Ohjelma DM Ã…rgang Langbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 64, 400m Frisvømning Herrer |
Dansk Rekord Senior: Mads Glæsner (1988) 3:44.40 2009-07-26 |
Dansk Rekord Junior: Frederik Siem Pedersen (1991) 3:54.90 2009-07-08 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2002 |
1 | 623 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 4:12.05 | |
2 | 370 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 4:14.19 | |
3 | 313 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 4:14.39 | |
4 | 791 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 4:19.29 | |
5 | 102 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 4:20.34 | |
6 | 6 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 50 m | 4:22.60 | |
7 | 268 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 4:22.81 | |
8 | 527 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 4:24.30 | |
9 | 312 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 4:26.82 | |
10 | 646 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 4:29.00 | |
11 | 107 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 4:29.84 | |
12 | 454 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 4:29.87 | |
13 | 270 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 4:30.39 | |
14 | 635 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 4:30.51 | |
15 | 55 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 4:31.32 | |
16 | 722 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 50 m | 4:31.42 | |
17 | 319 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 4:31.59 | |
18 | 320 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 4:32.20 | |
19 | 60 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 4:33.53 | |
20 | 37 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 4:33.55 | |
21 | 459 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 4:33.60 | |
22 | 575 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 4:33.73 | |
23 | 156 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 4:34.11 | |
24 | 93 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 4:34.21 | |
25 | 164 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 4:34.65 | |
26 | 576 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 4:36.21 | |
27 | 572 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 4:36.71 | |
28 | 521 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 4:36.89 | |
29 | 818 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 50 m | 4:36.90 | |
30 | 251 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 4:37.23 | |
31 | 503 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 4:37.24 | |
32 | 821 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 4:37.62 | |
33 | 269 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 50 m | 4:37.98 | |
34 | 441 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 4:40.00 | |
35 | 825 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 50 m | 4:40.42 | |
36 | 634 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 4:40.46 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 316 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 4:24.01 | |
2 | 394 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 4:28.13 | |
3 | 377 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 50 m | 4:29.49 | |
4 | 314 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 4:30.93 | |
5 | 569 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 4:34.94 | |
6 | 584 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 4:38.86 | |
7 | 145 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 4:42.85 | |
8 | 126 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 4:42.93 | |
9 | 593 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 4:43.08 | |
10 | 520 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 4:43.35 | |
11 | 499 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 4:43.64 | |
12 | 619 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | 4:43.93 | |
13 | 583 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 4:45.29 | |
14 | 205 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 50 m | 4:46.40 | |
15 | 594 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 50 m | 4:46.58 | |
16 | 728 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 4:46.93 | |
17 | 591 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 4:47.45 | |
18 | 368 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 50 m | 4:47.64 | |
19 | 484 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 50 m | 4:47.79 | |
20 | 317 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 4:47.96 | |
21 | 395 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 4:49.07 | |
22 | 293 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 50 m | 4:49.73 | |
23 | 432 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 4:50.04 | |
24 | 26 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 50 m | 4:50.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 juni 2017 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:56 |