2019-12-07   13:57:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Open 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1, Fredag kväll

9_S
Gren 9, 50m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Copycenter Print Solution 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
234  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  33.06   
Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  50 m  34.16   
384  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  50 m  34.65   
301  Öberg Elise  2002  SUNDSVALL  AE8402  50 m  34.78   
346  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  50 m  34.80   
281  Vestman Malin  2003  SKÖVDE SS  AL5803  50 m  35.36   
372  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS  AE2402  50 m  35.38   
324  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  50 m  35.70   
153  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  50 m  35.76   
10  104  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  50 m  36.12   
11  274  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  50 m  36.31   
12  380  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  50 m  36.33   
13  140  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  36.51   
14  352  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  50 m  36.81   
15  318  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  50 m  36.89   
16  388  Jensen Benedicte Them  2004  KØGE  0454AA  50 m  37.13   
17  278  Kramer Linn  2001  SKÖVDE SS  AD8801  50 m  37.64   
18  94  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  50 m  38.02   
19  125  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  50 m  38.91   
20  289  Muzito Gloria  2002  SUNDSVALL  BO6202  50 m  39.09   
21  80  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  39.63   
22  389  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  50 m  39.98   
23  178  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  50 m  39.99   
24  40  Skanse Lova  2003  KUNGÄLV  BS0203  50 m  40.42   
25  121  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  50 m  40.50   
26  59  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  50 m  40.53   
27  202  Lindhé Elsa  2003  MASS  AC3403  50 m  40.67   
28  135  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  50 m  40.94   
29  139  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  50 m  41.21   
30  364  Drincic Adna  2001  VÄXJÖ SS  AP5201  50 m  41.31   
31  123  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  50 m  41.42   
32  48  Björkman Ebba  2002  KUNGSBACKA  BD8202  50 m  42.05   
33  82  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  50 m  42.15   
34  149  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  42.26   
35  42  Tjernström Nellie  2003  KUNGÄLV  AP9403  50 m  42.50   
36  225  Söderberg Ebba  2003  MASS  BA8203  50 m  42.84   
37  232  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  43.23   
38  215  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  43.48   
39  77  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  50 m  43.79   
40  92  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  50 m  44.03   
41  236  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  44.34   
42  155  Pantaleeva Magdalena  2005  MASS  AR8805  50 m  44.48   
43  240  Ylvén Tove  2003  MASS  CA3403  50 m  45.01   
44  57  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  50 m  45.60   
45  117  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  45.98   
46  116  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  50 m  46.41   
47  246  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  50 m  46.68   
48  73  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  50 m  46.74   
49  213  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  50 m  47.56   
50  217  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  50 m  47.56   
51  192  Jidhage Nellie  2005  MASS  AY1605  50 m  47.75   
52  216  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  50 m  47.79   
53  145  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  50 m  47.85   
54  182  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  50 m  48.06   
55  56  Eriksson Malin  2004  KUNGSBACKA  BM5404  50 m  48.22   
56  37  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  50 m  48.25   
57  79  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  48.43   
58  214  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  50 m  48.52   
59  184  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  50 m  49.39   
60  219  Sundblad Liine  2004  MASS  AS4404  50 m  49.39   
61  34  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  AL1602  50 m  49.76   
62  227  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  50 m  50.39   
63  106  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  50 m  50.56   
64  156  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  50 m  50.65   
65  170  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  50 m  50.68   
66  211  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  50 m  51.09   
67  322  Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  50 m  51.30   
68  205  Ljungdahl Wilma  2005  MASS  BJ5605  50 m  51.34   
69  98  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  50 m  51.38   
70  188  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  50 m  51.69   
71  132  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  50 m  52.01   
72  100  Anderson Lisa  2004  MASS  BK3804  50 m  52.37   
73  110  Bravert Livia  2006  MASS  AS6406  50 m  53.21   
74  113  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  50 m  53.47   
75  265  Skånberg Hanna  2003  S 77  BU5603  50 m  53.52   
76  112  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  50 m  53.71   
77  187  Janson Isa  2006  MASS  AZ6206  50 m  54.06   
78  111  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  50 m  54.22   
79  230  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  50 m  54.44   
80  152  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  50 m  55.10   
81  224  Svensson Signe  2005  MASS  AY5605  50 m  55.11   
82  294  Persson Wilma  2001  SUNDSVALL  AC0401  50 m  55.44   
83  231  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  50 m  56.02   
84  97  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  50 m  56.42   
85  127  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  50 m  56.54   
86  183  Isaksson Leia  2006  MASS  AZ5406  50 m  57.70   
87  131  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  50 m  58.24   
88  128  Fogel Stella  2005  MASS  AY2605  50 m  1:01.22   
89  169  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  50 m  1:03.15   
90  146  Niemi Anna-Maria  2006  MASS  AZ1606  50 m     
91  194  Kargede Wilhelmina  2005  MASS  BO2805  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  02 juni 2017 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  12:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner