2020-01-19   21:34:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohiuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai

7_S
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
322  Vasko Miro  1993  OU  93A337  25 m  25.11  26.11   
281  Nygård Topias  2000  OU  00A602  25 m  28.10  29.10   
90  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  28.22  29.22   
121  Herva Juho  1998  OuLo  98A434  50 m  30.79  30.79   
Anttila Jesse  2002  KUS-GSS  02A383  25 m  31.47  32.47   
35  Peltonen Samu  2000  KUS-GSS  00A949  50 m  33.42  33.42   
Pekkanen Tuukka  2002  KeuTo  02A422  50 m  34.08  34.08   
139  Karjalainen Kasper  1998  OuLo  98B285  25 m  33.27  34.27   
413  Korpilähde Ville  2002  SCR  02B141  25 m  35.10  36.10   
10  140  Kauppila Eemeli  2002  OuLo  02B129  50 m  36.32  36.32   
11  429  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  50 m  36.92  36.92   
12  428  Setälä Valtteri  2002  SCR  02B252  50 m  37.60  37.60   
13  185  Rantasuo Vili  2004  OuLo  04A522  50 m  38.28  38.28   
14  184  Rantasuo Konsta  2006  OuLo  06A218  50 m  38.90  38.90   
15  426  Ratiu Tudor  2003  SCR  03A703  25 m  40.68  41.68   
16  263  Latifi Erblin  2005  OU  05A921  50 m  43.53  43.53   
17  86  Kelloniemi Onni  2004  KemjK  04A997  50 m  44.09  44.09   
18  282  Peuhkuri Erik  2006  OU  06A373  25 m  43.35  44.35   
19  403  Leinonen Tuomo  2006  HaHe  06A337  25 m  44.07  45.07   
20  17  Karjalainen Mikko  2004  KUS-GSS  04A832  25 m  44.08  45.08   
21  28  Määttälä Riku  2005  KUS-GSS  05A671  25 m  44.51  45.51   
22  96  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  50 m  47.22  47.22   
23  119  Haussalo Herkko  2006  OuLo  06A510  50 m  47.28  47.28   
24  68  Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  50 m  47.62  47.62   
25  10  Herronen Samu  2007  KUS-GSS  07A131  50 m  47.86  47.86   
26  127  Huuki Eetu  2006  OuLo  06A364  50 m  47.88  47.88   
27  84  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  50 m  48.27  48.27   
28  425  Ranta-Valkama Arttu  2006  SCR  06A391  50 m  48.87  48.87   
29  255  Kortetjärvi Arttu  2006  OU  06A631  50 m  49.77  49.77   
30  134  Kahelin Eetu  2007  OuLo  07A025  50 m  50.56  50.56   
31  88  Sulasalmi Anton  2007  KemjK  07A310  50 m  51.05  51.05   
32  415  Kuulasmaa Lassi  2008  SCR  08A077  25 m  52.29  53.29   
33  126  Huuki Atte  2005  OuLo  05A652  50 m  53.57  53.57   
34  85  Kelloniemi Eliel  2007  KemjK  07A361  50 m  54.02  54.02   
35  312  Tervaskanto Markus  2006  OU  06A664  50 m  54.20  54.20   
36  93  Junttari Lauri  2007  KemTU  07A320  25 m  56.14  57.14   
37  204  Yin Sandy  2007  OuLo  07A497  50 m  58.22  58.22   
38  198  Tapaninen Iiro  2007  OuLo  07A121  25 m  59.67  1:00.67   
39  164  Lyly-Yrjänäinen Paavo  2005  OuLo  05A590  50 m  1:01.28  1:01.28   
40  56  Knuutila Miro  2008  ViesU  08A281  25 m       
41  122  Hurskainen Karri  1995  OuLo  95A660  25 m       
42  195  Svanberg Markus  1998  OuLo  98A499  25 m       
43  226  Bruun Elias  2006  OU  06A718  25 m       
44  411  Kaihua Elmeri  2006  SCR  06A700  25 m       
45  420  Maijala Petteri  2001  SCR  01B180  25 m       
46  472  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  50 m  31.10  31.10  JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  15:38 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner