Startliste for SB-Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 19, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Weinreich Laura | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | 29.71 | EFT | |
2 | 126 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 31.60 | |
3 | 435 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 32.80 | EFT |
4 | 184 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 32.84 | |
5 | 144 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 32.99 | |
6 | 409 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 33.14 | |
7 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 33.63 | |
8 | 375 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 33.85 | |
9 | 196 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 34.02 | |
10 | 430 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 34.40 | EFT |
11 | 222 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 34.50 | |
12 | 202 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 35.33 | |
13 | 428 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 35.82 | EFT |
14 | 436 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 36.50 | EFT |
15 | 148 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 37.36 | |
16 | 93 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 37.86 | |
17 | 152 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 50 m | 39.12 | |
18 | 233 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 39.57 | |
19 | 225 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 39.71 | |
20 | 427 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 39.73 | EFT |
21 | 437 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 41.70 | EFT |
22 | 396 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 42.13 | |
23 | 439 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 42.66 | EFT |
24 | 383 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 43.80 | |
25 | 230 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 44.21 | |
26 | 235 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 45.06 | |
27 | 392 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 45.27 | |
28 | 75 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 45.28 | |
29 | 129 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 46.61 | |
30 | 101 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 48.62 | |
31 | 371 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 48.77 | |
32 | 398 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 50.93 | |
33 | 90 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | 51.55 | |
34 | 77 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 56.90 | |
35 | 328 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 58.55 | |
36 | 298 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:04.43 | |
37 | 247 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:05.20 | |
38 | 134 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | ||
39 | 159 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | ||
40 | 308 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | ||
41 | 340 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | ||
42 | 350 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |