2019-12-13   08:03:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för blueseventy Sprint Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

3_S
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: blueseventy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
192  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  29.39   
194  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m  29.98   
86  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  30.14   
96  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  30.41   
116  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  30.71   
223  Thunholm Sara  1999  NKK  AF4899  50 m  30.93   
226  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  31.00   
63  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  31.06   
60  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  31.11   
10  118  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  31.15   
11  126  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  31.47   
12  31  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  50 m  31.70   
13  82  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  50 m  32.09   
14  61  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  32.10   
15  117  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  32.14   
16  187  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  32.17   
17  134  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  32.32   
18  199  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  32.54   
19  91  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  50 m  32.66   
20  208  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  50 m  32.97   
21  64  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  50 m  33.01   
22  84  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  50 m  33.05   
23  73  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  50 m  33.22   
24  130  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  50 m  33.59   
25  153  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  50 m  33.63   
26  162  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  34.32   
27  77  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  34.63   
28  75  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  34.83   
29  169  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  50 m  34.95   
30  225  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  35.22   
31  103  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  35.35   
32  57  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  35.45   
33  182  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  50 m  35.84   
34  67  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  36.10   
35  78  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  36.19   
36  10  Hejdeström Emelie  2000  FINSPÅNG  BB7800  25 m  36.50   
37  154  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  36.51   
38  24  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  36.99   
39  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  37.55   
40  151  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  37.57   
41  66  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  37.73   
42  95  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  37.73   
43  201  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  38.75   
44  81  Jaconelli Tilda  2003  LASS  BL0403  25 m  39.54   
45  58  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  40.11   
46  52  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  50 m  40.22   
47  55  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  40.46   
48  191  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  41.01   
49  11  Hejdeström Isabell  2003  FINSPÅNG  BM1603  25 m  41.39   
50  105  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  41.60   
51  39  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  41.96   
52  68  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  42.97   
53  167  Pettersson Katarina  2005  MOTALA SS  AL4205  25 m  44.31   
54  41  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  44.56   
55  110  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  44.62   
56  30  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  44.99   
57  165  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  45.32   
58  34  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  45.43   
59  90  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  45.88   
60  133  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  45.98   
61  180  Blom Nora  2005  NKK  BC3805  25 m  46.02   
62  227  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  46.09   
63  113  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  50 m  46.16   
64  220  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  46.27   
65  203  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  46.31   
66  212  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m  46.73   
67  129  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  47.05   
68  168  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  47.52   
69  200  Junhav Lyrehag Nathalie  2006  NKK  AY9606  25 m  48.05   
70  210  Nordlinder Ella  2006  NKK  BA6206  25 m  50.16   
71  48  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  50.63   
72  59  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  50 m  51.33   
73  49  Brandt Tuva  2004  LASS  BC1604  25 m  54.18   
74  14  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  58.40   
75  45  Aziz Kristel  2005  LASS  BC4405  25 m     
76  115  Rydder Frida  2005  LASS  BL7205  25 m     
77  132  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m     
78  161  Haraldsson Klara  2005  MOTALA SS  BI7605  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  01 april 2017 
Licensierad till: Motala Simsällskap  Utskriftstid  18:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner