Program för Vårsimiaden distrikt 2017, Skuru
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt |
|
Utskriftsdatum |
07 maj 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Nacka |
|
Utskriftstid |
08:20 |
|
|
Arrangör |
Skuru IK simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 maj 2017 |
|
|
|
|
Gren 32, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
163 |
2 |
Alice Hammarlund |
2006 |
BJ9806 |
SKURU IK |
|
25m |
|
109 |
3 |
Nellie Häger |
2006 |
AN8206 |
SKK |
|
25m |
|
321 |
4 |
Alicia Roman |
2006 |
BC9206 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
2 |
Sofia Lövqvist |
2006 |
AN2206 |
SKK |
|
25m |
|
194 |
3 |
Juni Vindefjärd |
2006 |
BB3406 |
SKURU IK |
|
25m |
|
226 |
4 |
Tea Yggmark |
2006 |
BC9806 |
SS04 |
|
25m |
|
7 |
5 |
Julia Anttila |
2006 |
BA9606 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Emelie Bilands |
2006 |
AN4206 |
SKK |
|
25m |
|
179 |
2 |
Laura Nelson |
2006 |
AU5806 |
SKURU IK |
|
25m |
|
97 |
3 |
Elvira Flores |
2006 |
AD9606 |
SKK |
|
25m |
|
158 |
4 |
Linnea Farrar |
2006 |
BK8206 |
SKURU IK |
|
25m |
|
316 |
5 |
Emma Molin |
2006 |
AI2206 |
TUREBERG |
|
25m |
|
242 |
6 |
Elin Palmqvist |
2006 |
BC7806 |
WISBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
233 |
1 |
Ella Adman |
2006 |
BC3806 |
WISBY SS |
|
25m |
|
318 |
2 |
Ebba Näsvall |
2006 |
AW7406 |
TUREBERG |
|
25m |
2:06.51 |
213 |
3 |
Amanda Hörberg |
2006 |
BB8806 |
SS04 |
|
25m |
2:03.83 |
392 |
4 |
Ebba Kinnunen |
2006 |
AK1206 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:04.97 |
394 |
5 |
Alva Leira Hagberg |
2006 |
AS2606 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:12.52 |
241 |
6 |
Beatrice Olsson |
2006 |
BD0206 |
WISBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Lova Dellert |
2006 |
BB7806 |
SS04 |
|
25m |
2:01.35 |
15 |
2 |
Ziyi Fang |
2006 |
AX1806 |
DANDERYD |
|
25m |
2:00.58 |
155 |
3 |
Linnea Bäckström |
2006 |
AH8806 |
SKURU IK |
|
25m |
1:59.67 |
309 |
4 |
Maria Krejci |
2006 |
AC6606 |
TUREBERG |
|
25m |
2:00.26 |
324 |
5 |
Selma Sjödin |
2006 |
AQ3406 |
TUREBERG |
|
25m |
2:01.34 |
314 |
6 |
Julia Marklund |
2006 |
AO4206 |
TUREBERG |
|
25m |
2:01.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
228 |
1 |
Danielle Youssef |
2006 |
AY3206 |
SS04 |
|
25m |
1:55.38 |
395 |
2 |
Laura Midby |
2006 |
AG9806 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:53.58 |
297 |
3 |
Emilia Buchgeister |
2006 |
AQ5406 |
TUREBERG |
|
25m |
1:50.97 |
223 |
4 |
Nea Armelius |
2006 |
AQ7806 |
SS04 |
|
25m |
1:51.52 |
296 |
5 |
Klara Broms |
2006 |
BC8206 |
TUREBERG |
|
25m |
1:55.00 |
12 |
6 |
Hanna Bolinder |
2006 |
BD4206 |
DANDERYD |
|
25m |
1:59.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
25m |
1:47.34 |
214 |
2 |
Leah Ishaq |
2006 |
AO6406 |
SS04 |
|
25m |
1:43.49 |
289 |
3 |
Isa Andersson |
2006 |
BD9606 |
TUREBERG |
|
25m |
1:37.75 |
102 |
4 |
Vida Haesert |
2006 |
AN0206 |
SKK |
|
25m |
1:41.60 |
216 |
5 |
Agnes Lundmark |
2006 |
AH2806 |
SS04 |
|
25m |
1:46.95 |
178 |
6 |
Louise Mårtensson |
2006 |
AL6606 |
SKURU IK |
|
25m |
1:48.60 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
07 maj 2017 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
Utskriftstid |
08:20 |
|