2020-02-19   00:32:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för blueseventy Sprint Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  blueseventy SimCup    Utskriftsdatum  02 april 2017   
  Tävlingsort  Motala    Utskriftstid  08:28   
  Arrangör  Motala SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  02 april 2017         
 
 
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer  Försök (13) 
Sponsor: blueseventy 
 
Heat 1 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
132  Anna Vikström  2004  BU9604  LASS    25m   
45  Kristel Aziz  2005  BC4405  LASS    25m   
115  Frida Rydder  2005  BL7205  LASS    25m   
               
               

 
Heat 2 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Amanda Wärn  2004  AY6804  FINSPÅNG    25m  58.40 
59  Isabelle Frisk  2004  BN5804  LASS    50m  51.33 
210  Ella Nordlinder  2006  BA6206  NKK    25m  50.16 
48  Elsa Björnholm  2006  AX8606  LASS    25m  50.63 
49  Tuva Brandt  2004  BC1604  LASS    25m  54.18 
               

 
Heat 3 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
168  Astrid Rosén  2005  AL7205  MOTALA SS    25m  47.52 
212  Elin Nylander  2003  BN4203  NKK    25m  46.73 
220  Kasandra Svan  2004  AQ0404  NKK    25m  46.27 
203  Tuva Lovinge  2006  AG4606  NKK    25m  46.31 
129  Sofia Wallin  2005  AE2405  LASS    25m  47.05 
200  Nathalie Junhav Lyrehag  2006  AY9606  NKK    25m  48.05 

 
Heat 4 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
227  Emma Werner  2005  AF4605  NKK    25m  46.09 
133  Stella Åqvist  2005  AO5805  LASS    25m  45.98 
34  Majken Alvehus  2005  BD8405  LASS    25m  45.43 
90  Josefin Klintåker  2006  AF6406  LASS    25m  45.88 
180  Nora Blom  2005  BC3805  NKK    25m  46.02 
113  Hanna Persson  2004  AF2204  LASS    50m  46.16 

 
Heat 5 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
30  Darya Abbaspour  2005  BC3405  LASS    25m  44.99 
41  Maja Arnell  2004  AO8204  LASS    25m  44.56 
68  Elin Heimdahl  2004  BN5404  LASS    25m  42.97 
167  Katarina Pettersson  2005  AL4205  MOTALA SS    25m  44.31 
110  Henny Paläng  2006  AR6806  LASS    25m  44.62 
165  Hanna Manninen  2006  AG0406  MOTALA SS    25m  45.32 

 
Heat 6 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
105  Elvira Nilsson  2004  AF3804  LASS    25m  41.60 
191  Ronja Flanagan  2006  AB3406  NKK    25m  41.01 
52  Maria Dehgani  2003  BX0603  LASS    50m  40.22 
55  Frida Erlandsson  2006  AD2606  LASS    25m  40.46 
11  Isabell Hejdeström  2003  BM1603  FINSPÅNG    25m  41.39 
39  Julia Arildsson  2005  AE6805  LASS    25m  41.96 

 
Heat 7 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
201  Ellen Lovinge  2004  AC6204  NKK    25m  38.75 
151  Emma Bengtsson  2002  AQ1502  MOTALA SS    25m  37.57 
24  Filippa Karlsson  2004  AF8804  KATRINEHOL    25m  36.99 
Sofija Bojovic  2004  AC5604  FINSPÅNG    25m  37.55 
66  Elin Gustafsson  2005  AO5605  LASS    25m  37.73 
58  Elin Friberg  2004  AD1404  LASS    25m  40.11 

 
Heat 8 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
10  Emelie Hejdeström  2000  BB7800  FINSPÅNG    25m  36.50 
182  Hilma Broden  2003  AS8203  NKK    50m  35.84 
103  Sandra Mokhtari  2001  AR7801  LASS    25m  35.35 
57  Alice Fransson  2004  AF4804  LASS    25m  35.45 
78  Andrea Höglund  2005  AO2605  LASS    25m  36.19 
154  Emilia Eriksson  2004  AG3604  MOTALA SS    25m  36.51 

 
Heat 9 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
169  Isadora Rosén  2002  BL9802  MOTALA SS    50m  34.95 
77  Märta Högfeldt  2005  AM0805  LASS    25m  34.63 
153  Tilda Carlsson  2003  AM2603  MOTALA SS    50m  33.63 
162  Leija Johansson Junttila  2006  AK2206  MOTALA SS    25m  34.32 
75  Alva Högberg  2002  BF0202  LASS    25m  34.83 
225  Ida Ullstrand  2001  BG8601  NKK    25m  35.22 

 
Heat 10 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
73  Wilma Holmertz  2003  AD1803  LASS    50m  33.22 
64  Johanna Gunnarsson  1999  BA5699  LASS    50m  33.01 
91  Darja Koutchinskaia  2003  AQ5203  LASS    50m  32.66 
208  Tilde Malm  1999  AF8699  NKK    50m  32.97 
84  Martina Karlsson  2003  AA9603  LASS    50m  33.05 
130  Amanda Weiding  2003  BF9803  LASS    50m  33.59 

 
Heat 11 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
117  Felicia Smedbäck  2000  BL6600  LASS    25m  32.14 
60  Elise Gidlöf  1999  AI8499  LASS    25m  31.11 
86  Vera Karlsson  2003  AI8403  LASS    25m  30.14 
223  Sara Thunholm  1999  AF4899  NKK    50m  30.93 
31  Alice Almén  2001  AI0801  LASS    50m  31.70 
199  Josefine Härdelin  2001  AF4601  NKK    25m  32.54 

 
Heat 12 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
61  Emelie Gidlöf  1997  AF6697  LASS    25m  32.10 
63  Elin Gunnarsson  2002  AJ6802  LASS    25m  31.06 
194  Klara Gårdman  2002  BF8402  NKK    25m  29.98 
116  Matilda Savén  2000  BI0400  LASS    25m  30.71 
126  Erika Tudegård  2001  AR8801  LASS    25m  31.47 
134  Lena Årebo  2002  AJ1202  LASS    25m  32.32 

 
Heat 13 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
82  Felicia Järvikari  2002  AH9802  LASS    50m  32.09 
226  Sara Wallberg  1999  AJ2899  NKK    25m  31.00 
192  Michelle Franzén  1993  AN0893  NKK    25m  29.39 
96  Hilda Linné  2000  BG1800  LASS    25m  30.41 
118  Thilde Smedbäck  2004  AD3404  LASS    25m  31.15 
187  Adina Eriksson  1999  AB8899  NKK    25m  32.17 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  02 april 2017 
Licensierad till: Motala Simsällskap  Utskriftstid  08:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner