2020-01-26   20:29:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohiuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai

2_S
Laji 2, 400m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
275  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  4:11.88  4:19.88   
396  Kanste Aleksi  1998  HaHe  98A409  50 m  4:32.70  4:32.70   
318  Tyni Janne  2000  OU  00B217  50 m  4:35.41  4:35.41   
284  Pietarila Olli-pekka  2003  OU  03A223  50 m  4:46.55  4:46.55   
413  Korpilähde Ville  2002  SCR  02B141  50 m  4:51.21  4:51.21   
429  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  50 m  4:53.06  4:53.06   
412  Kela Oliver  2002  SCR  02A668  50 m  5:01.99  5:01.99   
130  Ijäs Veikka  2004  OuLo  04A233  50 m  5:11.90  5:11.90   
247  Kenttälä Jami  2004  OU  04A726  50 m  5:23.18  5:23.18   
10  391  Hannuksela Jere  2004  HaHe  04A877  50 m  5:36.49  5:36.49   
11  118  Em Nikolai  2004  OuLo  04A424  50 m  5:39.69  5:39.69   
12  414  Kuulasmaa Elmeri  2004  SCR  04A090  25 m  5:34.54  5:42.54   
13  256  Koskela Rasmus  2004  OU  04A713  50 m  5:49.48  5:49.48   
14  426  Ratiu Tudor  2003  SCR  03A703  25 m  5:47.01  5:55.01   
15  328  Väänänen Artturi  2005  OU  05A709  50 m  6:03.16  6:03.16   
16  303  Siurua Lauri  2005  OU  05A631  50 m  6:04.77  6:04.77   
17  248  Kenttälä Jimi  2004  OU  04A724  50 m  6:20.59  6:20.59   
18  13  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m  6:14.92  6:22.92   
19  25  Lahtinen Lassi  2004  KUS-GSS  04A350  50 m  6:33.97  6:33.97   
20  86  Kelloniemi Onni  2004  KemjK  04A997  25 m  6:35.57  6:43.57   
21  234  Heikkinen Roni  2005  OU  05A646  50 m  6:44.46  6:44.46   
22  230  Hassinen Joel  2005  OU  05A879  25 m       
23  265  Leinonen Atte  2004  OU  04B030  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  15:38 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner