nellie  2005  MASS  AY1605  50 m  45.01   
72  44  Zhirkova Polina  2004  KUNGÄLV  AN4204  50 m  45.58   
73  246  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  50 m  45.77   
74  225  Söderberg Ebba  2003  MASS  BA8203  50 m  46.03   
75  217  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  50 m  46.22   
76  231  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  50 m  46.60   
77  155  Pantaleeva Magdalena  2005  MASS  AR8805  50 m  46.64   
78  169  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  50 m  46.69   
79  98  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  50 m  46.95   
80  56  Eriksson Malin  2004  KUNGSBACKA  BM5404  50 m  47.09   
81  113  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  50 m  47.89   
82  224  Svensson Signe  2005  MASS  AY5605  50 m  48.23   
83  132  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  50 m  48.34   
84  128  Fogel Stella  2005  MASS  AY2605  50 m  48.36   
85  213  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  50 m  48.37   
86  112  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  50 m  49.20   
87  187  Janson Isa  2006  MASS  AZ6206  50 m  50.34   
88  227  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  50 m  50.67   
89  110  Bravert Livia  2006  MASS  AS6406  50 m  50.86   
90  100  Anderson Lisa  2004  MASS  BK3804  50 m  51.52   
91  106  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  50 m  52.37   
92  145  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  50 m  52.48   
93  230  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  50 m  52.71   
94  183  Isaksson Leia  2006  MASS  AZ5406  50 m  52.86   
95  239  Yang Elin  2005  MASS  BJ5805  50 m  54.05   
96  156  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  50 m  54.55   
97  131  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  50 m  54.83   
98  194  Kargede Wilhelmina  2005  MASS  BO2805  50 m  56.32   
99  188  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  50 m  57.51   
100  205  Ljungdahl Wilma  2005  MASS  BJ5605  50 m  57.93   
101  97  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  50 m  59.22   
102  35  Honsberg Ebba  2004  KUNGÄLV  BH7604  50 m     
103  111  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  50 m     
104  146  Niemi Anna-Maria  2006  MASS  AZ1606  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  02 juni 2017 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  12:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner